Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

günaydın arkadaşlar,
buseanın arkadaş listemde olması sebebiyle, profilimde bu paylaşımlarını görünce, topiğinize misafir olarak gelmiş bulunuyorum . Öncelikle yeni topiğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Nice güzel paylaşımlarınız olsun. Ben aşağıda alıntıladığım yerlerle ilgili olarak bi bilgi verip kaçacağım. Jillian Micheals, transseksüel değil, lezbiyen. Aklınızda olsun :KK66:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

teşekkürler:KK16:

günaydın arkadaşlar,
buseanın arkadaş listemde olması sebebiyle, profilimde bu paylaşımlarını görünce, topiğinize misafir olarak gelmiş bulunuyorum . Öncelikle yeni topiğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Nice güzel paylaşımlarınız olsun. Ben aşağıda alıntıladığım yerlerle ilgili olarak bi bilgi verip kaçacağım. Jillian Micheals, transseksüel değil, lezbiyen. Aklınızda olsun :KK66:

teşekkürler öyle duyunca bi tuhaf hissetmiştim. düşünsene bi erkek metabolizması ile nasıl yarışabilirdik. onun gibi olcam diye çalış dur ondan sonra:KK1:

teşekkürler öyle duyunca bi tuhaf hissetmiştim. düşünsene bi erkek metabolizması ile nasıl yarışabilirdik. onun gibi olcam diye çalış dur ondan sonra:KK1:

bana o kadının ölcüleri itici geliyor kızlar ya :KK35:

cardio amaclı tiffany olmaz mı ? busean cım ? sen bu konuda bilgilisin sanırım ..

veeee 1. süperi yaptım. gerçi ben mi onu yaptım o mu beni bilemicem. allah aşkına bu hareketleri hakkını vererek yapabiliyonuzmu. nolur söyleyin. yoksa bendemi bi problem var anam ağlıyo şimdi. gerçi 30 dk eliptik bisikletin arkasına yaptım belki onunda etkisi vardır. hadi darısı başınıza.

Doktora sormanda yarar var canım. Spor yapacağım derken sakatlama kendini. Benim de karın hareketlerinde boynum ağrıyor. Kolları uzatmak yerine ellerimle boynumu destekliyorum. Hem hareketi fazla bozmadan yapmış oluyorum hem de boynum ağrımıyor. Bu şekilde yapabilirsin belki sen de.

Canım zaten karın hareketlerinde biraz boynum ağrıyordu ama, ellerimle boynumu desteklemeye çalışıp yaptım, ama sanki hareket olmuyor gibi geldi, neyse bu arada 6 tane iğne yedim, önceki gibi ağrımıyor ama, verdiğin bilgiler için sağol.

Buradaki linkler çalışıyor canım sadece günlük 1gb lık paylaşım kotam sebebiyle bazen linkler yanıt vermiyor.

Rica ederim :KK66:

Callan çok hafif bir egzersiz ama yinede doktoruna danışabilirsin serahnurcum :KK66: fıtığını zorlayacak hareketlerin sayısını azalt yada atla :KK66: callan teyze diyor ya herkesin ayrı bir ritmi vardır diye vücudunun izin verdiği bir ritimle yapabilirsin.

Evet canım artık karın hareketlerini biraz daha yavaş yapıyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkürler...

veeee 1. süperi yaptım. gerçi ben mi onu yaptım o mu beni bilemicem. allah aşkına bu hareketleri hakkını vererek yapabiliyonuzmu. nolur söyleyin. yoksa bendemi bi problem var anam ağlıyo şimdi. gerçi 30 dk eliptik bisikletin arkasına yaptım belki onunda etkisi vardır. hadi darısı başınıza.

Ben iki kez seyrettim ama kimi yerde kalca sık pelvis kaldır anlayamadım.. o karın hareketlerinde ne kadar öne geliyorlar öyle hakkıyla yapamayacagımı anladım.normal call'a devam edeceğim ben. yanına ek spora devam edeceğim
altyazılı bulan olur da paylasırsa sevinirim.

selam kızlar,
Ben birkaç kez calla başlayıp ısınmalarda bile birkaç gün ağrı çekip bırakanlardanım:KK43: Anlamıyorum 2. harekette bir insanın kolları bukadar mı ağrır? Yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum anlamadım. Desteklerseniz bende aranıza katılcam tekrar. Merak ettiğim herkesde bu ağrılar oluyor mu? Bu arada bende evolotion var. Lotus35 bulamamışsan nasıl göndereceğimi anlatırsan iletirim sana:) Önerileriniz için şimdiden teşekkürler:KK42:

slm kızlar bırazdan 33 super callan yapıcam ama bı kac gundur aklımı kurcalayan bısey var ben hala cok yumusagım gecen gun yengem elı yanlısla geldı sonra dokundu bacagıma falan ne kadar yumusaksın dedı ne kadar yumusak oldugumu bılıyorum zaten callandan berı sertlestımde ole oncekı gıbı sallanmalar yok neyse uzun lafın kısası ben hala cok yumusagım aca dahada sertlesırmıyım 14 kılo verdım bacakları erısın dıye cok ugrastım yaptıgım tum sporlar kalcam bacagıma yonelıktı haklı olarak cok yumusadı bacagım uzun zamandırda bole callan yapıyorum ama ıkı uc haftadır cok sallantıya gırdı ama hıc duzgun yapamdım havlarda soguk tabı bıde :) devam edıyorum edıcemde ama sızce bu kadar yumusak ya sertlesır mı sankı hıc sertlesmıcekmış gıbı gelıyo :KK43:

Canım merhaba. Ben de sporsuz 20 kilo verip, daha sonra callana başlayan biri olarak cevap vereyim dedim. Callana başlayalı 4 aya yaklaştı, ancak vücudumdaki sarkmalardan dolayı hemen sıkılaşma başlamadı, önce sarkmalar toparlandı, daha sonra sıkılaşmaya başlıyor, bu da uzun bir zaman sonunda oluyor, benim vücudum henüz taş gibi olmadı, callanetics kollarımı toparladı,kalçam yuvarlaklaştı ve kalktı,göğüslerde dikleşme oldu,bel bölgem inceldi,karın bölgem sarkmış olduğu için sarkmalar toparlandı, basen ve bacak bölgesinde diğer yerlere oranlara daha az bir incelme oldu, her bünyenin değişimi farklı oluyor, ama yaza kadar daha önümüzde bir sürü zamanımız var, bence egzersizleri yapmaya devam, pes etmek yok..

iyi akşamlar kızlar:KK3:

1.süper call denemem hüsranla sonuclandı. yarıda bıraktım ben yapamayacagım. ayrıca altyazı yok kavrayamadım kimi yerleri.:KK19: yanlıs yapmak da istemiyorum. normal call'a devam etsem cok sey fark eder mi ?
yarım süper call,tifany,8.munite buns tamamdır:KK42:
Çok farketmez canım çünkü baya zor bazı hareketler.o yüzden bazı hareketleri atlıyorum.ihtiyacın olan kısımları bilirsen onları yaparak sonuca ulaşabilirsin.

kızlar sizce en iyi sıkılastıran call çesidi hangisi? bacak ve kalça için özellikle istiyorm yorumlarınızı.. :KK16:
Aslında quick hip and behinds işe yarar fakat o video elimizde yok.super callandaki kalça ve basen hareketi klasik callana göre daha fazla ve çeşitli tavsiye ederim :KK66:

günaydın arkadaşlar,

Kesin bilgi değildi zaten.fakat aydınlanmamız iyi oldu tşkler.

Eliptik bisikletten sonra nası yaptın şahsen ben yapamam.eliptik beni çok yoruyo.super zor tabiki haklısın ama alışırsın :KK66:

Evet canım artık karın hareketlerini biraz daha yavaş yapıyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkürler...
Rica ederim :KK66:

Ben iki kez seyrettim ama kimi yerde kalca sık pelvis kaldır anlayamadım.. o karın hareketlerinde ne kadar öne geliyorlar öyle hakkıyla yapamayacagımı anladım.normal call'a devam edeceğim ben. yanına ek spora devam edeceğim
altyazılı bulan olur da paylasırsa sevinirim.
Bende karın hareketlerini klasik callandaki kadar yapıyorum son 2 hareketi çok zor çünkü.zorlandıklarına alışamazsan atlayabilir yada az yapabilirsin bence.birde ben geçen yıl ağır bir trafik kazası geçirip pelvis kemiklerim kırıldığı için 3 ay dümdüz yattım hiç sağa sola dönemeden yattım.yürüyemedim.o yüzdenden o kadar zorlamıyorum kendimi.

selam kızlar,
Ben birkaç kez calla başlayıp ısınmalarda bile birkaç gün ağrı çekip bırakanlardanım:KK43: Anlamıyorum 2. harekette bir insanın kolları bukadar mı ağrır? Yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum anlamadım. Desteklerseniz bende aranıza katılcam tekrar. Merak ettiğim herkesde bu ağrılar oluyor mu? Bu arada bende evolotion var. Lotus35 bulamamışsan nasıl göndereceğimi anlatırsan iletirim sana:) Önerileriniz için şimdiden teşekkürler:KK42:

Canım yavaş yavaş yap alışırsın :KK66: başlarda ağrı oluyo ben ilk yaptığım günün ertesi günü feci kas ağrısı çekmiştim.
gün içinde Özelden mesaj atıcam sana evolotion için.çok tşk ederim :KK66:

tatlım bunları nasıl indirebilirim?yardımcı olursan sevinirim

Canım iyi olurdu ama nereden indirebiliriz bilmiyorum. Baktım ama bulamadım. Netin kotalı değilse izleyerek de yapabilirsin.
kızlar sizce en iyi sıkılastıran call çesidi hangisi? bacak ve kalça için özellikle istiyorm yorumlarınızı.. :KK16:

Yeni başlayacağın için ilk videodan başla canım. Beginner olandan. Sonra süpere geçersin.

günaydın arkadaşlar,

Teşekkürler :KK16:
bana o kadının ölcüleri itici geliyor kızlar ya :KK35:

cardio amaclı tiffany olmaz mı ? busean cım ? sen bu konuda bilgilisin sanırım ..

Jillianın vücudunu ben de beğenmiyorum :KK37: :KK1: Tiffanynin birkaç tane hızlı videosunu izlemiştim. Seçip yapabilirsin tabi canım.
Ama sen niye süperi bıraktın ki :KK43: İlk başta öyle olması çok normal. Her gün daha doğru yapacaksın. Anlamadığın hareketleri anlatırım istersen. Ben de bazılarını zor çözdüm :)

:KK9:Zamanla daha iyi olacak canım gayet normalsin :KK1:

Canım zaten karın hareketlerinde biraz boynum ağrıyordu ama, ellerimle boynumu desteklemeye çalışıp yaptım, ama sanki hareket olmuyor gibi geldi, neyse bu arada 6 tane iğne yedim, önceki gibi ağrımıyor ama, verdiğin bilgiler için sağol.

Rica ederim canım :KK16:Çok geçmiş olsun.

Canım merhaba. Ben de sporsuz 20 kilo verip, daha sonra callana başlayan biri olarak cevap vereyim dedim. Callana başlayalı 4 aya yaklaştı, ancak vücudumdaki sarkmalardan dolayı hemen sıkılaşma başlamadı, önce sarkmalar toparlandı, daha sonra sıkılaşmaya başlıyor, bu da uzun bir zaman sonunda oluyor, benim vücudum henüz taş gibi olmadı, callanetics kollarımı toparladı,kalçam yuvarlaklaştı ve kalktı,göğüslerde dikleşme oldu,bel bölgem inceldi,karın bölgem sarkmış olduğu için sarkmalar toparlandı, basen ve bacak bölgesinde diğer yerlere oranlara daha az bir incelme oldu, her bünyenin değişimi farklı oluyor, ama yaza kadar daha önümüzde bir sürü zamanımız var, bence egzersizleri yapmaya devam, pes etmek yok..

anladım canım cok tesekkurederımm ınsallah ya hala cok yumusagım sertlesırmıyım hıc bılemıyorum zaten bu aralar hıc duzenlı yapamadım 33 gun oldu ama bunun 20 gune yakını cok sallandı bsey anlamdım yanı yarım yamalak oldu ıkı gun yapmadım bı gun yadım uc yapmadım bıgun yarım yamalak yaptım mısafır gelen gıden coktu bıde evı degıstırdık sallandı hep ole neyse ısın ozetı supere yenıden 1 den baslamayı dusunuyorum motıve olmak sallamamak amçlı yanı dedıgın gıbı yaza daha var ama yazdan zıyada bırazcık daha bı ıncelme olsada daha ıyı dursa artık dıyorum :)

Son düzenleme:
buseancım inan bazı yerlerde hem anlamadım hem de hareketlerde ciddi zorlama yasadım.

yalan yanlıs yapmaktansa bildiklerimi yapayım daha saglıklı olur diye düsündüm.

ayrıca hangi arkadasımızdı hatırlayamıyorum suan normal call'ı resimli sekilde sıraya koyup hangisinden kac tane yapılacagını yazmıstı. altında da işte pelvis mi kaldırılıyor kalca mı sıkılıyor. onlar yazıyordu..

süperde de öyle birsey olsa daha net kavrayacagım ben.. 2 kez izledim ama oturtamadım kafamda kimi yerleri ben:KK30:

bu gün aynada baktımda kendime kaslar çok güzel toparlamış şu yağlarıda toparlayabilsem ne güzel olacak. dur bakim bu günkü eliptik ve süperin arkasına kalkabilecemmi ayağa yarın. eğer etkilemezse her gün böyle devam edecem.

Çok farketmez canım çünkü baya zor bazı hareketler.o yüzden bazı hareketleri atlıyorum.ihtiyacın olan kısımları bilirsen onları yaparak sonuca ulaşabilirsin.

Bende karın hareketlerini klasik callandaki kadar yapıyorum son 2 hareketi çok zor çünkü.zorlandıklarına alışamazsan atlayabilir yada az yapabilirsin bence.birde ben geçen yıl ağır bir trafik kazası geçirip pelvis kemiklerim kırıldığı için 3 ay dümdüz yattım hiç sağa sola dönemeden yattım.yürüyemedim.o yüzdenden o kadar zorlamıyorum kendimi.

cok gecmiş olsun canım :KK16::KK16: Allah beterinden korusun.:KK31:

ben ilave olarak kalca hareketlerini eklerim o zaman süperden :KK34: teşekkürler

buseancım inan bazı yerlerde hem anlamadım hem de hareketlerde ciddi zorlama yasadım.

ayrıca hangi arkadasımızdı hatırlayamıyorum suan normal call'ı resimli sekilde sıraya koyup hangisinden kac tane yapılacagını yazmıstı. altında da işte pelvis mi kaldırılıyor kalca mı sıkılıyor. onlar yazıyordu..

süperde de öyle birsey olsa daha net kavrayacagım ben.. 2 kez izledim ama oturtamadım kafamda kimi yerleri ben:KK30:

Anladım canım doğru diyorsun. Doğru yapman en önemlisi. Hazır hissettiğinde geçersin sonra.

o karın hareketlerinde normaldekinden de ileriye dogru alınıyor dimi vücut nerdeyse yarıya dek gelmiş gibiler ama esnekliklerine hayran kaldım

Evet canım gerçekten süper esnekler :)
Ben de baya esnedim. Bacaklarıma tamamen kapanıyorum ama hala zorlanıyorum bazılarında.
Mesela bacakları biri önde biri arkada ayırdıkları hareket :) O bacak dümdüz olmuyor bir türlü :)
Onlar gibi yapmak için çok uzun süre devam etmek gerekir herhalde. Ne kadar yapsak kar şimdilik :)

Evet canım gerçekten süper esnekler :)
Ben de baya esnedim. Bacaklarıma tamamen kapanıyorum ama hala zorlanıyorum bazılarında.
Mesela bacakları biri önde biri arkada ayırdıkları hareket :) O bacak dümdüz olmuyor bir türlü :)
Onlar gibi yapmak için çok uzun süre devam etmek gerekir herhalde. Ne kadar yapsak kar şimdilik :)

evet. bak bana gaz geldi ben yine bu aksam deneyecegim :KK60:

not alarak gideyim bari ilerde de ona göre yaparım size de sorarım

Canım resimli ben hazırlamıştım ve ilk sayfada onun da linkini verdin 10 saate 10 yaş gençleş başlığı altında.

cok gecmiş olsun canım :KK16::KK16: Allah beterinden korusun.:KK31:

ben ilave olarak kalca hareketlerini eklerim o zaman süperden :KK34: teşekkürler
Çok sağol âmin. Ekleme çıkarma vs ihityacın olan ve yapabildiğin hareketleri seçip kendince bir callan yapmak bence olabilir bişey :KK66: herkes aynı değil sonuçta.

X