Cimri mi tutumlu mu ayrılmalı mı?

Oğlaklar paracı oluyor doğru mu .kafaları rahat değil gibi .sürekli bir a b planı zorunda

Evli değilsiniz ona göre karşılıklı beklenti içine girin. Siz evlenmezsiniz gibi geliyor ama hayırlısı

Oğlaklar paracı oluyor doğru mu .kafaları rahat değil gibi .sürekli bir a b planı zorunda
Bendeki örneği için konuşursam temkinli oluyorlar. Hani ona buna para yedireyim kafasında değil. İlişki olgunlaştıkça zamanla çözülüyor. Ama hakkını yiyemem koskoca bir senede hiç cimriliğini görmedim. Başlarda da hesap ödetmedi hiç, şimdi de öyle. Ama başlarda hediyedir, jesttir vs. olaylarına mesafeliydi. Fakat bir mekanda oturup yiyip içiyorsak lokmamı saymazdı ya da ucuzuna kaçmaya çalışmazdı. İlişki olgunlaştıkça zamanla jest, hediye vs. de oldu.
Oğlaklar mantık insanı oluyorlar bence. Bir kadınla tanıştım hoop aklım uçtu, ertesi gün Pandora'dan hediye alayım flörtüme kafasında değiller bence. E yani dediğim gibi "bence".

Bu adam yurtdisinda degil, Turkiye'de yasasa, konu acmadan coktan tekmeyi basmisti. Karsidakini yurtdisina acilan kapi olarak goruyor ama adam istedigi gibi eli acik degil. Bocalamasi bundan.

Daha coookk konu acar

Hangi ülkede yaşıyor ve maaşı ne üzerinden alıyor bu önemli.
Dolar Euro kazanan adam Türkiye'de çok rahat harcama yapar, rahatça bilet alabilir.
Birde esas sorun açık ve net şekilde konuşmaması ben alamam filan dese tamam yani yine bı yol bulunur.

Ben de sen al ben vereyim dedim
Sen al, ben sonra vereyim dedikten sonra parayı veren insana çok az rastladım ben. Öyle ki maaşı aldıktan sonra bile tur olayı sizi maddi anlamda zorlamış, eğer sevgiliniz sizin için alsaydı bileti o an, sonra nasıl verecektiniz geri parayı hani? Bence vermeyecektiniz. O da inanmamış geri vereceğinize olarak algıladım.

Sizin iki katınızı kazanıyor oluşu, sizin için harcama yapmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor. Bu tip beklentileriniz olmasın bence.

Birde cimri mi diye ciddi ciddi soruyor musunuz? Bence siz de biliyorsunuz içten içe.
Adam 100 metreden ben cimriyim diye bagiriyor. Hem cimri hemde çok kaba çünkü seven erkeğin eli kadınına karşı çok bol olur kesenin ağzını açar, sizin adam evlenmeyecegim kadına niye para yedireyim kafasında parayi çöpe atmış gibi düşünüyor. Hiç hoşlanmadım biletimi almayan adamın yanına asla gitmem.

33 yaşındayım asla vericem deyipte vermediğim olmamıştır birikimim var küçük miktar gerekirse onu bozar verirdim gerekirse ek iş yapar verirdim ki gerek kalmazdı. 2 katımı kazanması harcamasını gerektirmez emin olun ben daha fazla ödeme yapmışımdır ondan. Sürekli paradan dert yanmasına sinir oluyorum belediye tesisine gitmek istemesi bir de

Euro ile maaş alıyor 4500 euro avrupada yaşıyor ülkenin önemi yoktur herhalde. Aynen ertesi gün de unutmuşum dedi.

Siz niye bu adamlar berabersiniz?Şimdiden davranışlarına katlanamiyorsunuz.Oyle bir duygu yoğunluğunuz olsa bu kadar size batmazdi cimriliği.

Adam cimri bencede

Cimri

Önceki konularınızda "maddi sorunum var diyince hiçbişey demedi, tamam dedi" yazmışsınız.
"Hiç ben alayım demedi," yazmışsınız.
Ve sürekli "Biletinizi alacak parası yoktur belki?" yorumlarına "Parası var." diye belirtip durmuşsunuz. Parasına düşkün, cimri olarak da nitelendirdiğinize göre bir beklentiniz var oluyor. Siz de bu konuda sürekli dert yanmış olmuyor musunuz ki? Birbirimizi kandırmayalım isterseniz.

Artı olarak bu konunuzda adam demiş ki:
Tur biletlerini alırken sürekli hadi alalım pahalınacak diyordu.
Demek ki tur fiyatı ona da pahalı geliyor iyi kazanmasına rağmen. Bu durumda sizin için ödememesi anlaşılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…