Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydınlar herkese ♥️
Dün akşam misafirim geldi yazamadım akşama kadar temizlik yaptım
23.04.2024
sabah 7.00 sade kahve ictim
10.00 1 dilim kepek ekmeği 1 peynirli yumurta 7 zeytin 1 salatalık 1 domates 1 yeşil biber
14.00 1 avuç fıstık
17.00 1 lahmacun bok yesillik kapanış
2.5 litre su Spor 11.210 adım attım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

Allah kolaylık versin canım keşke misafir kabul etmeseydin biraz toparlardin kendini

Günaydın canım geçmiş olsun en korktuğum sağlık dişler 3 ay sonra rahat oh ne güzel
Sanada geçmiş olsun o bel duzlesmesi eşimde de var artı daralma ile birlikte Allah şifa versin
Çok sağol nergizcim,cidden diş sıkıntı aslında dün rahatsız oldu biraz geçicilerde olunca batma filan var dedi.
Ne olCAK böyle halimiz geçmiuor ağrılar hiç.
Günaydın canım ekürim :KK68: :KK68:
Bittikten sonra çok rahat edecek. Allah kolaylık ve sabır versin bitanecim :dua:Eşin bu süreçte kilo verecek öncesinde bir tart farkı ne olur acaba ☺️ Sağlıkla yaşayın canımın içi :KK74:
Günaydın çıtırcım,umrım rahat eder kendiside,geçicide olunca değişik geldi biraz konuşmasıda değişti.
Çok sağol canım ekürim benim :KK200:

Çok sağol nergizcim,cidden diş sıkıntı aslında dün rahatsız oldu biraz geçicilerde olunca batma filan var dedi.
Ne olCAK böyle halimiz geçmiuor ağrılar hiç.

Günaydın çıtırcım,umrım rahat eder kendiside,geçicide olunca değişik geldi biraz konuşmasıda değişti.
Çok sağol canım ekürim benim :KK200:
Eşim hala yılan gibi tisslar :KK48: ses değişiyor evet tatlım. Tat duyusu da eskisi gibi olmuyor. Diğer taraftan artıları çok Şimdiden hayırlı olsun. :KK5:

Bugün evdeyim daha doğrusu pazartesiye kadar izinliyim evimi toparlamaya çalışıyorum çok dağınık perdeleri yıkadım
İç perdeler çok kırışmış ütü yapayım dedim sabah beri uğraşıyorum 😂😂 pişman oldum vallahi başladığıma
Kolaylıklar seninle olsun canım 😘 Dockay napıyor iyi mi :KK36:

Kolaylıklar seninle olsun canım 😘 Dockay napıyor iyi mi :KK36:
Sağol canım🥰 Docka iyi evde bizimle birde sürpriz hamilelik durumu var meğerse adam ciftlestirmis hayvanı cinsiyle 😔😔 Bu hafta içi doğum bekliyoruz artık 🙄 Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama umarım gerçekten cinsiyle ciftlesmistir.Diger türlü sahiplendirmemiz çok zor olacak yavruları 🥲
Kolay gelsin canım 😘
Sağol canım 🥰 🥰

Sağol canım🥰 Docka iyi evde bizimle birde sürpriz hamilelik durumu var meğerse adam ciftlestirmis hayvanı cinsiyle 😔😔 Bu hafta içi doğum bekliyoruz artık 🙄 Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama umarım gerçekten cinsiyle ciftlesmistir.Diger türlü sahiplendirmemiz çok zor olacak yavruları 🥲

Sağol canım 🥰 🥰
Allah'ım Yarabbim resmen ayağına sıkmış senin ex . Onu bile bile sokağa atıyor. :KK62:Yatacak yeri yok.
Docka imtihanını sen geçtin Zensimim. İnşallah sahiplendirme durumunda da karşına iyi aileler çıkar. :dua:

Allah'ım Yarabbim resmen ayağına sıkmış senin ex . Onu bile bile sokağa atıyor. :KK62:Yatacak yeri yok.
Docka imtihanını sen geçtin Zensimim. İnşallah sahiplendirme durumunda da karşına iyi aileler çıkar. :dua:
Evet bende öyle düşünüyorum bana bile.bile zorluk çıkarıyor şeytanın aklına gelmez Allah bildiği gibi yapsın onu ben birşey demiyorum
İnşallah canim tek dileğim iyi insanlarla karşılaşmak birde yavrularda aklım kalmasın Allah herkesin kalbine niyetine göre versin♥️♥️♥️♥️

uranus35 uranus35 sen pcos için ilaç kullanıyor musun 💕
Yok canım kullanmıyorum.
Diyet
Spor
Olabildiğince şekerden uzak durmak

Bu üçünü yapınca pco falan hissetmiyosn hiç o kadar rahat ettim ki bir iki aydır çok şükür 🙏

Bir de geçen hiç şeker yemeyen bi kadınla tanıştım. Nasıl yapıyosun diye sordum şeker tam bir bağımlılık yediğin zaman hep yiyesin geliyor ama yemediğin zaman bünye onu aramıyor, hiç canım çekmiyor, yoksa kendimi tuttuğumdan değil dedi. Ben de bi süre şeker yememeye dikkat ettim gerçekten kadın haklıymış. Tatlı bağımlısı ben şimdi hiç tatlı çekmiyor canım. Yesem bile iştahla yemiyorum geçen doğum günü pastamı zorla yedim düşün ki ben 3-4 porsiyon tatlı yiyebilen biriydim.

Yok canım kullanmıyorum.
Diyet
Spor
Olabildiğince şekerden uzak durmak

Bu üçünü yapınca pco falan hissetmiyosn hiç o kadar rahat ettim ki bir iki aydır çok şükür 🙏

Bir de geçen hiç şeker yemeyen bi kadınla tanıştım. Nasıl yapıyosun diye sordum şeker tam bir bağımlılık yediğin zaman hep yiyesin geliyor ama yemediğin zaman bünye onu aramıyor, hiç canım çekmiyor, yoksa kendimi tuttuğumdan değil dedi. Ben de bi süre şeker yememeye dikkat ettim gerçekten kadın haklıymış. Tatlı bağımlısı ben şimdi hiç tatlı çekmiyor canım. Yesem bile iştahla yemiyorum geçen doğum günü pastamı zorla yedim düşün ki ben 3-4 porsiyon tatlı yiyebilen biriydim.
Ben de aynıyım tatlısız asla yapamam derken şimdi canım çekmiyor gerçekten bağımlılıkmış

X