Durumlar 😢

Yok aşkım sen zekisin de ben kadınlardan hoşlanmıyorum heteroseksuelim kim ulan bu kızın değerini bilmeyen getirin dövelim belki erkeğimdir ben de
ahahah umarım öylesindir çünkü kendisinin bu dayağı hak ettiğine eminim başka erkeklere dövdürsek de olur aslında.
ben artık erkeklerden de hoşlanabileceğimi sanmıyorum

ahahah umarım öylesindir çünkü kendisinin bu dayağı hak ettiğine eminim başka erkeklere dövdürsek de olur aslında.
ben artık erkeklerden de hoşlanabileceğimi sanmıyorum
Erkek değilim ama onu çenemle döver zekamla yere sererim ona öyle bir Hürrem kumpası kurarım ki gelir senden aşk dilenir bir tane gerzek aldattı diye diğer erkeklerden nerden vazgeçeceksin ki Allah aşkına. Ben o konuyu biliyorum sen kendine çok haksızlık ediyorsun böyle gerzekler yüzünden öz güvenini düşürme. Kapında yatacak birileri vardır emin ol. Seçimlerin yanlış olmuş diyelim

Yoksa benmiyim :))
Yani burdan onceki yazismalarima bakilirsa bence imkansiz :)
Yok yok sen değilsin ama senin Nicki de hatırlıyorum başka konulardan yabancı gelmedin bana. Daha bilindik üyelerden. Hatta bi konuda kendisine erkek misin diye sormuştum çünkü ancak bir erkeğin düşünebilecegi yorumları vardi. Erkek değilse de bu ülkede zamanla mutasyona uğrayıp erkeklesmis herhalde farkında olmadan

Yani son zamnlarda giriyom bnm nicke bnzer nicklerde var. Bilemiyorum suan siz ole diyince herkesten suphelendim simdi :)

İlaç adı gibi yazacağım mecbur şey mi yoksa F......s

ahaha teşekkür ederim, kimsenin kapımda yatmasına gerek yok kimsenin, aklı başında düzgün, gerçekten kalbiyle sevsin yeter. sevgiden, aşktan, iyilikten anlayan; kendine, bana ve ilişkiye saygısı olan, ilişki sorumluluğu altına girdiyse de buna sadık olacak kadar yürekli olsun, kafi. taliplerimi bekliyorum

İlaç adı gibi yazacağım mecbur şey mi yoksa F......s
Hahshshshshsh şimdi düşün dur kim bu f.....s harf alabilir miyim yok vallahi söylemem ya muhtemelen benim hüsnükuruntumdur. Bir iki konuda dikkatimi çekmişti çok da kesin bi seh değil ama f...s aşırı merak ettim bilindik eski üyelerden mi

Rüyamda kız kardeşimi depremde kaçırmaya çalışıyordum. Ki deprem alanında değilim, o derece psikolojim alt üst olmuş.

İnşallah tam gönlüne göre biri çıkar karşına ve layığıyla sevilirsin. Olmazsa da s..et vallahi dertsiz başımıza dert olacaksa hiic gerek yok

Rüyamda kız kardeşimi depremde kaçırmaya çalışıyordum. Ki deprem alanında değilim, o derece psikolojim alt üst olmuş.

Denizli'de çok küçük şiddette olmuş hissedilmis. Düzelecek her şey inşallah. Rabbim ölenlerin kabirlerine ferahlık ve ahiret hayatlarına da cennet bahçeleri nasip etsin.

Ay eski mi yeni mi bilmem de şimdi gelir beni topa tutar görmez inşallah

İnşallah tam gönlüne göre biri çıkar karşına ve layığıyla sevilirsin. Olmazsa da s..et vallahi dertsiz başımıza dert olacaksa hiic gerek yok
yük olacaksa hiç istemiyorum zaten, dert almaya niyetim yok hayat zaten çok zor.
kendimi yorgun hissediyorum, çok yordu beni. kimseyle tanışmıyorum, zamana bıraktım. iyiyim şimdilik böyle.

Yani son zamnlarda giriyom bnm nicke bnzer nicklerde var. Bilemiyorum suan siz ole diyince herkesten suphelendim simdi :)
Aman sen bakma bana ben öyle anlık bi düşündüm de kimseyi zan altında bırakmayayim. Garibim birkaç kez konu açıp fikir almaya çalışan erkek olmuştuı da anında namahremmmmmm diye atmışlardi:) öyle olunca ben erkek olsam kadın gibi davranır öyle konu açarım

Artık bilemiyorum onemli olan niyet ben kadin diye konusuyorm herkesle. Arrik giren erkeklerinde kalibina kalmis :)))

yük olacaksa hiç istemiyorum zaten, dert almaya niyetim yok hayat zaten çok zor.
kendimi yorgun hissediyorum, çok yordu beni. kimseyle tanışmıyorum, zamana bıraktım. iyiyim şimdilik böyle.
İyi ol da gerisi önemli değil. Konuyu da iyi ki açtın ben de iyi oldum sayenizde. Başım ağrıyordu kafam dağılınca geçti gitti. Uyumaya gidiyorum biraz. Yarın gelirim yine. Gün içinde biraz uzak kalmaya çalışın gündemden. Yardım edebileceğiniz yerler varsa oralara konsantre olun ama psikolojinizi bozacak haberleri okumamaya, dramatize edilmiş videoları izlememeye çalışın. Herkes kendine iyi baksın daha önemli işlerimiz olacak yakın zamanda. Öpüyorum hepinizi Allah rahatlık versin

Allah'a emanet ol iyi uykular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…