Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Canım resimli ben hazırlamıştım ve ilk sayfada onun da linkini verdin 10 saate 10 yaş gençleş başlığı altında.

Çok sağol âmin. Ekleme çıkarma vs ihityacın olan ve yapabildiğin hareketleri seçip kendince bir callan yapmak bence olabilir bişey :KK66: herkes aynı değil sonuçta.

:KK9::KK9::KK9: evet haklısın. tamam hatırladım deyince. işte süperi tam kavrayan varsa onun gibi yaparsa cok ama cok faydalı olur ve yanlıs hareket yapmamıs oluruz.:KK31:

ben süperdeki kalca hareketlerini ekleyeyim o zaman ..:KK34:

veeee 1. süperi yaptım. gerçi ben mi onu yaptım o mu beni bilemicem. allah aşkına bu hareketleri hakkını vererek yapabiliyonuzmu. nolur söyleyin. yoksa bendemi bi problem var anam ağlıyo şimdi. gerçi 30 dk eliptik bisikletin arkasına yaptım belki onunda etkisi vardır. hadi darısı başınıza.

canım ben o yüzden bir kaç egzersizi bir arada yapmıyorum.bir ara jillian ve call yapmıştım 2 güne kalmadan bıraktım her yerim ağrımıştı o yüzden yoğun yapınca yaştan dolayı kaldıramadım herhalde:KK53: ben ilk başta call yapıp sonrasında jillian yapmıştım ki yavaş bi egzersizden hızlıya geçmeme rağmen yerlerde sürünmüştüm.ve bırakmıştım şimdi ise normal calla mutlu mesutum:KK16:

anladım canım cok tesekkurederımm ınsallah ya hala cok yumusagım sertlesırmıyım hıc bılemıyorum zaten bu aralar hıc duzenlı yapamadım 33 gun oldu ama bunun 20 gune yakını cok sallandı bsey anlamdım yanı yarım yamalak oldu ıkı gun yapmadım bı gun yadım uc yapmadım bıgun yarım yamalak yaptım mısafır gelen gıden coktu bıde evı degıstırdık sallandı hep ole neyse ısın ozetı supere yenıden 1 den baslamayı dusunuyorum motıve olmak sallamamak amçlı yanı dedıgın gıbı yaza daha var ama yazdan zıyada bırazcık daha bı ıncelme olsada daha ıyı dursa artık dıyorum :)

Rica ederim canım. Sen egzersizlerini yapmaya devam et yeterki, kesinlikle sıkılaşma olacak, sen de zaten yazında egzersizleri düzenli yapamadığını söylüyorsun, biraz daha düzene sokarak yapmaya gayret edersen, inanki beklediğin sonucu en kısa zamanda almaya başlarsın.

Canım iyi olurdu ama nereden indirebiliriz bilmiyorum. Baktım ama bulamadım. Netin kotalı değilse izleyerek de yapabilirsin.

Yeni başlayacağın için ilk videodan başla canım. Beginner olandan. Sonra süpere geçersin.

Teşekkürler :KK16:

Jillianın vücudunu ben de beğenmiyorum :KK37: :KK1: Tiffanynin birkaç tane hızlı videosunu izlemiştim. Seçip yapabilirsin tabi canım.
Ama sen niye süperi bıraktın ki :KK43: İlk başta öyle olması çok normal. Her gün daha doğru yapacaksın. Anlamadığın hareketleri anlatırım istersen. Ben de bazılarını zor çözdüm :)

:KK9:Zamanla daha iyi olacak canım gayet normalsin :KK1:

Rica ederim canım :KK16:Çok geçmiş olsun.
canım netim kotalı değil.sen peki bunları yaparken her defasında sayfayı açıp mı yapıyorsun?1 ayda yapılması gereken hareketler bunlar mı ve videolar bu kadar kısa mı?canım çok soru sordum kusura bakma.cevabın için şimdiden teşekkür ederim:KK19:

canım netim kotalı değil.sen peki bunları yaparken her defasında sayfayı açıp mı yapıyorsun?1 ayda yapılması gereken hareketler bunlar mı ve videolar bu kadar kısa mı?canım çok soru sordum kusura bakma.cevabın için şimdiden teşekkür ederim:KK19:

Evet canım 8 min buns ve bu eklediklerimi her gün açarak yapıyorum.
Eklediğim izlencede hangi gün hangi videonun yapılacağı yazıyor. Aşağısında da videoların linklerini verdim.
Özellikle kısa olduğu için ekledim buraya. Call yanında yapmak isteyenler olursa diye.
Cardio olanlar biraz yorsa da hepsi gayet yapılabilir düzeyde.
Dün tone up yapmıştım pek etkilememişti ama bugün cardio bootcamp yaptım. Fena :)

Evet canım 8 min buns ve bu eklediklerimi her gün açarak yapıyorum.
Eklediğim izlencede hangi gün hangi videonun yapılacağı yazıyor. Aşağısında da videoların linklerini verdim.
Özellikle kısa olduğu için ekledim buraya. Call yanında yapmak isteyenler olursa diye.
Cardio olanlar biraz yorsa da hepsi gayet yapılabilir düzeyde.
Dün tone up yapmıştım pek etkilememişti ama bugün cardio bootcamp yaptım. Fena :)

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.ben de zaten videoların kısalığını görünce yapabilirim diye düşündüm.görüşürüz canım

8 min buns, cardio bootcamp, 15 dk kol ve 33. süper tamam
Yaza yaza bitiremedim :) ama ben bittim yaa böyleyim şu an:111:

kızlar nolur söyleyin. 48 bedenim şu an. 85 kiloyum. günlük 45 dk kardio, super call ve yediklerime dikkat ederek nekadar zamanda 44 bedene gelebilirim. şu an sinirlerim çok bozuk kendime göre kıyafet bulamıyorum. bulduklarımda anneme olacak tarzda. delirecem benim durumumda olup kilo verenler cevap bekliyom noooolllluuuuuur

canlarım benı yeni tanışmıyorum call ile:) arkadaşlığımız bayadır var :) bn sadece klasık call yapıyordm.onu da bi devam ettim sonra bıraktım tkrar başladım felan.yalnız daha önceden yaptıklarım kadar kalçamı sıkılastırmadığını farkettım.bir de aşağıdan yukarıya doğru incelme olduğu için oncelmem bacaklarımdan başladı gibi belim de ınceldı sanki kalça daha geniş duruyor halbuki alakası yok sırf dıger yerlerın incelmesinden dolayı göz yanılması allah tan biliyorum.:) diğer call çeşitlerini yapmadım.özellikle evo yu merak ttim sizler hepsını bildiğiniz için yaptıgınız için aradaki farkı biliyorsunuz.o nedenle tavsiyelerinizi beklioyrum.peki super mi evo mu desem sıkılastıma da?

kızlar nolur söyleyin. 48 bedenim şu an. 85 kiloyum. günlük 45 dk kardio, super call ve yediklerime dikkat ederek nekadar zamanda 44 bedene gelebilirim. şu an sinirlerim çok bozuk kendime göre kıyafet bulamıyorum. bulduklarımda anneme olacak tarzda. delirecem benim durumumda olup kilo verenler cevap bekliyom noooolllluuuuuur

Süper ile 45 dk cardio yaparsan kendine fazla yüklenmiş olursun canım. 44 de olacaksın. Sadece biraz sabır.
Ben 2 ay boyunca mezurayı elime bile almadım moralim bozulmasın diye. Giydiklerimden fark olduğunu anlıyordum o bana yetiyordu.
Sen de ne kadar sürerse sürsün bunun olacağına odaklan ve düzenli devam et. Olmaması için hiçbir sebep yok. Dediğim gibi biraz sabır. Bozma moralini.

canlarım benı yeni tanışmıyorum call ile:) arkadaşlığımız bayadır var :) bn sadece klasık call yapıyordm.onu da bi devam ettim sonra bıraktım tkrar başladım felan.yalnız daha önceden yaptıklarım kadar kalçamı sıkılastırmadığını farkettım.bir de aşağıdan yukarıya doğru incelme olduğu için oncelmem bacaklarımdan başladı gibi belim de ınceldı sanki kalça daha geniş duruyor halbuki alakası yok sırf dıger yerlerın incelmesinden dolayı göz yanılması allah tan biliyorum.:) diğer call çeşitlerini yapmadım.özellikle evo yu merak ttim sizler hepsını bildiğiniz için yaptıgınız için aradaki farkı biliyorsunuz.o nedenle tavsiyelerinizi beklioyrum.peki super mi evo mu desem sıkılastıma da?

Süper evodan level olarak bir tık daha yüksek. Evo da zorlanma hissetmedim ama süperde çalıştığını derinlerden hissediyorsun :) Tekrar başlamayı düşünüyorsan bir süre klasik call yap. Vücudun tekrar uyum sağlasın. Ondan sonra süper ya da evoya geçersin :KK34:

merhaba akadaşlar louts35 arkadaşımızın sayesinde ulaşmış olduğum videolarla bende bugün aranıza katıldım.kızım 1,5 oğlum ise 5 aylık yani yaş farkları 14 ay.vucudum acaip deforme oldu.inşallah desteklerinizle işe başlamadan düzeleceğim:KK19:

bu günde 35dk eliptik ve sonrasında süper yapmaya çalıştım. yalnız bu süper evodan daha zor ya. bunu yapabilenlerin önünde saygıyla eğiliyorum.

merhaba akadaşlar louts35 arkadaşımızın sayesinde ulaşmış olduğum videolarla bende bugün aranıza katıldım.kızım 1,5 oğlum ise 5 aylık yani yaş farkları 14 ay.vucudum acaip deforme oldu.inşallah desteklerinizle işe başlamadan düzeleceğim:KK19:

hosgeldin :KK9::KK9::KK9: basaracaksın basaracagız canım :KK16::KK16:

-----

bu arada ben dün hic birsey yapamadım kızlar. öyle bir uyumusum kiiiiiiiiiii :KK30:

bir de call evo vıdeosunu bulamıyorum kızlar ..sadece kısacık bi video var o kadar

henüz elimizde yok ama burdaki bir arkadaşımızla iletişime geçip onuda en kısa zamanda temin edicem :KK66:

aramıza hoşgeldin.Allah bağışlasın evlatlarını canım.moralinizi ve motivasyonunu yüksek tut :KK66: callaneticsden fayda görmeyen yok :KK66: hem spor mantığına alışıoyosun hemde fayda görüyosun.çoğu kişi callan sayesinde spor yapmayı öyle seviyoki callaneticse başka egzersizler de ekleyerek devam ediyor.

yok anam yok ben vaz geçtim süperden ben klasikle devam edecem yoksa call teyze benim sonum olacak. zaten cardio yapıyom yanında güzel esnersem klasikle yeter ya. klasikte karın yeterince var zaten. offffffffffff napim böyle yapacam.

merhabalar bende başlamak istiyorum ancak ilk sayfadaki linkler çalışmıyor.nasıl indiriyorsunuz.bu arada teşekkür ederim süper paylaşımlar yapıyorsunuz.

8 min buns, booty buster ve 34. süper call tamamdır. Kol hareketlerini akşam yapacağım.

Kızlar bir de dün yaptığım cardio bootcamp i şiddetle tavsiye ediyorum. Bugün basenlerimde nasıl bir ağrı var anlatamam :)
Ama bugünkü booty buster çok kolaydı. Sanırım daha başlangıç seviyesi bu program. Beni kesmedi.
Cardiolar iş görür :)

8 min buns, booty buster ve 34. süper call tamamdır. Kol hareketlerini akşam yapacağım.

Kızlar bir de dün yaptığım cardio bootcamp i şiddetle tavsiye ediyorum. Bugün basenlerimde nasıl bir ağrı var anlatamam :)
Ama bugünkü booty buster çok kolaydı. Sanırım daha başlangıç seviyesi bu program. Beni kesmedi.
Cardiolar iş görür :)

:KK76::KK76::KK76::KK76: ben cardioları indirdim .. aksama baslayacagım :21::21::21:

X