depremde kaybettigimiz canlar ve kayinvalidenin bana yaptiklari...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başımda kocam yok nedir yaa sanki millet deprem derdini bırakıp ona saldıracak. Eşinizi tebrik ettim maşallah Allah uhuvvetinizi artırsın.:nazar:Siz haklısınız, ama eşiniz herşeyin farkında ve yanınızda olduğu için bu kadar dert etmeyin kendinize.
Dogru konuya yazdiginiza emin misini? Sanki baska konuda geciyordu basimda kocam yok

Eşi hiçbir şeyin farkında değil. Annesi yapılabilecek en kötü şeyi yapmış eşi olacak adam bayramlarda ailemiz bölünecek diye üzülüyor. Aynısını konu sahibinin annesi yapsaydı eşine bayramlarda ne olacak demeyi bırak küfürlerle kapı önüne koyulurdu. Bu küçük bir patavatsızlık değil. Eşi de eziğin teki
eşim de ben de eziğiz . bi sizsiniz düzgün dik duruşlu. teşkekürler destekçi yorumların için. iyi günler.

Yav ben anlamıyorum sizi nerelerde yetiştiriyorlar bu nasıl bir ahlaksızlıktır. Enkazdaki akrabana anana babana hakaret ediliyor. Kıyameti koparmak yerine kaynanamın edepsizliği işte :s kıvamına nasıl geliyorsunuz. Ben sinirimden duramıyorum kadını paramparça edesin geliyor. Hiç mi sizin aile değeriniz, o insanlara saygınız yok. Kocası da üzülmüş bayramlarda aile ayrı kalacak diye :KK43: sus anne lütfen demiş :KK43: vahhh ne iyi adam. Hay kocan batsın senin be

Yav ben anlamıyorum sizi nerelerde yetiştiriyorlar bu nasıl bir ahlaksızlıktır. Enkazdaki akrabana anana babana hakaret ediliyor. Kıyameti koparmak yerine kaynanamın edepsizliği işte :s kıvamına nasıl geliyorsunuz. Ben sinirimden duramıyorum kadını paramparça edesin geliyor. Hiç mi sizin aile değeriniz, o insanlara saygınız yok. Kocası da üzülmüş bayramlarda aile ayrı kalacak diye :KK43: sus anne lütfen demiş :KK43: vahhh ne iyi adam. Hay kocan batsın senin be
üslup herseydir. lüften dikkatli konuşun. burda herkes bişeyler yazıyo ama siz nerede nasıl yetiştiyseniz ilk yorumda saygı sınırını aştınız. Eşimin annesinin yaptıgı kötülükten ne farkı var sizin yaptıgınızın . gidin kötülüğünüzü baka konuda kusun.

İnsanlık değil bu acizlik. Koca tapıcılığı
Eşimin değil arkadaşımın annesi bile olsa mümkün olduğunca alttan alırım son damlaya kadar idare etmeye çalışırım bana göre doğrusu bu. Karşı taraf inatla anlamayıp bardağı taşırırsa o zaman bıçak gibi keserim görüşmeyi. Herkesin hayata bakışı verdiği tepkiler farklıdır.

Bu kadar yukselmeseniz mi acaba? Konu sahibide uzgun sonucta biraz daha anlayisli yorum yapalim. Konu sahibinin tek sucu yeterli tepki gostermemis olmasi.
Yükselirim olay konu sahibinden çıktı. Depremzedelere edilen bir hakaret var ortada. Konu sahibi benden daha fazla cenaze sahibi değil.
Konu sahibinin tek doğrusu yok. Konu sahibi de kayınvalidesi kadar korkunç bir insan.

Bacım kusura bakma da hay senin bayramın batsın diyesim geldi. Gerçekten insanın sinirlerini bozacak kadar itici bir pasifliği var. “ yavrularım bayramlaşmaya yalnız gidecek 🥺🥺🥺🥺” sanki cepheye gönderiyor. Ne bu stv dizisi filan mı ?
Bir kere anne babaya üff bile demeyin böyle bir şey değil. Senin pasifliği yüzünden kendi ailenin onur ve gururu ayaklar altına alınıyor. Senin pasifliğin yüzünden enkaz altındaki akrabaların ciğeri 5 para etmez şerefsizden hakaret yiyor.
“Aileme it diyor ama bayramlarda ailemiz bölünecek 🥺🥺🥺🥺
Vallahi sinir bastı yazdıklarını okurken.
Zalime merhamet mazluma ihanettir. Sen zalime merhamet gösterirken mazluma da ihanet ediyorsun. Allah hepimizi senin gibi insanlarsan korusun. Düşünsene zor durumdasın evsiz barksız perperişansın belki enkaz altındasın. Yakının olan bir eziğin kaynanasından hakaret yiyorsun. O da “nolur susun noluuurrr “ Diye ağlıyor. Hepimizin arkasında dağ gibi duracak akrabalar nasip etsin Allah.
Demek bayramlarda çocukların yalnız gidecek 😭😭😭😭😭😭😭 vahhhh bu nasıl bir acıdır nasıl bir dramdır
Siz nasıl bir mutsuzluk yasıyosunuz da cenazeleri olan üstüne böyle bir olay yaşayan insana bu kadar kin kusabiliyosunuz. siz beni tanımadan etmeden hakkımda bunları konusamazsın. her konuya yazmak zorunda degilsiniz. gidin zehrinizi başkalarına kusun. ailem suan bizdeler neyin kafasını yasıyosun anlamadım. o kadının söyledikleriyle de benim ailem alçalmaz anladın mı. o kadın ve senin gibiler bu cümlelerinizle ancak kendi karakterinizi belli edersiniz.

Yükselirim olay konu sahibinden çıktı. Depremzedelere edilen bir hakaret var ortada. Konu sahibi benden daha fazla cenaze sahibi değil.
Konu sahibinin tek doğrusu yok. Konu sahibi de kayınvalidesi kadar korkunç bir insan.
Sana iyi yükselmeler. şuan eşimin annesi ya da ablalarından biri oldugunu düşünüyorum artık. bu kadar yorum var hiç biri senin gibi saldırgan değil. Ben baştan aşagıya dogruyum .senin doğrularını kabul etmek zorunda degilim. senin başına böyle bişey gelirse sen kendi bildigin yoldan gidersin . selametle.

bu söylediklerini yapsaydi kv ne farki olacakti kv zaten bulur bir yerlerden belasini bence onu kaale almasin acmisin susuzmusun diye sormayada gerek yok kavga etmeyi vs bilen kendi isini kendide görsün
Ne farkı mı olacaktı? Bunca hakarete, haysiyete aykırı muameleye hak ettiği cevabı vermekle kayınvalidenin davranışı arasında bir fark göremiyorsanız bu sizin probleminiz. Size izahat vermek zorunda değilim.

Başınız sağolsun çok üzüldüm kayıplarınıza, Rabbim rahmetiyle muamele buyursun. kayınvalideniz iğrenç bir insan, acınız varken sizinle kavgaya tutuşması, acınızın üstünde tepinmesi atlatılacak şey değil. lütfen görüşmeyin kendisiyle, kim üzülürse de üzülsün.

yapacağım şeyi de söyleyeyim; ben olsam o acıyla gözüm hiçbir şeyi görmez (çocuklarım dahil) bağıra, çağıra, hatta hırpalayarak kadını sokağa atardım. sonuna kadar haketmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X