Denizinkızı'nın Diyet Günlüğü

günaydınlarrr ben iyiyim vala devamını bilmiyorum :) sen nasılsın afiyett olsuun bende nesfitle kahvaltımı yapıyorum
cumartesi bencede iyi bigün :) hadi bakalım yarını dört gözle bekliyoruz bence almamışsındır :KK66::KK66:

inşallah canım gerçi pantolonlar vermediğimi söylüyorlar zorla içine giriyorum valla

inşallah canım gerçi pantolonlar vermediğimi söylüyorlar zorla içine giriyorum valla

sen işte artık eve gidince ne kadar yorgun olsanda eve gidince hareket yapmaya çalış bugün pek bi negatifsin :KK52: hep bana oluyodu bugün sana olmuş toparlan hadi salmak yok kendini :KK9::KK9:

sen işte artık eve gidince ne kadar yorgun olsanda eve gidince hareket yapmaya çalış bugün pek bi negatifsin :KK52: hep bana oluyodu bugün sana olmuş toparlan hadi salmak yok kendini :KK9::KK9:

evet canım ne kadar pozitif olmaya çalışsamda yapmacık oluyor.Bugün başım ağrıyor kafam fazla kalkmıyor.

evet canım ne kadar pozitif olmaya çalışsamda yapmacık oluyor.Bugün başım ağrıyor kafam fazla kalkmıyor.

ay vala o başağrısı bendede var ilaçta içtim ama yok
sabah sporda çok yoruldum bi de babamın işleri vardı onlar için dışardaydık 4 saattir eşyalar vardı taşıncak falan kollarım kopuyo

öğlen yemeğimi yeni yiyebildim 3 kaşık barbunya biraz pilav biber domates böyle pişiriyo annem ondan yedim ekmek fazla kaçtı bugün ama gözüm döndü yani o kadr çok acıktımki anlatamam ve çook yorgunum :) bir bardakta kola içtim :)

birazdan da bir türk kahvesi içip toparlanmayı düşünüyorum :)

günaydın arkadaşlarım;

Ben yin tartılamadm.Ya sabah uyanıyorum o kadar tatlı ki uyku tabii zaman geçnce hemen giyinip toparlanmam gerekiyor o yüzden unuttum tartılmayı.Dün akşam bir elbise gördüm denedim ama çok kilolu yaptı beni.Oradanda kuoföre gittim hiç gitmediğim bir kuofördü.Orada bir kız var maşallah ALLAH sahibine bağışlasın.O kadar güzeldiki fizik süper, tabii o fizik bende de olsa giyimime daha da dikkat ederdim.AMa kız incecikti hemde uzun boylu olmasına karşın.Aman neyse ben dün akşam kilo ile bayağı saplantı yaptım yani anlayacağınız ;

Neyse kızlar ;

Sabah menüm ;dünden kiloya takıntılı olduğum ve canım bişey yemek istemediği için 1 kepekli galete ve 1 adet salatalık yedim.Ara öğünler bakarım artık bugün galete ile geçiştiriririm herhalde ara öğünleri bakalım hayırlısı sizler ne yaptınız bakim.

günaydınlar :)
canım bende arada bi öle oluyorum havada ısındıkça bi de yazlıklarda başladı bence salmak yerine daha çok asılmalısın ve her zaman sölediğimiz gibi spor başka yolu yok
bende kahvaltımı yapıyorum nesfitle
sende nesfite başlayabilirsin bence güzel tabi beğenirsen sende :)
akşam biyere gitmiceksen falan hani kaçamak falan yoksa yarın sabah tartılabilirsin ama pazartesi tartılma

günaydınlar :)
canım bende arada bi öle oluyorum havada ısındıkça bi de yazlıklarda başladı bence salmak yerine daha çok asılmalısın ve her zaman sölediğimiz gibi spor başka yolu yok
bende kahvaltımı yapıyorum nesfitle
sende nesfite başlayabilirsin bence güzel tabi beğenirsen sende :)
akşam biyere gitmiceksen falan hani kaçamak falan yoksa yarın sabah tartılabilirsin ama pazartesi tartılma

şuan görünürde bir yere gitmeyeceğim ama bakalım evet yarın sabah acelem olmayacağına göre yarın tartılayım bakim.Ya canım nesfiti severim ama sütle olduğu için şişkinlik ve kabızlık yapıyor.Sende varmı değişiklik işe yaradımı sende nestfit

şuan görünürde bir yere gitmeyeceğim ama bakalım evet yarın sabah acelem olmayacağına göre yarın tartılayım bakim.Ya canım nesfiti severim ama sütle olduğu için şişkinlik ve kabızlık yapıyor.Sende varmı değişiklik işe yaradımı sende nestfit

vala ben normalde süt bile içmiyorum ama işte bütün yemediklerimi yapmadıklarımı yaptım :) gazım oluyo onu bilemem ama kabızlık yok aksine işe bile yaradı ben tamtahıl yazandan alıyorum sade sütüde yarım yağlı alıyorum zaten yarım bardak hem sütte içmiş oluyorum böylece bende bişeyler var tartılıyorum ama şimdi oynar olduğu için salıyı bekliyorum esas salı belli olcak bende pek işe yarıcağını düşünmüyodum burda okuduklarım falan ama şimdilik tartı yarıyo diyo bakalım salı nolcak zaten 2 hafta yiyicem 2 öğün sonra 1 hafta 1 öğünde yiyicem birden bırakmak istemiyorum

günaydın hanımlar topuğunuzdan vuracağım sizi nerelerdesiniz bakim heee

Son düzenleme:
günaydın hanımlar topuğunuzdan vuracağım sizi nerelerdesiniz bakim heee

vur vala saldılar gitti iyice
dün tartıldınmı canım
ben sabah nesfitle kahvaltımı yaptım
spora gittim geldim step aerobik
biraz sonra marul yiyicem biraz ara olarak :)
saat 1 de kavitasyon var
3 gibi öğlen yemeği anca sıra gelcek bal kabağı yemeği var :) yoğurtla 1 dilim ekmek
akşam yine nesfit

günaydınnnnn
ya kızlar şu nesfite bende mi başlasam acaba ne dersiniz
sürekli yapılmıyo ama değilmi 15 gün yapıp bekleniyomu bilgilendiriverin şu arkadaşınızı

günaydınnnnn
ya kızlar şu nesfite bende mi başlasam acaba ne dersiniz
sürekli yapılmıyo ama değilmi 15 gün yapıp bekleniyomu bilgilendiriverin şu arkadaşınızı

ben 15 gün yapıcam sonra 1 haftada 1 öğün olarak devam edicem biraz ara verdikten sonra tekrar yapabilirsin heralde devamlı yapmak sakıncalı olabilir
hiç tartıdan bahseden yok bu arada ne alemdesiniz :KK52:

vur vala saldılar gitti iyice
dün tartıldınmı canım
ben sabah nesfitle kahvaltımı yaptım
spora gittim geldim step aerobik
biraz sonra marul yiyicem biraz ara olarak :)
saat 1 de kavitasyon var
3 gibi öğlen yemeği anca sıra gelcek bal kabağı yemeği var :) yoğurtla 1 dilim ekmek
akşam yine nesfit

Canım dün tartıldım 84 kilo geldim yani 1 kiloyu geri almışım.Ben kendimi iyice salsım zor toparlayacağım galiba.Geçen akşam yürüşüye çıktım bugün bacaklarımın ağrısından doğrulamıyorum.

Canım dün tartıldım 84 kilo geldim yani 1 kiloyu geri almışım.Ben kendimi iyice salsım zor toparlayacağım galiba.Geçen akşam yürüşüye çıktım bugün bacaklarımın ağrısından doğrulamıyorum.

işte devamını getirsen ağrında olmaz daha da rahat yürürsün devam devam yılmak yok sen az yiyosun zaten ama hareket lazım işte

günaydın kızlar nasılsınız valla ben ne kadar dikkat etsemde tartı hep aynı :KK5:
akşam dilim ekmek 1 kase çorba içtim sonra ara öğün niyetine ufak bir kase çekirdek yedim
sabah 2 dilim ekmek yumurta peynir 4 zeytin şimdi 2 galeta 1bardak yeşil çay içtim bu hafta otobüse biniyorum hava çok soğuk başka şeyler yapmalıyım gitmiyo kilolar altın çilek yada biber hapı falan mı alsam :63:

kızlar ben geldim girmiyorum cnkı yüzüm yok buraya yazmaya artık hiç dikkat etmiyorum sinirlerim bu kondua cok bozuk baska hıc bı sorunum yok ama bu sorun benı herseye karsı umutsuz bakmaya ittti her birşey denediğimde olmadıgını görerek eski kıyafetleırme bakıp aslında ne iyiymişim diyerek insanların çok kilo almışsın sen ya demelernden bıkarak saldım kendimi tamamen sürekkli kilo kilo kilo var aklımda hiç dikkat etmiyorum yapamıyorum sinirlerim bu konuda mahvoldu herkes basarablrsn deyıp gectıkce sınırlerm berbat oluyor tartılmadımda..inşşallah siz iyisinizdir

X