Çok üzülüyorum annem hiçbir davranışımı beğenmiyor

Bana bir şey getirmiyor demicem balıkları salata malzemelerini kendileri getirdi ev kurmadada yardımcı oldu ama bana senden bir şey göremiyoruz diyor benim de canımı sıkıyor

O lavaşı da eşim akşama gelirken almış kaç tane aldığına da bakmadım öyle annem dolaba koyuyordu getirdiği şeyleri eşimin

Bana bir şey getirmiyor demicem balıkları salata malzemelerini kendileri getirdi ev kurmadada yardımcı oldu ama bana senden bir şey göremiyoruz diyor benim de canımı sıkıyor
Anneniz evladından hayır görmeye takmış kafayı. Oğlumun parası diye deliren kaynanalar gibi aynı.
Anne olmak öyle bir şey değil. Benim ufak bir oğlum var, büyüdüğümde beni büyüttüğünüz için size araba alacağım dedi geçenlerde. Ona da söyledim. Anne baba olarak biz onu büyütmek, kendini geçindirecek hale getirmekle yükümlüyüz. Ondan bir şey beklemiyoruz. Bize bir şey borçlu değil. Dünyaya getirenin sorumluluğudur bu.
Zorunda değilsiniz.
Annenizin beklentileri yanlış. Sizin tek hatanız bunu dinleyip vicdan yapmanız. Mesafenizi koruyun

Annene ilgi vermiyorsun vs demis bu konuya bazıları evet kendimi suçlu hissediyorum dediğiniz gibi ama o konuşmadan önce(annem sövmeden) böyle şeyler aklıma gelmiyor böyle yaptım vs gibi
Oyle yazanlar konunu tam anlamamışlar kendini anlatmaya çalışma, zaten seni anlasalar anneni hakli bulmazlardi.

Lavasi giderken verdim baktım almamış malzemeleri aldimmi deyince posetleyip kapıda verdim sonra eşinin yanında verdin baş basayken vermedin diye kızdı bir suru o an aklıma geldi
Evet işte sizin annenizin tek sorunu bu damadın yanında vermiş olmanız eşiniz görmeden verseydiniz bu kadar olay olmayacaktı
Gizli saklı çantasına falan koymanızı beklemiş damadına mahçup olmuş demek ki

Aslinda hakli olduğunun farkındasin sadece birilerinden de duymaya ihtiyacın var emin olmak icin. İnsanin annesi boyle sacma sapan davraninca ilkten kendinde suc arar karsisindaki annesi sonucta . Onun sana annelik yapmasi gerekirken senin onu idare etmeni bekleyip hayat enerjini tüketiyor. Hayirsiz evlat falan degilsin, artik kendini suçlama. Yazdiklarimi uygula dene bakalim belki biraz mesafe koyarsan huzurun olur.

Konuyu tamamen okudunuz mu? Konu sahibini annesi surekli aşağılıyor, suclu hissettirip açığını ariyor. Kiz zaten psikolojik olarak baski altinda , annesini hakli bulmaniz cok ilginc

Evet işte yanlış anlıyorsun deyince eşin yesin hak eden o vs diyor 3 ,4 aydır eşimin borcu vardı maaşı hep ona gidiyordu evin tüm ihtiyaçlarını ben gideriyordum ne yapabilirim ki mesela neyse teşekkürler cevap için

İşte sorunun temeli eşin.Ailen aslında eşini sevmiyor senin.Evlenirken vs sorun çıkarmışlar mıydı.Bence annenin psikolojisinin bozulmasının altında siz varsınız eksik anlatımdan kastım geçmişteki olayları bilmiyoruz onlardı

Bence babamla olduğunu düşünüyorum boşanma aşaması oldu kaç kere hatta benim için şahitlik yap dedi yaptım şimdi babamla geri barıştı babamın bana yaptıklarını söylüyor yazık baban sana neler yapti eşyalarına yardım etti diyor bundan 2 sene önce de baban hiçbir şey yapmıyor diyordu şimdi babam kıymetli oldu

Eşinle araları nasıl eşinin ailesiyle filan.Eşine gıcık olup senden mi çıkarıyor acaba hırsını.Eve senin bakman filan zoruna gidiyordur

Konuyu tamamen okudunuz mu? Konu sahibini annesi surekli aşağılıyor, suclu hissettirip açığını ariyor. Kiz zaten psikolojik olarak baski altinda , annesini hakli bulmaniz cok ilginc
Anneniz haklı diye bişey yazmış mıyım ben oraya onu nereden çıkardınız
Ben anne bile olsa böyle insanları hayata dahil etmeyi sevmeyen bir insanım

Anneniz haklı diye bişey yazmış mıyım ben oraya onu nereden çıkardınız
Ben anne bile olsa böyle insanları hayata dahil etmeyi sevmeyen bir insanım
Annenizin tek sorunu damadin yaninda lavaşlari vermeniz yazmışsınız, hani oyle yapmasaydınız bu kadar sorun olmazdı dediğiniz icin oyle yazdim. Lavas bahane,annesi surekli kizini suçlayacak bir sey buluyor. Annesine mesafe koymasi hayatindan bir nebze olsun cikarmasi gerekiyor kendi ruh sağlığını korumak için.

Bugün aradım edepsiz kaltak ahlaksız her şeyi dedi ben sana getiriyorum her şeyi bir lavasi bile koymak istemiyorsun dedi

Bugün aradım edepsiz kaltak ahlaksız her şeyi dedi ben sana getiriyorum her şeyi bir lavasi bile koymak istemiyorsun dedi
Size arayip sormayin ustune düşmeyin dedik anneniz degismez kendinizi uzak tutun dedik ama yok illa arayip kotu sozler duymak istiyorsunuz. Verilen aklı da uygulamıyorsunuz. Size artık bir sey demiyorum kendi hayatınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…