Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Sagol ablacım bu ay küçük kızımın kasimda oğlumun 1 yaşı var 2 ay sonra tekrar telaş 🤭🤭 Amin Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşaallah 🤲🏻🥰
aa ekim ayı boş geçmesin benimkini kutlarız sonra senin cep boy erkeğin kasım da ilk yaşını kutlarız maksat sen bir ay boşta kalma yanii :KK70:

Ay abla çok tatlısın yok ya ben koruyorum merak etmeyin diye şeyttim :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
vallaha önemli konu merak etmek şöyle dursun çatlarızz kiloyu vermiş hedefine ulaşmış mezun olmuş amaaaa korumuş mu geri almış mı bunlar önemli mevzular sen sık sık bizi haberdar et , şöyle yazabilirsin hey şişkolar ben hala fit diri vücudumla dolanıyorum siz ne ediyysiiniiizzzz :rolleyes: :KK70:

Bu kardes beni dellendircek :işsiz:
sena zeynep senin bacın demi doğum günü de kutluyor kızısınaaa , akşam nevaleyi toplayıp sana gelsin içli köfte bile vaaardı menüde gördüm , hatta sen çıkıp hediye alamadıysan senin adına hediye de alsın getirsin gizliden , sen ver yeğenine :rolleyes: (zeka küpüyüm beeeee ) :KK70:

sena zeynep senin bacın demi doğum günü de kutluyor kızısınaaa , akşam nevaleyi toplayıp sana gelsin içli köfte bile vaaardı menüde gördüm , hatta sen çıkıp hediye alamadıysan senin adına hediye de alsın getirsin gizliden , sen ver yeğenine :rolleyes: (zeka küpüyüm beeeee ) :KK70:
Valla gelse iyi olcak 😎
Hediye sorun degil hasta olmasam gitcektim

Valla gelse iyi olcak 😎
Hediye sorun degil hasta olmasam gitcektim
benim küçük bacımın kızı var şimdi 4 yaşında ama tam zilloş geçen sene doğum gününden sonra memlekete gittiler bizde gittik bunlar daha gelmeden büyük teyzesine pasta siparişi vermiş bizde hediyeleri hazır ettik, açık açık hediyem nerde diyor şimdi ki bebeler çok açık göz, hediye bekliyorlar valla yaradanlarına kurban oluruuummmmm :KK36:
çok mesafe var mı aranız da

benim küçük bacımın kızı var şimdi 4 yaşında ama tam zilloş geçen sene doğum gününden sonra memlekete gittiler bizde gittik bunlar daha gelmeden büyük teyzesine pasta siparişi vermiş bizde hediyeleri hazır ettik, açık açık hediyem nerde diyor şimdi ki bebeler çok açık göz, hediye bekliyorlar valla yaradanlarına kurban oluruuummmmm :KK36:
çok mesafe var mı aranız da
Zaten gitsem bugün alcaktim ama 2senedir hasta olmadim ilk defa dün cok kötü oldum atesim bile çıktı,cocuklar hep bekler heleki doğum günuyse islerim azalsin hediyemi alir giderim onlarda araba var bizde yok,oyuzden 2 araba degistiriyorum giderken ben

Zaten gitsem bugün alcaktim ama 2senedir hasta olmadim ilk defa dün cok kötü oldum atesim bile çıktı,cocuklar hep bekler heleki doğum günuyse islerim azalsin hediyemi alir giderim onlarda araba var bizde yok,oyuzden 2 araba degistiriyorum giderken ben
hediye dediğin önemli değil, tel toka da olsa bahane çocuklar teyze seviyor ama cidden hastasın gülüm o yüzden dedim belki akşama nevaleyi toplar süpriz diye onlar gelir de sizin mesafe baya var anlaşılan , sen bu halinle zaten 2 araç değişip git gel yapamazsın ki gülüm sağlık olsun görüntülü ararsın minnoşunu teyzesi onun gönlü yine de olur :KK36:

X