Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hayirli olsun Allah ağız tadi mutluluk versin insallah🥰

Boşanmış biri olarak hic bisey demiyim tekrar da hic niyetim yok ama masallardaki gibi evli olayim isterdim tabiki🤓😂 neymiş? Masallardaki....
Birlikte gülebildigin , gelecek planları yapabildiğin , onu dinlemekten sikilmadigin , muhabbet edebildigin biri ile yaşamak masallardaki evlilik bence :KK60:

Mesela sevdiğim yiyeceklerden de yiyebiliyorum. Tatlıysa tatlı yani. Baya doyurucu listelerim var. Soruyor mesela neyi seviyorsun en çok neyi özledin gibi ona göre listeye ekleyeyim diyor. Bu olmaz yiyemezsin demiyor. Bak güneş açtı dondurma perileri gelebilir ne dersin ?diyor 🥰 Bir de sıkı takipte sürekli bir sorun var mı ? nasıl gidiyor ? diye soruyor. Motive edici şeyler söylüyor vs.
Diyetisyenim Gizem Demirci
Çok güzel canım senin adına çok sevindim 🥰🥰🥰

Selamlar💙💙💙
Dünkü menüm

Sahur 2 dlm ekmek 2 yum. Haşlama 5 zeytin az peynir

İftar 2 kepçe ezogelin çorbası , tavuk sote salata,2 kaşık pilav 2 dlm ekmek
🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
Bugünkü menüm

Sahur 1 yum haşlama 5 zeytin

iftar 3 kepçe tavuk suyu çorba, 1 kaşık pilav , 2 tavuk baget fırın 1 tabak bamya, ev yapımı spangle 🙈

su 1.5 lt
Spor tüm gün koşturdum 2.5 saat rahat yürüdüm 150.3 450 p. Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
arke arke

Uzun süre olmuş maşallah kuzum evlilik bazen yoruyor insanı haklısın. Bizimde ilk beş senemiz kabus gibiydi devamlı bi aksiyon bi kavga , evliliklerde ilk beş sene zor geçer demişler bizde baya zor geçirdik belki de ergen olduğumuz için 🙈 bilmiyorum ama sonradan bişeyleri yoluna koymayı başardık dıyım yüzde 85 😂 bende 6 bucuk senelık evliyim bende 9 senedir de tanışkızzz kendısıyle 😂

Ben her daim karışığım aşkım neyin var umarım çözülemeyecek bir şey yoktur🙏
İçime kapandım. Bazı şeyleri de çok takıyorum kafama. İrdeledikçe irdeliyorum. Bundan kurtulmak için birkaç yeni ortamlara girdim yeni insanlar tanıdım. Ehliyet kursuna yazıldım. Spora başladım. Birçok şeye birden atıldığımı hissediyorum. Bilmiyorum.

Afiyet olsun papatyacim. :KK60: Güzel menü. Ben az yediğim için yedi , sekiz kanat gözümde büyüyor ama aslında normal porsiyon. :super:
Minnacıklardı gerçekten aslında yumurta tıkamıştı bile ama ılerleyen saatlerde acıkmamak ıcın saatınde yıyım dedım
Oruca dönsem mi diyorum tekrardan gececegı de yok öksürüğün bılmıyorum
Mthn83 Mthn83 kafesımı yaptırdım kocama 😂

İçime kapandım. Bazı şeyleri de çok takıyorum kafama. İrdeledikçe irdeliyorum. Bundan kurtulmak için birkaç yeni ortamlara girdim yeni insanlar tanıdım. Ehliyet kursuna yazıldım. Spora başladım. Birçok şeye birden atıldığımı hissediyorum. Bilmiyorum.
Canım aşırı takıntılı her şeyi dert eden bir insan olarak takıntılardan kurtulmanın yolunu bulduğumu düşünüyorum. Öncelik Değer vereceksin kendine sonra her gün kendini çok sevdiğine çok değerli olduğunu canın kendim diyerek kendine söyleyeceksin aynaya bakıp çok güzelsin ne kadar tatlısın diyeceksin kendini sevme işini gerçekleştirdin güzel şimdi her şeyi nasıl dert etmeyeceksin kabul etmeyi öğreneceksin sen ne kadar düşünürsen düşün sen ne kadar çaba gösterirsen göster bir şey olacaksa oraya gidiyor sen sadece yapman gerekeni yapıp Allaha emanet edeceksin ve olmamış hiçbir şey için üzülmeyeceksin…diyeceksin ki bu sadece benim kafamda henüz bir şey olmadı eğer bir şey olursa durumu değerlendirip çözüm bulamıyorsak o zaman üzülmemiz gerekiyorsa Üzülmeyi de biliriz ama şimdi bir sakin ol 🌺🌹

Canım aşırı takıntılı her şeyi dert eden bir insan olarak takıntılardan kurtulmanın yolunu bulduğumu düşünüyorum. Öncelik Değer vereceksin kendine sonra her gün kendini çok sevdiğine çok değerli olduğunu canın kendim diyerek kendine söyleyeceksin aynaya bakıp çok güzelsin ne kadar tatlısın diyeceksin kendini sevme işini gerçekleştirdin güzel şimdi her şeyi nasıl dert etmeyeceksin kabul etmeyi öğreneceksin sen ne kadar düşünürsen düşün sen ne kadar çaba gösterirsen göster bir şey olacaksa oraya gidiyor sen sadece yapman gerekeni yapıp Allaha emanet edeceksin ve olmamış hiçbir şey için üzülmeyeceksin…diyeceksin ki bu sadece benim kafamda henüz bir şey olmadı eğer bir şey olursa durumu değerlendirip çözüm bulamıyorsak o zaman üzülmemiz gerekiyorsa Üzülmeyi de biliriz ama şimdi bir sakin ol 🌺🌹
Çok güzel anlattın. Daha önce online olarak bir grup terapisine katılmıştım. Orda ufak bir inceleme sonucunda kendime karşı daha çok şefkatli olmam gerektiği ortaya çıkarılmıştı. Bu yazdıklarında biraz daha anlamaya başladım. Evet şefkatli olmak istiyorum kendime karşı belki bunun yöntemini bilmiyorum ama dediğin gibi sabahları güzel sözler söyleyerek başlayabilirim kendime🌸

Uzun süre olmuş maşallah kuzum evlilik bazen yoruyor insanı haklısın. Bizimde ilk beş senemiz kabus gibiydi devamlı bi aksiyon bi kavga , evliliklerde ilk beş sene zor geçer demişler bizde baya zor geçirdik belki de ergen olduğumuz için 🙈 bilmiyorum ama sonradan bişeyleri yoluna koymayı başardık dıyım yüzde 85 😂 bende 6 bucuk senelık evliyim bende 9 senedir de tanışkızzz kendısıyle 😂

Allah ömür boyu mutlu etsin canım 🙏🌺🌹🙏evet gerçekten bu evliliğin ilk beş yılı doğru benimki de kabus gibiydi👻👻👻👻👻

X