Cimri mi tutumlu mu ayrılmalı mı?

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım. Sevgilime cimri yada tutumlu diyenler oldu. Kendisi yurt dışında tatilde buluşucaz. Tur biletlerini alırken sürekli hadi alalım pahalınacak diyordu. Ben de maaş günümü bekliyordum. Ben de sen al ben vereyim dedim tamam dedi ancak o akşam ses çıkmamıştı. Sonrasında ayrı ayrı aldık. Kendisinin maaşı benim 2 katım. Normalde diğer ayda ben yine yurtdışına onun yaşadığı yere gidicektim, maddi anlamda bu tur fiyatı zorladı beni ve gelemeyebilirim dedim. Gelirsin yaaaa diyor. Cimriliği dışında başarılı, çalışkan, sakin biri. Ama bu para konusu kafamı çok karıştırıyor. Bir iki kez söyleyeyim dedim. Bana böyle diyemezsin ben herşeyin en iyisini alırım diyor gıda anlamında. Cimri olan bir yemeğe 100 euro vermez diyor. Bir akşam yemek o kadar tutmuştu bu vermişti ama hemen sonrakinde de ben verdim. Zaten verirken teklif edince sonrakini sen verirsin diye yerini yapar mutlaka. Kafam karışık :KK43:
Ondan bi hayir gelmez 😂 ayril kizim bunun gibi erkekler beraber yasarken illallah ettiriyorlar yasamayan bilmez. Bu Sanirim kacinci konun hala ayrilmamissin. Bile bile yasayipta ders mi cikaracaksin buyrun iyi tadina bak 💁🏼‍♀️😅

Siz evlendiğiniz zaman oraya tasinacaksiniz galiba. Hemen iş bulamazsanız ne diyecek bu duruma? Kolay değil yurt dışına taşınmak, adapte olmak, iş bulmak. İş bulana kadar idare ederim ben bakarım eve dediyse bile bu adam kesin çok baskı yapar ne zaman is bulacaksın diye. Ben size soyliyim. Çok sorun çıkartır. Bu konuyu çok iyi düşünün.
Ben bakarım dedi. Hatta bi an önce gel diyor. Ama şunu da belirtiyor belki ilerde ben işsiz kalıcam sen bana bakıcaksın.

Ben bakarım dedi. Hatta bi an önce gel diyor. Ama şunu da belirtiyor belki ilerde ben işsiz kalıcam sen bana bakıcaksın.
öyle der evet gerçekten istiyor da olabilir ama bu adamın hesapları ayırırız demesinden para muhabbetinden anladığım şu ki siz iş bulana kadar çok bunaltır. iş bulma ve adaptasyon süreci uzun sürebilir. anlayışlı olur mu bilemedim. o süre boyunca çok baskı yapar size gibi geldi. bu konuda konuşun bence şimdiden söyleyin başınızın etini yemesin psikolojik baskı yapmasın.

öyle der evet gerçekten istiyor da olabilir ama bu adamın hesapları ayırırız demesinden para muhabbetinden anladığım şu ki siz iş bulana kadar çok bunaltır. iş bulma ve adaptasyon süreci uzun sürebilir. anlayışlı olur mu bilemedim. o süre boyunca çok baskı yapar size gibi geldi. bu konuda konuşun bence şimdiden söyleyin başınızın etini yemesin psikolojik baskı yapmasın.
Bunu kendisi teklif etti ama güvenilir mi bilmiyorum. O şekilde detaylı konuşmadım.

Aaa siz o dedikoducu üyesiniz. Belki de adam gerçek yüzünüzü gördü de sizden ayrılmak için ölü taklidi pardon cimri taklidi yapıyordur. Neyse az bile size. Yine söylüyorum, oh iyi olmuş.

Sürekli cimri mi tutumlu mu ayrılmalımıyım diye konu mu açacaksınız? Size ben dahil çok kişi uzun uzun yazdı fikir belirtti. Değişen bir şey yok. Bildiğinizi okuycaksanız niye soruyorsunuz?

Cimri net…
Senın durumun müsait degılse
Kendısı senı davet edebılır biletinide öderdi
Zaten böyle birsey yapsa , sen yıne altta kalmaz orda giderleri yıne öderdin bence
Böyle hayat gecmez ..
Bunu sorun etmeyen ınsan yokmu.. olabılır
Ama bu senı mutlu eden bır davranıs degıl
Üzülürsün

Aaa siz o dedikoducu üyesiniz. Belki de adam gerçek yüzünüzü gördü de sizden ayrılmak için ölü taklidi pardon cimri taklidi yapıyordur. Neyse az bile size. Yine söylüyorum, oh iyi olmuş.
Peki engellenmeye doymayanlarda bugün
Herhalde işiniz de yok :)))

Sürekli cimri mi tutumlu mu ayrılmalımıyım diye konu mu açacaksınız? Size ben dahil çok kişi uzun uzun yazdı fikir belirtti. Değişen bir şey yok. Bildiğinizi okuycaksanız niye soruyorsunuz?
Daha çok kişiden cevap almak için oldu mu?

Cimri net…
Senın durumun müsait degılse
Kendısı senı davet edebılır biletinide öderdi
Zaten böyle birsey yapsa , sen yıne altta kalmaz orda giderleri yıne öderdin bence
Böyle hayat gecmez ..
Bunu sorun etmeyen ınsan yokmu.. olabılır
Ama bu senı mutlu eden bır davranıs degıl
Üzülürsün

Haklısınız teşekkür ederim

Şaşırmayın kötü kalpli insanlar bunlar.
Özel hayatlarında da mutlu olmadıkları o kadar belli ki. Online platformda birilerine kötü davranarak ellerine ne geçiyor biz anlayamayız Katibin Ruhu Katibin Ruhu

İstediği kadar mükemmel olsun,buraya tüm iyi özellikleri olan birini tarif et yaz cimriyse boğulup,kaçmak isteyeceksin.
Evlerden ırak valla insanın ömrünü yiyorlar.

Cimri mi tutunlu mu, 2 ornekle anlamak zor.

Ama uzun mesafe iliskisinde bulusmak nadir olurken 3 un 5 in hesabini yapmak bana sevgisizlik gostergesi gelir.

Yani arada binlerce km var, gorustugumuzdw o mu hesabi odedi, ben mi odedim falan ne gereksiz konular. Ask ozlemek sabirsizlanmak, gorusecegin gunu saymak falan hicbiri yok.

Kuru kuru iliski.
Oyleyse niye uzak mesafe iliskisinin cilesi cekilir ki. Bulundugun yerden sevgili edin, en azindan gez toz yani.

Cimri mi tutunlu mu, 2 ornekle anlamak zor.

Ama uzun mesafe iliskisinde bulusmak nadir olurken 3 un 5 in hesabini yapmak bana sevgisizlik gostergesi gelir.

Yani arada binlerce km var, gorustugumuzdw o mu hesabi odedi, ben mi odedim falan ne gereksiz konular. Ask ozlemek sabirsizlanmak, gorusecegin gunu saymak falan hicbiri yok.

Kuru kuru iliski.
Oyleyse niye uzak mesafe iliskisinin cilesi cekilir ki. Bulundugun yerden sevgili edin, en azindan gez toz yani.
Haklısın ama bununla da yurtdışo geziyoruz o daha güzel geliyor. Ve şöyle öncekinde hiç para konuşmamıştı yeniydik çünkü. Ama buluşmada sen ödersin sonrakini diyince bi tık irrite oldum ve devamı da geldi.

Ne güzel yazmışsınuz ben de iyi huyu çok cimriliğine takılma diyorum kendi kendime ama olmuyor :KK43:
Takılma da gör:olamaz:
O iyi huylu gelen adamdan buz gibi soğuyup,canımı iste paramı isteme modunu gördükçe,50 liranın hesabını sorunca o iyi özellikleri falan kalmaz gözünde.
Para hesabı yapan erkekten,yok ben pinti değilim tutumluyum diyen erkekten kaçacaksın.
Başıma geldi böyle biri,tutumlu sandım.
Annem 1 kere de cimri bu sineğin yağını hesaplar demişti,anneme kızarken baktım cidden haklı.
Aşık olduğum insandan buz gibi soğuyup şuan geriye bakınca safmışım arkadaş diyorum.
Kurtar kendini.

4 tip insanla ASLA birliktelik yaşanmaz bunun ilişki ve evlilik uzmanları bangır bangır söylüyor
1- aşırı kıskanç, partnerinin geçmişine takık
2- herhangi bir tür bağımlılığı olanlar
3-şiddet eğilimliler
4-CİMRİLER.
üzgünüm ama partneriniz bariz cimri üzerine bencil. Kadınından esirgeyen erkek gözümde erkek dahi değildir, eril bulamam o kişiyi.

Haklısın ama bununla da yurtdışo geziyoruz o daha güzel geliyor. Ve şöyle öncekinde hiç para konuşmamıştı yeniydik çünkü. Ama buluşmada sen ödersin sonrakini diyince bi tık irrite oldum ve devamı da geldi.

Yurtdisi masrafini odemiyor ki, onun artisi sayilmaz o yuzden. Vizeyi kendin aliyorsun, tek de gezersin baskasiyla da. Gereksiz bir iliskiyi uzatiyorsunuz. Hic bir artisi yok, onun disinda seviyorum askimdan oluyorum durumu da yok.

Yurtdisi masrafini odemiyor ki, onun artisi sayilmaz o yuzden. Vizeyi kendin aliyorsun, tek de gezersin baskasiyla da. Gereksiz bir iliskiyi uzatiyorsunuz. Hic bir artisi yok, onun disinda seviyorum askimdan oluyorum durumu da yok.
Gidecek başkası yokki.
Vize almadım yeşil pasaportum var:)))
Tek gezerim evet.

X