Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Allah kolaylık versin canım keşke misafir kabul etmeseydin biraz toparlardin kendini
Korselik durum değil herhalde,belim gene daha iyide sırt ağrıları var,bel düzleşmesi kireçlenme var.
Günaydınlar hanımlar gelemedim gene,cuma günü diş işleri oldu eşimin çekildi altlar dünde geçiciler takıldı 3 ay kalacak .
Herkesler iyidir umarım .
Günaydın canım geçmiş olsun en korktuğum sağlık dişler 3 ay sonra rahat oh ne güzel
Sanada geçmiş olsun o bel duzlesmesi eşimde de var artı daralma ile birlikte Allah şifa versin

Günaydın gençler
Günaydın gül kaptaniçem
Günaydınlar, açım aç :)
Günaydın canım
Günaydın Leyla cım
Herkese günaydınlar
Dün ku yedikleriminden ders çıkarmak adına tartıya çıktım dersimi aldım
Günaydııınnn 1 günde gelen 1 günde gider
Günaydın kaptanım
Guzellikler gunaydin
Basim cok agriyo
Bir suru is var ayrica disari da cikmam lazim yarim saat uyusam belki dinlenirim
Günaydın geçmiş olsun canım
Günaydın kolay gelsin canım ve geçmiş olsun iyidir inşallah şimdi

Günaydın hanımlar güzel bir gün diliyorum

Sabah bir uyandım saatim uyarı üstüne uyarı verdi uyurken kalp ritmim 49 un altına düşmüş sağlık kuruluşuna gidin deyip duruyor noluyo yaa dedim
Annemin de bir ara çok düşerdi onu çok rahatsız ederdi normalde böyle bir şikayetin var mı ilk kez mi olmuş

Günaydın canım ben çok severim 23 Nisan ı rengarenk elbiselerle gösteri falan yapıyorlar bayramlıklarını giyinip gezmeye gidiyorlar çok güzel geliyor bana

Günaydınlar hanımlar gelemedim gene,cuma günü diş işleri oldu eşimin çekildi altlar dünde geçiciler takıldı 3 ay kalacak .
Günaydın canım ekürim
Bittikten sonra çok rahat edecek. Allah kolaylık ve sabır versin bitanecim Eşin bu süreçte kilo verecek öncesinde bir tart farkı ne olur acaba Sağlıkla yaşayın canımın içi

Günaydın canım ekürim
Bittikten sonra çok rahat edecek. Allah kolaylık ve sabır versin bitanecim Eşin bu süreçte kilo verecek öncesinde bir tart farkı ne olur acaba Sağlıkla yaşayın canımın içi

kaptanım bayram öncesi 58,70 olmuştum

tekrar 6lara geldim çok kızıyorum kendime, bir de hala tam motive olamadım
Aslinda tam hesaplamafim ama 1 2 kilo civari
Rehavete kapilmadan verecegine inaniyorum
Biliyorum bu kilolarda vermek zor okuyor yani düsuk kilolarda demek istedim ama yapacagindan eminim

Aslinda tam hesaplamafim ama 1 2 kilo civari
Rehavete kapilmadan verecegine inaniyorum
Biliyorum bu kilolarda vermek zor okuyor yani düsuk kilolarda demek istedim ama yapacagindan eminim
İnşallah kaptanım

bugünü ve yarını basit karbonhidrat olmadan geçirmek istiyorum en azından daha fazla eklemeyeyim kiloma, sonrasında da yeni bir planlama yapmam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…