Bütün KV'ler sinir bozucu.

Doğru aynen. Haklısınız.

Keşke bize de şöyle iyi bi KV denk gelse, ama ne olursa olsun, KV'ler ne kadar iyi olursa olsun belli bi zamandan sonra aynı ev olmuyor
Ne kadar iyi olursa olsun, bi zaman sonra bişeyler değişiyor. Benim kv çok iyi çok iyi derdim, en son evine gittim kadın ne hoşgeldin dedi ne de yüzüme baktı. Neye uğradığımı şaşırdım hiç konuşmadık iki kelime bile. Ama ilk zamanlarda gelinim gelinim derdi. Sonrasında değişti. Bende kendisinden birtakım soğudum.

Rabbim herkesi mutlu etsin.Bu dunya herkesin mutlulugu hakettigi bir dunya.Tabi ki bizler baska, sen baska,o baska kimse kimseyle ayni degil.Hani demissin ya belki onun baska artilari vardir falan filan diye.Sen de onu bilemezsin neler yasadigini.kimse kimsenin ne yasadigini bilemez.ben sana sadece insanlarin benzer durumlarda nasil davrandigini soyledim.
Benim sana anlatmak istedigim aslinda su:
Herkesin hayatinda iyi gitmeyen durumlar var.kimsenin hayati mukemmel degil.yoksa bu dunyadaki sinavimizin bir anlami olmazdi.Biz guclu olmaliyiz.Kayinvaliden cok zor.Bunuda biliyorum.Sacma sacma konusan bir kadin.Bunun cozumu ya ,ayri eve cikmak.
cunku karsidaki insanlari degistiremiyorsun,Ayri eve cikmak zor mu ,o zaman kendini degistirmek.
mesela ibadete agirluk vermek,dua etmek.
bir cok sabredip Dua eden ve ayri eve cikan kisi biliyorumm.
Ama yok cekemiyorum ,sabredeiyorum diyorsan son belli zaten.
burada senin kararin onemli.

Bak canim okumadim hepsini ama gecenki konunu okudum kucaginda yavrun varken dayak yedigin o konuyu.

Eger gercekden ama gercekden kocandan bosanmak istiyorsa, ailende sana sahip cikmiyorsa almanyada cok kolay ve güzel yardimci olabilecek kurumlar var. Istemen yeter. Frauenhauslar var mesela. Orada hem cocugun büyür hem dil ögrenirsin, hemde iste girer kendi parani kazanirsin. O yumruklardan bir tanesi yavruna gelseydi Allah korusun yavrunu kaybedebilirdin. Düzelir diye beklme ablacim. Düzelmez. Yuva yikmak kolay degil kimse ayril da demem. Ama eger ki senin kararin buysa korkma. Yanina kiyafet bile almana gerek yok. Cocuga hava aldiracam de, bezini koy iki cift yedek kiyafetini koy cik git polise. Hadi simdi gidemedin diyelim, bidahaki olayda sadece bugünki gibi bagirma olsa bile gir tuvalete banyoya, ara 110 u polis 5 dakika sonra kapinda. Hem hic merak da etme, yavrunu da birakmazlar onlara.

Hic kimsen yok mu almanyada? Akraba yakin arkadas?

Kadının hatalı olmasından çok senin tavrına üslubuna takıldım.Tartışmanın da bir adabı olur.En hafif tabirle çok rahatsız edici kayınvalidene söylediklerin.

Hemen hemen benzer konuları yasadim allah yardımcın olsun bebeğin için dimdik ayakta dur ver cevabını içinde kalmasin yoksa hasta olursun

Sinirleriniz bozulmuş. Sizi bu hale getirenler utansın.
Inşallah en hayırlı şekilde bir an önce o evden kurtulursunuz.
O zamana kadar biraz siyaset yapın.
Huzursuzluk olmasın diye ses çıkarmayın. Boşuna sinirlerinizden olursunuz.

Sağlıklı bir şekilde emzirmek istiyorsanız stresten uzak olmalısınız.

Öyle oluyor, aynen

Allah'ıma çok dua ediyorum, sabır desen, sabrediyorum da. Sabrın meyvesi tatlı olur derler bende inşallah mutlu olacağım

Hiç yok, hiç.

Öyle

Ayrilmak icin biraz daha zaman gecmesini bekliyorsunuz. Neden zamana ihtiyaciniz var

Ciddi anlamda igrenc bir insan. Bu kvlerin mutluluk düşmanı olma sebebi ne acaba. Esin bunlari biliyor nu? Bilip de ses çıkarmiyorsa o da aynı mal.

böyle taktıkları şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koydukları zaman cinnet nedeni olabiliyo
bnmde kv birşeyi yüz kere söylerse 100.de kıyamet kopuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…