Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok teşekkür ederim...atak günümün 1. günü..denicem hepsini canım.

Selam kızlar sınavım var o yzüden bildirimimi verip kaçacağım. Kaçamakla geçen hafta 50,5 olmuştum, bugün tartı günümdü ve 50,3 oldum. 200 gram gitmiş, kaçamak öncesine dönemedim ama diyete devam :) hepinizi kocaman öptüüm

Cok tesekkurler atak döneminde salam yenir mi
hayır maalesef şarküteri ürünleri yemiyoruz..ne atakta ne de seyirde..bunun ufak bir istisnası var..o da hindi füme (içeriğindeki nişastaya dikkat ederek) ve light jambon..yine bunları da sadece seyirden itibaren ve çok sık olmamak kaydı ile yiyoruz..

Bence ödüllerde rahat ol canım. Sadece ikinci tabağı alma :) Çok seviniyorum iyi gitmesine güçlendirmenin.

Teşekkürler. Bugün light süt yoğurt peyni aldim. Tavuk yumurta ve kirmizi et. Baskada ne yiyecegimi bilmiyorum

Teşekkürler. Bugün light süt yoğurt peyni aldim. Tavuk yumurta ve kirmizi et. Baskada ne yiyecegimi bilmiyorum
kaç gün atak yapıcaksın? bence aldıkların yeterli..atakta pek karıştırmamakta fayda var zaten..yulaf kepeğini yemeyi de unutma tabi bunların yanında..

Bence ödüllerde rahat ol canım. Sadece ikinci tabağı alma :) Çok seviniyorum iyi gitmesine güçlendirmenin.
teşekkür ederim mydilemmacım..2.tabağı almıyorum ama o kadar çok çeşit yiyorum ki anlatamam..ama dediğim gibi o kadar çıldırmiicam artık..daha normal yapıcam ödül öğünümü haftaya..

teşekkür ederim mydilemmacım..2.tabağı almıyorum ama o kadar çok çeşit yiyorum ki anlatamam..ama dediğim gibi o kadar çıldırmiicam artık..daha normal yapıcam ödül öğünümü haftaya..
Ben de aynen öyle çooook çeşit yemeyi planlıyorum valla Bir süre sonra durulurum herhalde. Regl dönemim geldi malesef öyle bir iştahım vardı ki dün anlatamam. Herşeyi herşeyi yemek istedim delirmiş gibiydim. Diyetin dışına çıkmadım. Ama tatlandırıcı limitini geçtim. Sınırlı izinlilerden uzak duruyordum sınırlı izinli olarak da bir hakkımı kullandım. Akşam belli saatten sonra yememe planım da uçtu gitti çünkü yemeyi bırakamadım ki hiç Dün sabah zaten ilk günüm diye artıdaydım ama bugün sabah dünkü ile aynıydı şaşırdım. Bir kaç kilo almayı bekliyordum

geçen pazartesi diyete başlıycam demiştim ama aksilikler oldu.
annem rahatsızlandı.

yarın başlıycam kısmetse.yoğurt peynir kepek aldım.
yumurta da evde var zaten.
dardanel ton aldım.

hamsi ve istavrit te vardı dardanelin ama onlar yağlı mı yağsız mı anlayamadım.

geçen haftaki mesajlarıma cvp yazılmış .okudum saolun.

tatlandırıcı ne işe yarıycak.şekersiz çay içiorum.
adını yazmış bi arkadaş ama eczden mi alıcaz.
nasıl kullanıcaz...

ah canım yaaa...o regl günleri yok mu zaten? aynı durumda oluyorum ben de inan..akşam yatarken "sabah olsa da kahvaltı etsem bir an önce" filan diye diye yatıyorum..durduramıyorum kendimi :) neyse kilo almamana sevindim..bence zaten diyetin dışına çıkmazsan almazsın, sadece duraklarsın belki diye düşünüyorum..bu kadar dikkat etmeye kilo almayalım artık bi zahmet yaaaa...

geçen haftaki mesajlarıma cvp yazılmış .okudum saolun.

tatlandırıcı ne işe yarıycak.şekersiz çay içiorum.
adını yazmış bi arkadaş ama eczden mi alıcaz.
nasıl kullanıcaz...

tatlandırıcı ile birçok tatlı yapabiliyoruz..keklerden kurabiyelere, ya da daha basit tavada pancake gibi şeylere kadar..o öğünleri bizim eğlencelerimiz resmen..mutlaka bikaç tarif edinmelisin..

kaç gün atak yapıcaksın? bence aldıkların yeterli..atakta pek karıştırmamakta fayda var zaten..yulaf kepeğini yemeyi de unutma tabi bunların yanında..

6 gün. Yulaf kepeğini yemek şart mı? Yogurda karistirip mi yesem. Bugün krep yaptim aynen tarifi uyguladim ama olmadi, daginik bisiyler oldu yinede yarisini yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…