Düğüne 2 hafta kala nisan atmak..

Aynı yollardan gecmisiz, iyi ki diyeceksiniz, boş konuşanlara lütfen aldanmayın doğru kişi gelince kaygı gider..

Olayları tam olarak anlatmamış gibisiniz? Evliliğin ticaretini yapıyorsun demiş bu cümlenin altında başka olaylar olabilir nişanlınız da sanki kararsızmış gibi geldi bana. Nişan ve düğün arası eş adaylarının birbirini tanıdığı dönem, belki de büyük bir kötülüğün önüne geçildi bu şekilde bilemeyiz tabi. Memnuniyetsiz demesi ya da bu süreçte ticari bakıyorsun demesi niyetini çokça da belli etmiş. Hayırlısı olsun hakkınızda. Olayları iki taraflı görüp ders çıkarmanız gereken bir süreç. Geçmiş olsun.
Tam olarak anlattım. Gelinlikten dolayı çıkan bir tartışma. Aslinda öyle olduğum da yoktu. Kendisi de şuan öyle diyor. Benim vicdanım rahat olduğu sürece hiç birsey olmaz. İlerde yine sorunlar çıkabilirdi belki de dediğiniz gibi önüne geçilmesi iyi oldu. Teşekkürler

Düğüne 2 hafta gerçek yüzü iyice belli olmuş sakin geri dönme bence. Bence evlenmeden bu yüzünü gördüğün için çok şanslısın. Düğüne az kaldı diye iyice rahatlamış saygısını yitirmiş, evlenince daha da salıcak ömrün gider.

İster 4 yıl olsun ister 4 ay kimse ile alışveriş yapmayana kadar kimsenin gerçek yüzünü tanımamıyorsun sevgiliyken hayat laylaylom ama evlilik bambaşka arada sinyal veriyorlar ama insan gözü kör olabiliyor sizin ki büyük cesaret ben suan ki eşimle koşa sürede evlendik gelinlik mevzusu bizde de gerginlik oldu bende sinirlendim bizim tabi 1 aya düğün vardı oldu hersey ev dizilmişti yüzüğü fırlatacaktım eşim zaptetti ama suan 3 yıllık evliyim evet eşimi seviyorum mutluyum ama o tavrını bazen evlilikte de yapabiliyor kaldırım diyorsan sen bilemem bazen diyorum fırlatsaydım yüzüğü o konular hariç sıkıntı yok

İster 4 yıl olsun ister 4 ay kimse ile alışveriş yapmayana kadar kimsenin gerçek yüzünü tanımamıyorsun sevgiliyken hayat laylaylom ama evlilik bambaşka arada sinyal veriyorlar ama insan gözü kör olabiliyor sizin ki büyük cesaret ben suan ki eşimle koşa sürede evlendik gelinlik mevzusu bizde de gerginlik oldu bende sinirlendim bizim tabi 1 aya düğün vardı oldu hersey ev dizilmişti yüzüğü fırlatacaktım eşim zaptetti ama suan 3 yıllık evliyim evet eşimi seviyorum mutluyum ama o tavrını bazen evlilikte de yapabiliyor kaldırım diyorsan sen bilemem bazen diyorum fırlatsaydım yüzüğü o konular hariç sıkıntı yok
Sorun çıkaracak birsey yok aslında ama bilerek kırmak mantıksız geliyor bana. O yüzden nişanı attım. Zaten mesele o olay için kötü şeyler söyleyebilmesiydi ayrılıkla tehdit edebilmesiydi. Değer görmediğin yerde yaşamak zordur. İnşallah çok mutlu olursun evliliğinde 🌸

çok doğru bir karar hiç boşluğa düşüp geri dönmeyi düşünme. kendinden taviz vere vere kendine bir şeyi kalmıyor insanların hiç gerek yok.

Düğüne 2 hafta gerçek yüzü iyice belli olmuş sakin geri dönme bence. Bence evlenmeden bu yüzünü gördüğün için çok şanslısın. Düğüne az kaldı diye iyice rahatlamış saygısını yitirmiş, evlenince daha da salıcak ömrün gider.
Çok haklısın benim için bitti tabiki ama insan emeğine sevgisine üzülüyor en çok. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Saygı olmayınca geriye birsey kalmıyor malesef

4 yıllık ilişkim den nişanlım dan düğüne 2 hafta kala ayrıldım. Son 1 buçuk aydır davranışları çok tuhaflasmisti normal de de sinirliydi ama bana öyle davranışları olmazdı. Gelinlik mevzusunda sorun çıkardı senin istediğin olmaz benim istediğimi almak zorundasın diye. Ama dediği üstüme olmuyordu o sebepten tercih edemiyodum. Bu sebepten bana kötü karakterlisin evliliğin ticaretini yapıyorsun dedi. Ve sözü attı. 1 buçuk ay boyunca da hiç birsey yapmadı sessiz kaldı aileme karşı da beni suçladı kızınız çok memnuniyetsiz diyerek. Sonra barışmak istedi özürler diledi yemin etti bir daha yapmayacagina dair sinirle söyledim dedi. Düşündüm 4 yılımız heba olmasın diye affettim. Aradan 1 hafta geçti başka bi olay oldu yine basit bir olayda kolayca sinirlenip bağırıp çağırmaya başladı. Ve dediğimi yapmazsan ayrılırım bitiririm acımam dedi. Bana değer vermediğine inandım artık çünkü seven insan bu kadar kolay ayrılık lafı söyleyemez diye düşünüyorum ve ağzından kolaylıkla hakaret çıkmaz diye düşünüyorum en azından kırmaktan korkar. Bu sebepten nişanı attım. Sizce doğru karar vermiş miyim? Yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim 🌸
Adam olana 1 şans ne eksik ne fazla. Kaybetmekten korkan biri bu kadar kolay yüzük çıkarmaz, şimdi yüzük çıkarır yarın evlenince kafası her attığında ananın evine dehler. O daha zor olur işte.

Evet dönmek istedi ağladı bile üzülmedim değil. Ama ben ağlarken o daha hakaret etmeye devam ediyordu. Kendimi düşünmem gerektiğini düşündüm. Vicdanlı bi insanım affederim diye düşündü sanırım. Bende öyle düşündüm inşallah bu kötü günlerde geçer. Allah iyi insanlarla değer kıymet bilen insanlarla karşılaştırsın 🌸🤲

Nasıl oldunuz? Ben de ayrıldım nişanlı değil ama sevgili.

Şuan bende 4 yıllık ilişkim ve 2 senedir nişanlım olan kişiden ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum ama bu sevgililik değil nişan aileler araya girdiği için daha ağır bir süreç.İnsanlar yadırgae düşüncemden kurtulamıyorum.Siz nasılsınız şuan ?

Benim arkadaşım 8 yıllık sevgilisinden ayrıldı. Her şey nişanda bozuldu dedi. İnsan o an o kadar emek verdim, diye düşünüyor. Ama 8 sene emek verdim diye bütün ömrümü yakamam dedim, ayrıldık dedi. Siz de 4 yıllık ilişki için ömrünüzün geri kalanını yakmayın. Eğer mutsuzsanız, bırakın. Olur da boşanırsanız o yadırgayacak olanlar daha çok konuşuyor hem de bi ton masraf.

4 yıllık ilişkim den nişanlım dan düğüne 2 hafta kala ayrıldım. Son 1 buçuk aydır davranışları çok tuhaflasmisti normal de de sinirliydi ama bana öyle davranışları olmazdı. Gelinlik mevzusunda sorun çıkardı senin istediğin olmaz benim istediğimi almak zorundasın diye. Ama dediği üstüme olmuyordu o sebepten tercih edemiyodum. Bu sebepten bana kötü karakterlisin evliliğin ticaretini yapıyorsun dedi. Ve sözü attı. 1 buçuk ay boyunca da hiç birsey yapmadı sessiz kaldı aileme karşı da beni suçladı kızınız çok memnuniyetsiz diyerek. Sonra barışmak istedi özürler diledi yemin etti bir daha yapmayacagina dair sinirle söyledim dedi. Düşündüm 4 yılımız heba olmasın diye affettim. Aradan 1 hafta geçti başka bi olay oldu yine basit bir olayda kolayca sinirlenip bağırıp çağırmaya başladı. Ve dediğimi yapmazsan ayrılırım bitiririm acımam dedi. Bana değer vermediğine inandım artık çünkü seven insan bu kadar kolay ayrılık lafı söyleyemez diye düşünüyorum ve ağzından kolaylıkla hakaret çıkmaz diye düşünüyorum en azından kırmaktan korkar. Bu sebepten nişanı attım. Sizce doğru karar vermiş miyim? Yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim 🌸
Baristiniz mi son durum nedir

X