Bir de KIZIMIZ OLSUN diyenleri bekliyorum...

Yumurtlamadan onceki iliskide bebeginizin cinsiyeti nedir?

• KIZ

OY: 226 62,8%
  • ERKEK

OY: 134 37,2%

• Ankete Katılan
    360

Whiteandblue

Kûn fe yekûn🙏
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
14.445
8.138
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. İnşallah Rabbim hepimizin gönlündeki o nasip etsin(amin).
Grubu takip edenler bilir. Bilmeyenler için grubu kurdugumda 3. Çocuğum kız olsun diye çabaladım ama Rabbim bize dünya tatlısı aşk balı bir erkek evlat daha nasip etti şükürler olsun. Şimdi ufak oğlum 5 yaşında ve son birkez daha şansımızı denemeye karar verdik. Ne deniyorum diye sorarsanız şimdilik birşey denemeden iki günde bir ilişki oluyor. Artik Rabbim ne derse o olacak tabi ki. Hepinize hayırlı doğumlar hayırlı ve sağlıklı kız evlat diliyorum.

Sevgiler...
Güncelleme: 02/06/2023...cuma

Son düzenleme:
:KK15::KK15:Hayirli olsun yeni topigimiz .. yakismis kiz .
Allah oncelikle evlat dileyen herkese nasib etsin . Bizde hayirli kiz evladi diliyoruz ..

Ben gecen ayda basladim yumurta takibine yanliz gec yumurtlama oldugu icin iliskiyi erken kestik henuz bat olmadi ama gebelige dairde hic belirtim yok..
yumurta takibinide ilk defa basladigim icin testlerin negatif gosterdigi gunlerde iliski olmadi riske girmek istemedim

Bu arada folik asit kullanmayada basladim hamile kalmayi destekliyor ve bebisin ilk uc ayinda onemli oldugu icin simdiden basladim ..

Yontemler duyanlar bilenler bilgilerini paylasabilir ..

Bu arada oncelikle hepimizde hayirli saglikli evlatlar diliyoruz :dua::dua::dua:

Su ana kadar en mantikli gelen ve yumurta takibini yapanlar iliskiyi yum'dan 3-4 gun oncesine kadar sık ilişki ile Tytturanlar var diye okudum bi kac yerde .. bende bu sekilde denemeye niyetlendim .

Bu arada 3 oglum var , ilkini hatilamiyotum ama ikinci ve uc numara hep yumurtlama gunumu denk geldiler ..

:KK15::KK15:Hayirli olsun yeni topigimiz .. yakismis kiz .
Allah oncelikle evlat dileyen herkese nasib etsin . Bizde hayirli kiz evladi diliyoruz ..

Ben gecen ayda basladim yumurta takibine yanliz gec yumurtlama oldugu icin iliskiyi erken kestik henuz bat olmadi ama gebelige dairde hic belirtim yok..
yumurta takibinide ilk defa basladigim icin testlerin negatif gosterdigi gunlerde iliski olmadi riske girmek istemedim

Bu arada folik asit kullanmayada basladim hamile kalmayi destekliyor ve bebisin ilk uc ayinda onemli oldugu icin simdiden basladim ..

Yontemler duyanlar bilenler bilgilerini paylasabilir ..

Bu arada oncelikle hepimizde hayirli saglikli evlatlar diliyoruz :dua::dua::dua:
Aminnnn tatlim aminnm
Ben ovulasyon te aldim 55 tane bir ayda kac adet kullanilir acaba ki? Ben ilk defa kullanicam. Gecen ay 35 gunde oldum adet stresten saniyorum. Bakalim bu ay ne olacak?

Su ana kadar en mantikli gelen ve yumurta takibini yapanlar iliskiyi yum'dan 3-4 gun oncesine kadar sık ilişki ile Tytturanlar var diye okudum bi kac yerde .. bende bu sekilde denemeye niyetlendim .

Bu arada 3 oglum var , ilkini hatilamiyotum ama ikinci ve uc numara hep yumurtlama gunumu denk geldiler ..
Evet bende 8. Gun adetin baslayip hergun iliski ile devam edip 3 gun kala birakmak. 4 gunde olasiligi azaltir bence. Kocamida buna hazirlamam lazim.:KK53: cok yorgun oluyo aksamlari kiyamamm:KK54:

X