Bu sefer olacak beraber başaralım...

Merhabalar, artık bende aranızdayım. boyum 175, 90 kiloyum , hedefim şimdilik 70. Umarım hepimiz istediğimiz kilolara düşeriz :)))

yaşım 17, bekarım, ne kadar sürede verebilirim bilmiyorum ama çabuk kilo verebilen biriyim, bedenim genç olduğundan kolay kilo alıp veriyorum, tabi şu boğazımı tutabilirsem :)) diyetten çok spor meraklısıyım, düzenli spora başladım evde kendim yapıyorum. şuan yaşadığım şehirde değilim tatildeyim o yüzden ne yediğime o kadar dikkat edemiyorum daha çok ne kadar yediğime bakmaya çalşıyorum. eve dönünce daha önce yaptığım sabah sporlarımada devam etmeyi planlyorum. çok çabuk kilo vermek istemiyorum çnkü tüm vücudumda çatlaklar var, sporla verirsem belki toparlanır diye düşünüyorum. Sizce toparlar mı vücudum kendini heryerim çatlak.. :KK43:(

yaşım 17, bekarım, ne kadar sürede verebilirim bilmiyorum ama çabuk kilo verebilen biriyim, bedenim genç olduğundan kolay kilo alıp veriyorum, tabi şu boğazımı tutabilirsem :)) diyetten çok spor meraklısıyım, düzenli spora başladım evde kendim yapıyorum. şuan yaşadığım şehirde değilim tatildeyim o yüzden ne yediğime o kadar dikkat edemiyorum daha çok ne kadar yediğime bakmaya çalşıyorum. eve dönünce daha önce yaptığım sabah sporlarımada devam etmeyi planlyorum. çok çabuk kilo vermek istemiyorum çnkü tüm vücudumda çatlaklar var, sporla verirsem belki toparlanır diye düşünüyorum. Sizce toparlar mı vücudum kendini heryerim çatlak.. :KK43:(
Hoş geldin canım yaşın çok küçükmüş ve kilon yaşa göre fazla ama kolay veriyorum diyorsun inşallah benimde ikinci doğumdan sonra karnım çok Çatladı sporla sarkan vücut toparlAnıyor sıkılaşıyor çatlakları bilemiyeceğim ama seninki doğum çatlağı gibi belirgin değildir inşallah geçer

Merhaba ne güzel bir grup olmuşsnuz ben de aranıza katılmak istiyorum. Son on yıldır sürekli kilo alıyorum. Bir ara sıkıntı stresten vermiştim ama evlenince fazlasını aldım. 81 kiloyum. 58 kilo olmak istiyorum. Ayda 4 kilo vermek ideal diyorlar ama bilmiyorum. Yemeye çok meraklıyım. Eskiden daha hareketli olduğum için yesem de almıyordum. Şimdi hem yemem arttı hem de hareketsizim. Bir kaç haftadır yediklerime dikkat etsem de sık sık kaçamak yapıyorum. Yine de 1 kilo civarı verdim. Haftada tartılıp buraya yazacağım. Kaçamak yaptığımda da yazayım da kızın bana :KK70: Hepimiz istediğimiz kiloya geliriz inşallah. Sık sık yazalım hanımlar bence.

merhabalar kilolarından muzdarip ve defalarca deneyen küçüklüğünden ber bunla yaşamak zorunda bir olarak mutsuz, üzgün ama kararlı olarak yarın diyetisyenime başlıyorum.
Aslında 2013 yılında bu kararla başladım diyete tam 136 kiloyla başlamıştım ve kararlıydım ve yaklaşık 10 ayda 87 kiloyu tartıda gördüm bu benim ortaokuldan beri görmediğim bi kiloydu belki de. Ama malesef bu zevki yaşayabilmek çok uzun sürmedi bu süreçte nışanlandım, evlendim vs. Derken stresli bir dönem geçirdim maddi imkansızlıklar içinde ev Kurma aileler arası sıkıntı vs. Derken şuan tartıya bile çıkmaya korksamda 136 dan da fazla bir kilodayım sanırım yarın belli olacak Her pazartesi başlamayı planladım ve her pazar akşamı defalarca ölene kadar yemek yedim her başlaymamışım bana artı 5 10 kilo olarak döndü.
Şu an evliyim eşim çok fazla problem yapmıyor belki ama çocuk istiyoruz ve ben şu an kendimi bile kaldırmakta güçlük çekiyorum. Onunla gezerken elimi tutması yanımızdan geçenlerin bakışları inanın o kadar zor ki arkadaş ortamımız var ama birlikte bir yerlere girmeyi istemiyorum hepsi incecik zayıf sandalyelere sığamamak oturduğunuz kanepenin gacırdaması vs. Vs. Üzerime giyecek kıyafetim yok ama almak istemiyorum çok ama çok mutsuzum. Bunu gerçekten yaşamayan anlamaz sağlığını etkilemesi ayrı psikolojik olarak hiç bir zaman Mutlu değilsiniz kimsenin yanında teker yiyemiyorsunuz. Hep bir tuhaf bakışlar o kadar bunaldım ki artık. Aslında ameliyat olmaktı niyetim eşim ve ailem karşı çıktı zaten ameliyat sonrasında da bir diyet uygulanacak bir kere yaptın bir daha yapabilirsin dediler yine de kararsızdım ama sonra açtım forumları okudum bir kere yaptım bir kere daha deneyebilirim dedim hedefim şimdilik 90 ve acelem yok yavaş yavaş yapıcam ama yapıcam. Çok zor bir süreç beni bekliyor ve motivasyona çok ihtiyac oluyor bu süreçte gelin birlikte başlayalım ve motive edelim birbirimizi zorluklarını yaşamayan bilemez şu an iki adım yürümekte güçlük çekiyorum eşim sürekli gezmek istiyor ama ona eşlik edemiyorum daha 28 yaşındayım ama vücudum sanki 50 60. Bu eziyeti kendime kendim çektiriyorum. Ve hedefim bir sonraki evlilik yıldönümüm de yani ağustos 2017 de 79 kiloyu görmek. Başaracağım, başarabilirim..
bende size katılabilir miyim ? şuan boyum 1.58 kilom 80 :'( çok mutsuzum ve erkek arkadaşım bana zayıfla diyip duruyor mecburen zayıflamam gerek ayriyetten ilerine çocuğum olabilmesi için zayıflamam lazımmış doktor öyle dedi...

bende size katılabilir miyim ? şuan boyum 1.58 kilom 80 :'( çok mutsuzum ve erkek arkadaşım bana zayıfla diyip duruyor mecburen zayıflamam gerek ayriyetten ilerine çocuğum olabilmesi için zayıflamam lazımmış doktor öyle dedi...
sırf erkek arkadaşın istiyor diye zayıflama :KK12:, kendin istiyor musun zayıflamayı peki?

X