Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Kurban bayramı ne zaman👀👀 şöyle bir zayiflasam, güzelce elbisemi giysem ve kayinvalidecigimin evinde arz i endam etsem😌😅😅

Hala baslayamadim ben🥺
28 Haziran olmalı. Bende anneme gidecegim ailemden uzakta yaşıyorum onlara sürpriz olur
Yaklaşık 100 gün var günde 100 gram versek tam 10 kilo 😂😂

28 Haziran olmalı. Bende anneme gidecegim ailemden uzakta yaşıyorum onlara sürpriz olur
Yaklaşık 100 gün var günde 100 gram versek tam 10 kilo 😂😂
Aslında 3 ayda insan gayet güzel zayıflar. Ama o azim ve irade olması lazım. Ben 3 gün diyet yapsam o kadar mutsuz oluyorum ki. Hayata bağlayan tek şey yiyecekmis gibi. Hayatımdan koca bir şey eksilmiş gibi..ne bileyim🥺

Aslında 3 ayda insan gayet güzel zayıflar. Ama o azim ve irade olması lazım. Ben 3 gün diyet yapsam o kadar mutsuz oluyorum ki. Hayata bağlayan tek şey yiyecekmis gibi. Hayatımdan koca bir şey eksilmiş gibi..ne bileyim🥺
Daha önce çok araştırdım onun yerine sevdiğin bı şeyi yap hava al yürüyüşe cik ortamdan uzaklas felan diyor ama eşimin işinden dolayı çocukla sadece ben ilgileniyorum onu nereye bırakıp dışarı çıkayim ondan nasıl uzaklasayim
Bı yerden bı destek bulmak yoksa olmuyo yani

Daha önce çok araştırdım onun yerine sevdiğin bı şeyi yap hava al yürüyüşe cik ortamdan uzaklas felan diyor ama eşimin işinden dolayı çocukla sadece ben ilgileniyorum onu nereye bırakıp dışarı çıkayim ondan nasıl uzaklasayim
Bı yerden bı destek bulmak yoksa olmuyo yani
İşte sevdigim şeyleri yapamıyorum ki, sorun orda🥲 benim güya yanimda annem var ama onla ayrı bir mevzu her sey. Bı bime gitmek istesem hemen cabuk gel diyo. Tek faydası haftada 2 üç gün yaptigi uydurmasyon yemek, makineden camasirlari çıkarıp asmak, beni sürekli demoralize etmek, tartışmak ve ben tuvalete giderken çocuğa bakmak 🙂

İşte sevdigim şeyleri yapamıyorum ki, sorun orda🥲 benim güya yanimda annem var ama onla ayrı bir mevzu her sey. Bı bime gitmek istesem hemen cabuk gel diyo. Tek faydası haftada 2 üç gün yaptigi uydurmasyon yemek, makineden camasirlari çıkarıp asmak, beni sürekli demoralize etmek, tartışmak ve ben tuvalete giderken çocuğa bakmak 🙂
Ben okuldayken de kaynanam bakıyor çocuğa direk okuldan çıkınca alıyorum yada bizdelerde eve geçiyorum. Daha fazla birakasim gelmiyor. Lafları duymamazlıktan gelcez artık napalim çocuklar büyüyene kadar. İster annen olsun ister kaynanam zor beraber kalmak. Allah kolaylık versin sanada

kendimizi bir şekilde motive etmeliyiz, o abur cuburlar insanı daha da mutsuz hissettiriyor. bundan eminim. insanın yedikçe yiyesi geliyor. çünkü tam olarak bunun için üretilmişler. o yiyeceklerin sizi daha mutlu edeceğine inanınca bunun önü alınmıyor. çünkü yemek için her koşulda her türlü bahane hazır. abur cuburları olabildiğince eve sokmamaya çalışsan belki işe yarar. ya da küçük adımlarla ilerleyip her gün bir abur cubur izni versen mesela :)

iki tane yol var ya kendimizi olduğumuz gibi kabul edeceğiz ve durumdan şikayet edip mutsuz olmayacağız ya da zayıflayacağız. ben çok denedim maalesef ilkini pek beceremedim.

kendimizi bir şekilde motive etmeliyiz, o abur cuburlar insanı daha da mutsuz hissettiriyor. bundan eminim. insanın yedikçe yiyesi geliyor. çünkü tam olarak bunun için üretilmişler. o yiyeceklerin sizi daha mutlu edeceğine inanınca bunun önü alınmıyor. çünkü yemek için her koşulda her türlü bahane hazır. abur cuburları olabildiğince eve sokmamaya çalışsan belki işe yarar. ya da küçük adımlarla ilerleyip her gün bir abur cubur izni versen mesela :)

iki tane yol var ya kendimizi olduğumuz gibi kabul edeceğiz ve durumdan şikayet edip mutsuz olmayacağız ya da zayıflayacağız. ben çok denedim maalesef ilkini pek beceremedim.
Beraber 2.yi beceririz inşallah.kilo sadece fiziksel değil psikolojik olarak da çok etkiliyo

Kızlar selam,
15 Mart itibariyle güncel kilolarımızı aşağıya ekledim. her hafta çarşamba günü tartı günü yaparız :mapus:

gnc_ : 73.5 kg - hedef: 62
raincu:
Lizz: 68.8 kg - hedef:
hayaldebaris: 68.0 kg hedef:
portakalafisildiyordum: 68 kg hedef:
memurhanım: 68 kg hedef:
odik: 71kg hedef: 62

Kızlar selam,

boyum 162, kilom 72. Hedefim 2 ay içerisinde en az 8 kg vermek. kendi başıma asla motive olamıyorum. 2 kg kilo verip 3 kg alıyorum. kendimi en azından 2 ay kadar sıkı bir diyete sokmak istiyorum. var mı katılmak isteyen?
Emzirirken nasıl zayıflabilirim acaba bende zayıflamak istiyorum

Günaydın dünkü yediklerimi yazayım bende
10.30da 2 haşlanmış yumurta
Salatalık domates
3 ince dilim sucuk
Bı kaç çatal patates
1dilim ekmek
13 gibi 1 türk kahvesi bı kaç leblebi ve fındık
1 dilim cevizli sucuk
15 gibi yulaf grnola ve süt karışımı
18de 1 tabak nohut salata 3 kaşık yoğurt

Bugün 7 gibi çok aç uyandim oğlumda uyandı ve açım dedi 9 buçukda kahvaltı ettik erken oldu biraz
1 haşlanmış yumurta
Eşime yaptigim sahanda yumurtadan yedim az bazlama ile
Salatlaik domates
1 tane pankek

günaydıın kızlaar :KK15:

bence güzel gidiyoruz. dün yediklerimi yazmayı unutmuşum:

18 mart :
kahvaltı: 2 adet kendi yaptığım tam buğday unlu krep - 2 haşlanmış yumurta- peynir - dom. salatalık
ara: 1 adet züber
akşam: dışarı çıkıldı tavuk dünyası kekikli tavuk, salata ve makarnanın yarısı yendi

toplam adım sayısı 7bin. spor yok.

bu sabah:yulaflı omlet, peynir, zeytin 4 ceviz yedim

acil spora başlamam lazım :olamaz:

günaydıın kızlaar :KK15:

bence güzel gidiyoruz. dün yediklerimi yazmayı unutmuşum:

18 mart :
kahvaltı: 2 adet kendi yaptığım tam buğday unlu krep - 2 haşlanmış yumurta- peynir - dom. salatalık
ara: 1 adet züber
akşam: dışarı çıkıldı tavuk dünyası kekikli tavuk, salata ve makarnanın yarısı yendi

toplam adım sayısı 7bin. spor yok.

bu sabah:yulaflı omlet, peynir, zeytin 4 ceviz yedim

acil spora başlamam lazım :olamaz:
Evet bende baslayamadim spora. Bilmiyorum başlasam ramazanda yapabilir miyim. Sadece bugün sabah 15dk Leslie yaptım ve ev işi başka bişey yok

kızlar selam gününüz nasıl geçiyor?

benim eh işte.
sabah 2 yumurtalı yulaflı omlet yedim, peynir, zeytin, 4 ceviz.
ara türk kahvesi ve züber
öğlen: 1 dilim ekmek ve 3 küçük köfte, biraz yoğurt
akşam: 2 parça tavuk, airfryerda yaptığım patates, yoğurt. bir de eve dondurulmuş lahmacunlardan almışlar, 1 adet de ondan yedim. :olamaz:

daha henüz spor yapmadım. umarım bu son öğünüm olur. :olamaz:

kızlar selam gününüz nasıl geçiyor?

benim eh işte.
sabah 2 yumurtalı yulaflı omlet yedim, peynir, zeytin, 4 ceviz.
ara türk kahvesi ve züber
öğlen: 1 dilim ekmek ve 3 küçük köfte, biraz yoğurt
akşam: 2 parça tavuk, airfryerda yaptığım patates, yoğurt. bir de eve dondurulmuş lahmacunlardan almışlar, 1 adet de ondan yedim. :olamaz:

daha henüz spor yapmadım. umarım bu son öğünüm olur. :olamaz:
Bugün bende zorlandim
Sabah yediklerimi yazmıştım 12 gibi kahve içtim 1 buçukda yulaf granola ve süt karışımı yedim o biraz doyurdu
Aksam patatesli tavuk yaptım 1 but bı kaç patates yedim biraz da etli nohut yedim yanında cacık sonra 1 tane lokum yedik misafirlige gitmiştik
Gün içinde aralıklarla2 dilim portakal 1 dilim elma 1 dilim muz yedim

İyi geceler kızlar, öğlen çeyrek ekmeğin yarısı kadar bir parça ile sucuk yedim,akşam iki kepçe çorba salata ve iki incir ile günü kapatiyorum

X