Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Sağol canım 🌸Amin inşallah 🙏Sorma kolilerde sadece mutfak kırılıcak yazıyor.Bir koliyi açıyorsun karışık hali ile.O koliyi makinaya diziyorum yıkanıyor ama makinadan çıkınca yerleştiricez parçalar eksik demekki diğer kolide bende masanın üzerine diziyorum takım tamamlandikca yerleştiriyorum 😅Daha mutfak kolilerimden yarısını açtık.Bugün malum bayramdı tüm gün kızımızı gezdirdik.Bu gece nöbetteyim 😇
Sabah gidince biraz uyurum kalkınca nasipse kaldığım yerden devam.
Sen nasılsın canım
Dersler nasıl gidiyor
İyi olmanıza çok sevindim Ecemim. :KK60: Yavaş yavaş yerleşirsin dinlene dinlene daha iyi. :super:İyi nöbetler akabinde dinlenmeler tatlım :KK68:

İyi aksamlar🥰🥰🥰

23 Nisan Salı menüm

10:00
12 adet fındık badem karisimi
Sütlü filtre kahve

13:00
1 haşlanmış yumurta
1 yk labne
Maydanoz dereotu
8 zeytin
2 halka karabugday patlagi
Salatalik
Yeşilçay

15:30
20 adet findik badem
Yeşilçay

18:00
4 yk Mantarli tavuk sote
3 yk kereviz
3 yk baharatli yogurt
1 dlm tb ekmek

3 lt su icildi yürüyüş yapildi
Kapanış kimyon cayi🌸

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel zengin bir menü. :super:

IMG_0467.jpeg

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Kahvaltı 10
Ikı haşlanmış yumurta marul domates salata dereotu peynır
Ara kahve
Akşam 5
Kabak yoğurt
7 gibi bir adet salatalık
Akşam 10.30 iki top açık dondurma bu extra oldu 😂

Su 1.5 litre
3 mil yuruyus cordelıacım yazmasanda olur 😂

Bu kahvemide nazarlara gelmeyelim diye iliştireyim şuraya 😂😂😂

Eklentiler

• 015164B0-0DAE-483C-B83A-BBF9A091D805.jpeg
    015164B0-0DAE-483C-B83A-BBF9A091D805.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 9
23 Nisan menüm
Sabahin ilk saatlerinde 26 yk et kavurma
11 civarında
İki dilim emek,yarım simit,
Salatalik , domates
Tadımlık patates kızartması
Kk peynir
2 haşlanmis yumurta
Sucuklu yumurta
Aralarda
10 a yakın erik
Bir avuç fıstık,iki ceviz tahana firik yarım porsiyon yoktur
Akşam
Tavuk kebabı ne kadardı saymadım asida değildi iki bardak ayran ,yedimde bişey anlamadım benim oğlan ateşi cikti kafamda rahat değildi biran önce eve gitmek istedim😞
Yürüyüş 15 bin adım ama 4 bjni gündüzden piknikten ayaktayken felan sporsuz atılan adımlar
Screenshot_20240423-225942.png

23 Nisan menüm
Sabahin ilk saatlerinde 26 yk et kavurma
11 civarında
İki dilim emek,yarım simit,
Salatalik , domates
Tadımlık patates kızartması
Kk peynir
2 haşlanmis yumurta
Sucuklu yumurta
Aralarda
10 a yakın erik
Bir avuç fıstık,iki ceviz tahana firik yarım porsiyon yoktur
Akşam
Tavuk kebabı ne kadardı saymadım asida değildi iki bardak ayran ,yedimde bişey anlamadım benim oğlan ateşi cikti kafamda rahat değildi biran önce eve gitmek istedim😞
Yürüyüş 15 bin adım ama 4 bjni gündüzden piknikten ayaktayken felan sporsuz atılan adımlar
Eki Görüntüle 3418548
Cocuguna geçmiş olsun canım. :dua:
Sabahın ilk saatlerinde 26 yemek kaşığı et kavurma gözlerimi yuvalarından fırlattı. 🙄 6 mi diye düşünüyorum aynı zamanda. o_OEkmek , simit sanki çok olmuş , diğerleri de sucuklu yumurta,tavuk kebabı... Afiyet olsun. :KK22:

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Kahvaltı 10
Ikı haşlanmış yumurta marul domates salata dereotu peynır
Ara kahve
Akşam 5
Kabak yoğurt
7 gibi bir adet salatalık
Akşam 10.30 iki top açık dondurma bu extra oldu 😂

Su 1.5 litre
3 mil yuruyus cordelıacım yazmasanda olur 😂

Bu kahvemide nazarlara gelmeyelim diye iliştireyim şuraya 😂😂😂
Afiyet olsun ne tatlı fincan 🧿❤️

Teşekkür ederim
Cocuguna geçmiş olsun canım. :dua:
Sabahın ilk saatlerinde 26 yemek kaşığı et kavurma gözlerimi yuvalarından fırlattı. 🙄 6 mi diye düşünüyorum aynı zamanda. o_OEkmek , simit sanki çok olmuş , diğerleri de sucuklu yumurta,tavuk kebabı... Afiyet olsun. :KK22:
Yanlış olmuş kaptan pardon 2yk olacak ,ekmek yedim ama kahvaltı da yedim misgibi açık havaolunca iştahım acildi sanki ama akşamına ekmek yemedim ve sadece et yedim kurtarmaz mi,?

Sağol canım 🌸Amin inşallah 🙏Sorma kolilerde sadece mutfak kırılıcak yazıyor.Bir koliyi açıyorsun karışık hali ile.O koliyi makinaya diziyorum yıkanıyor ama makinadan çıkınca yerleştiricez parçalar eksik demekki diğer kolide bende masanın üzerine diziyorum takım tamamlandikca yerleştiriyorum 😅Daha mutfak kolilerimden yarısını açtık.Bugün malum bayramdı tüm gün kızımızı gezdirdik.Bu gece nöbetteyim 😇
Sabah gidince biraz uyurum kalkınca nasipse kaldığım yerden devam.
Sen nasılsın canım
Dersler nasıl gidiyor
Kolay gelsin canım❤️

Ah çok teşekkür ederim inşallah tek duam o şu an 🙏🏻
Cok uzuldum ya ufak mı hasta oldu oyle 6. Hastalık olma ıhtımalı nedır kanda enfeksıyon olmuyor onda genelde ve uc dort gun yüksek ateş seyredıyor ateş bıtınce döküntü oluyor ya
Ateş olunca satürasyon düşüyor genelde ne o nabzı hızlanması gerçekten beni çok korkutan birşey vücudun verdığı bır tepkı ateşe aslında umarım bır an evvel geçer devamlı yükselen bi ateş varsa 4. Gün rahatlamış olur kuzucuk inşallah şifa bulsun kuzum

Dünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta az beyaz peynir domates salatalık Bir çatal bal kaymak
Ara 16.00 Bir dilim böreğin yarısı çay
akşam 19.00 bir tabak bamya yemeği 6 kaşık bulgur pilavı ayran
Su 2 litre
Bugünkü menüm Sabah 12:00 bir tam buğday ekmek bir dilim süzme peynir Bir çatal patates kızartması Bir çatal Nutella akşam 19.30 6 kaşık kıymalı makarna ayran salata 21.00 bir küçük kase karışık çerez çay
yarım dilim avokado
Su bir buçuk litre
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

X