Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ekside olman guzel canim ama 6 lara gelememissin :KK43:

Eksin guzel tebrik ederim canim ❤

Kolay gelsin canim ❤

Cok gecmis olsun canim :KK43:

Yaa düğün iste niye heyecan yapayim ki anlamadim 😅😅
Kuaföre yarin gidecez burda gitsem oraya gidene kadar sac bozulur
Zaten sabah 6 da acik kuafor bulamam 😅

dugunde niye sakin olmayim ki 😅😅
Elbisemi aldim herseyim hazir 🤭

Ablami evlendiriyoruz 🤭

🤣🤣🤣🤣🤣

Afiyet olsun canim ❤
cidden ya maşallah her şeyin hazır ayarlanmış olduğun da böyle oluyor insan demek ki , biz ailecek paniğiz hele de kız kardeşim her şeyimiz curcunalı olunca sakin insanı hayretle karşılıyoruz demek ki :))))

cidden ya maşallah her şeyin hazır ayarlanmış olduğun da böyle oluyor insan demek ki , biz ailecek paniğiz hele de kız kardeşim her şeyimiz curcunalı olunca sakin insanı hayretle karşılıyoruz demek ki :))))
Iste tum alacaklarimi gecen hafta aldim sadece yarin biraz telasli ve heyecanli geçecek 🥰🥰

Ayy ne yapayim ki hersey hazir dugun de konyada yapabileceğimiz birsey yok 🤭🤭🤭
haklısın vallaha , düğün başka şehirde olunca sizin eve gelen giden onları ikramlaması derdi de yok ki , kıyafetlerinizi alıp gideceksiniz o kadar zaten , inşallah çok güzel geçer ablan da bir ömür çok mutlu olur , bir yastıkta mutlu pirpirimler olurlar inşallah

haklısın vallaha , düğün başka şehirde olunca sizin eve gelen giden onları ikramlaması derdi de yok ki , kıyafetlerinizi alıp gideceksiniz o kadar zaten , inşallah çok güzel geçer ablan da bir ömür çok mutlu olur , bir yastıkta mutlu pirpirimler olurlar inşallah
Cook teşekkür ediyorum insallah mutlu olurlar 🥰🥰
Ablamda baska sehirde calisiyor o yuzden bizim bir katkimiz olmadi o halleti tum islerini 🤗

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Doktor covit degil dedi. Daha hastalık başlangiç aşamasında ciğerler temiz dedi. Son 10 gündür özellikle okula giden çocuklar ve evdeki kardesleri patir patir dökülüyor dedi. Korona, mevsimsel grip, domuz gribi ,nezle hepsi birbirine girmis durumda. Daha da kış gelmedi üstelik. Bol bol vitamin almak lazım yoksa bu kış çok ağır geçecek belli. Rabbim yardımcımız olsun

Cook teşekkür ediyorum insallah mutlu olurlar 🥰🥰
Ablamda baska sehirde calisiyor o yuzden bizim bir katkimiz olmadi o halleti tum islerini 🤗
en rahatııııı :KK70:
benim sıpa da az büyünce evlenirse başka ülkeden kız getirsin, yüzük nikah ayarlasın evlensin sonrası küçük bir ikram eğenlence olsun ben hiç yorulmamayım diyorum hep :rolleyes:

Herkesin metabolizmasi farkli canim acaba beslenme seklini mi değiştirsen ya da yaptiign sporu
Aynn kaptanım spor ve ara öğünlerde dikkat etmem lazım emzirdiğim dönem diyetisyenle çalışmıştım ara öğülerim fazla olduğu halde çatır çatır veriyordum
Günaydın canım 😍

Eksin çok guzel haftaya daha iyi olur😍

Günaydın canım,😍

Harika eksin canım 😍
Teşekkür ederim canım inşallah
Geçen hafta 68.300
Bu hafta 67.800
-500
Zipzip- Zipzip- @Filiz16
Tebrik ederim canim
Günaydin 🤗
Hem tartiya cikip hem cekmek zor oluyor yukaridan zoomla bu sekilde cektim 🤣 pilimi azaldi nedir egilince rakam hemen degisiyor
Bu ara biraktim aslinda haftaya apaya basliycam o sebeple bu ara bahanem oldu akilli bileklik aldim onun gelmesini bekliyorum haftaya cok daha guzel olacak inşallah
Giden : -500 gr
Tebrikler canm inşallah haftaya hepimiz için daha güzel olur
Haftaya toparlarsın canm pes etme
Süper spor. Afiyet olsun. ♥️

Muhteşemsin. ♥️💋🧿👏👏👏

Harika canım. Eksi gelmen çok çok güzel. Devam et daha güzel eksiler gelecek. 🧿💋

Muhteşemmm. ♥️🧿

Hayırlı olsun.canim.bir daha da hep aşağı doğru gitsin tartı.💋♥️

Nick ve tarih yazmalısın canım. Eksin süper. Tebrikler. 🧿💋♥️

A mi desem B mi desem C mi desem ? Ne desem??? 🤨🙄🤔🤐🤐🤐
İnşallah kaptanım
Usutmus olabilirsin canım dikkat et geçmiş olsun

Tebrik ederim süper

Günaydın kaptanım

Tebrik ederim

Normal kabaktan da yapıyoruz kaptanım ama bal kabagindan çok daha güzel oluyor üzerine birde eskili sarımsaklı bir sos yapiyoru süper oluyor

Tebrik ederim

Bol eksili başlangıcın olsun canım

Woww baya bir artı ama çabuk toparlarsin eminim

Harika bir rakam,❤️
Teşekkür ederim canım
Selam kizlar, hayirli cumalar. Arkadasimin annesi gozlerini acmis :) ona sevindim
Simdi bikac alinti yaptim cvplicam

Sanada gunaydin canim tesekkur ederim. Eksi eksidir ona uzulme bu hafta 400 olur gelecek hafta 1 kg olur hic belli olmaz. Sevinmen lazim
Ben genelde kendimi haftada min -700gr sartlandiriyorum.

Acaba beslenmendemi sknti var.
Bak ben yilin basinda diyetisyenle calistim
O listelerden devam ediyorum
Senle biz hani rakibiz ya, istersen listelerden sanada yollayim birebir beraber gidelim
Elimde 11 liste var suan 3.deyim

Tesekkur ederim kizlar

Paaaaa 164 cucukse biz hic gorunmeyelim
158 yaw bildigin 1 5 8 😂

Tebrikler cnm eksin cok guzel bende 66,1
Ayni kilodayiz
Bende Seni kendime rakip seciyorum 😂
Olur listelerde atarsan mutlu olurum belki değişiklik iyi gelir
Guzel eski canim tebrikler

Haftaya daha iyi olur

Oo 67 gelmis
hadi bakalim hayirli olsun

Hadi jnsallah

Deprresyondayimmmmm diyorsun

Gunaydin da sen hang8 sebepten yer isgal ediyorsun cekil kiz ezilirsin 52kg ile

Sagol canim

Yuhhh 3 bebeyle hazirliga bak

All bunu alll bunuda alalim ezilmesin

Guzel eksi canim inmissin

:KK43:

Benim kafa gitti ptesimi cuma mi baz alinacak
Teşekkür ederim canm

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Doktor covit degil dedi. Daha hastalık başlangiç aşamasında ciğerler temiz dedi. Son 10 gündür özellikle okula giden çocuklar ve evdeki kardesleri patir patir dökülüyor dedi. Korona, mevsimsel grip, domuz gribi ,nezle hepsi birbirine girmis durumda. Daha da kış gelmedi üstelik. Bol bol vitamin almak lazım yoksa bu kış çok ağır geçecek belli. Rabbim yardımcımız olsun
Amin canim 🙏🙏

çok şükür covit değilmiş , gülüm millet deli gibi c vit. karamürver ekstresi yada eczanelerde kapsülü varmış onu, multivitamin alıp duruyor , boşuna değilmiş , gerçi ben de aldım fazlasını bile , kız kardeşim çocuklarının az sesi değişsin hemen dayıyor zencefili balı , c vit. ni ne yapalım bir şekilde korunmak lazım , senin kuzun da çabucak iyileşir bu yıl daha da hasta olmaz inşallah

Herkesin yapisi farkli benimde en sevmedigim huyum kararsizligim
Simdi yarin sabah giderken ne giyeceğim diye düşünüp duruyorum karar veremedim 😅
çabuk kırışmayan rahat ama ev kıyafetinden hallice neyin varsa onların içinden seç yola gideceksin direk şık bir şey giymene gerek yok bence gülüm

Herkesin yapisi farkli benimde en sevmedigim huyum kararsizligim
Simdi yarin sabah giderken ne giyeceğim diye düşünüp duruyorum karar veremedim 😅
Bak işte, ben de pat diye karar veriyorum artk kafamda🙋 Bu da sıkıntı valla, bir nefes almak gerekiyor 🥰

X