Diyet + Pilates... -25 kilo kaldı 10 kilo :)

canım önceden netten video ile yapıyordum artık benim vucudumda düzelmesini istediğim yerlere göre belirlediğim hareketleri 25 ten 3 er set yapıyorum. zamanla öğreniyorsun hareket ve nefesleri videoya gerek kalmıyor. pilates öncesi 10 dk ısınma, sonrası 5 dk soğuma harektleri yapıyorum 1 saati buluyor.

bir buçuk ay boyunca yediklerime çook dikkat ettim, beyaz ekmek ve ambalajlı ürün hiç yemedim, ağzıma şekerli şey sürmedim, sebze protein ağırlıklı yemeye özen gösterdim. Günlük 1000 kalorinin üstüne çıkmamaya çalıştım. Her gün hiç aksatmadan 1 saate yakın spor yaptım 3 lt su içtim buna rağmen hiç kilo veremedim yazarken bile gözlerim doldu o kadar üzgünüm ki. dahiliyeye gidip detaylı kan tahlili yaptırdım her şeyim normal. Ne yapacağımı şaşırdım. Önerebileceğiniz basen için etkili plates videoları var mı?

bir buçuk ay boyunca yediklerime çook dikkat ettim, beyaz ekmek ve ambalajlı ürün hiç yemedim, ağzıma şekerli şey sürmedim, sebze protein ağırlıklı yemeye özen gösterdim. Günlük 1000 kalorinin üstüne çıkmamaya çalıştım. Her gün hiç aksatmadan 1 saate yakın spor yaptım 3 lt su içtim buna rağmen hiç kilo veremedim yazarken bile gözlerim doldu o kadar üzgünüm ki. dahiliyeye gidip detaylı kan tahlili yaptırdım her şeyim normal. Ne yapacağımı şaşırdım. Önerebileceğiniz basen için etkili plates videoları var mı?

çok şaşırdım canım kilo verememene :KK43: canım benim hiç basen sorunum olmadı ama youtube basen bölgesi için egzersiz yazınca baya bi video çıkıyo onlara bakıp kafana göre yapabilirsin. 2 hafta düzenli yapınca pilates hemen etki ediyor zaten.

bugünü bitirdim hemen yediklerimi yazıyorum

sabah 9 da : sucuklu yumurta, 5 zeytin, avuç içi kadar beyaz peynir, domates ve salatalık,

öğle 13 te : bir kase mercimek çorbası, 2 dilim tam buğday ekmeği,

akşam 17 de : bir kase yoğurt, çiğ 1er tane havuç ve kabak.

1 bardak 2si1 arada nescafe, 1 bardak keten tohumu çayı ve 1 bardak yeşil çay içtim.. ilerleyen saatlerde şekersiz türk kahvesi içerim.
ayrıca şuana kadar 2 litre su içtim. yatana kadar 3 veya 3,5 litreye tamamlıcam :KK66:

bugünü bitirdim hemen yediklerimi yazıyorum

sabah 9 da : sucuklu yumurta, 5 zeytin, avuç içi kadar beyaz peynir, domates ve salatalık,

öğle 13 te : bir kase mercimek çorbası, 2 dilim tam buğday ekmeği,

akşam 17 de : bir kase yoğurt, çiğ 1er tane havuç ve kabak.

1 bardak 2si1 arada nescafe, 1 bardak keten tohumu çayı ve 1 bardak yeşil çay içtim.. ilerleyen saatlerde şekersiz türk kahvesi içerim.
ayrıca şuana kadar 2 litre su içtim. yatana kadar 3 veya 3,5 litreye tamamlıcam :KK66:
Süper canim benim:KK9:

Kabagi cig mi tükettin kuzum

Kahvaltımda
2 adet rafadan
1 yemek kaşığı pul biberli lor peyniri
1 bardak ayran

Öğlen
Kıymalı yumurta(1 adet yumurta)
1 bardak ayran

Akşam
Ciger
Yulaftan az parca ekmek
Ayran

Spor
30 dk zumba
20 dk yürüyüş

Kahvaltımda
2 adet rafadan
1 yemek kaşığı pul biberli lor peyniri
1 bardak ayran

Öğlen
Kıymalı yumurta(1 adet yumurta)
1 bardak ayran

Akşam
Ciger
Yulaftan az parca ekmek
Ayran

Spor
30 dk zumba
20 dk yürüyüş

harikasın tatlım... yola devam durmak yok. bende kızı parka götürdüm baya bi koşturduk inşallah buda spor yerine geçiyodur :KK70:

Gurzeynep06 aynisi daha once banada olmuştu hic ybisey yemedigim halde gunde 4 saat sporla kilo hic verememistim sana karatayin kitabini al oku uygula derim ikincisi d vitamini demir omega 3 eksikligi olanlar kilo veremez az yiyende kilo veremez karatayi oku

harikasın tatlım... yola devam durmak yok. bende kızı parka götürdüm baya bi koşturduk inşallah buda spor yerine geçiyodur :KK70:
Sagol canim benim ben dukan diyeti yapıyorum kendime uyarlayarak :KK66:

Tabii sayilir ne guzell yapmissin hem zamanin nasil gectiginide anlamassin prensesle spor guzel olmuştur :KK200:

carpediem435 carpediem435 Canım süpersin maşallah azmini ve seni tebrik ediyorum :KK200::KK9::KK9: Acaba pilatesi nasıl yaptın ? Yani evde mi yoksa stüdyoda falan mı yaptın ? Ne kadar sürede nasıl bir etkisi oldu canım sana ? Cevaplarsan çok sevinirim :KK37:

carpediem435 carpediem435 Canım süpersin maşallah azmini ve seni tebrik ediyorum :KK200::KK9::KK9: Acaba pilatesi nasıl yaptın ? Yani evde mi yoksa stüdyoda falan mı yaptın ? Ne kadar sürede nasıl bir etkisi oldu canım sana ? Cevaplarsan çok sevinirim :KK37:

çok teşekkür ederim tatlım. ben ilk olarak spor salonnuna gittim haftanın 3 veya 4 günü gidiyordum ona rağmen 1 ayda etkisini görmeye başladım.. sonra pilates setlerinden aldım netten evde yapıyorum şuanda hergün yapmaya çalışıyorum. bazen yarım saat bazen 1 saati buluyor. yaptıktan sonra kaslarının ne kadar çalıştığını anlıyorsun çok rahatlatıyor. benim boyumuda 2 cm uzattı 163 tüm 165 im şuanda. duruşum bile düzeldi

X