Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Canını sıkma balım ya dediğin gibi artık o kadar yaygın ki malesef kardeşimde de var kuzenlerimde de var. Pco asıl çocuk istediğin zaman başına bela oluyor. Ben 5 yıl bebek hasreti çektim bu pcos belası yüzünden kuzenim de aynı şekilde.. ama bu da bizim bi parçamız kendimizle barışık olup kabullenmeliyiz. En azından biz baş etme yöntemleri bulduk ve uyguluyoruz çok şükür. Zamanla daha da iyi olur ve pcos etkisini minimuma düşürürüz inşallah

Sote haşlama airfrey karışık kuzum

Yaa yedikleri içtikleri biseymi acaba. Çevrede varmı böyle bir şey
bebeğim daha 6 aylık ortak yedikleri bir şey yok ama kız kardeşim bir kaç gün önce kusma şikayetiyle gitmişti salgın demişler ama ne salgını ondan mı oldu bilmiyorum iyice toparlansınlar döneceğim bende buraya

Yok kuzum benim oğlan zamanından biliyorum ben tee yaygın bişey tabi ınsallah geçmiş gitmiş olsun iyileşsinler bir an evvel

Yakın markaj istermisin
Isterim tabii
Menum iki gundur 0 kacamak ilerliyorum yarin diyetisyen gunum
Menum
10.30
1 haslanmis yumur5a
Avokado sos
Domates salatalik
2 dilim tb ekmegi kizarmis

Ara 12.30
Sade kahve
2 ince dilim cevizli sucuk

Ara 14.00
Sade kahve

16.00
5 malta erigi

Aksam 19.00
Firinda kabak yogurtlu
Salata

Su 2 lt
Spor suan icin 5612 adim spor yarisi varmi
Elhan Cordelia Mthn83

Yaklaşık bir ay önce benim bebeğim de çok şiddetli ishal kusma yaşadı canım perişan olduk biz de acile gittik serum verildi minicik bebeğe gerçekten salgın var bence. Çok geçmiş olsun inşallah atlatır bir an önce minik kelebeğin

İyi akşamlar
24.04.2024

Sabah 09:00 3 ceviz,2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı yok (dışarı çıkmam gerekti )

Ara 15:00 1 çay bardağı leblebi,2 kupa y.sütle filtre kahve

Akşam 19:00 2 kare karnabahar graten (çok şükür karnabahar bitti),büyükçe bir kase kıvırcık salata,1 çay bardağı kola zero

Hiç listeme uyamadım bugün umarım sorun olmaz

2.5 lt su
8500 adım

Elhan Mthn83 Cordelia

Afiyet olsun canım Güzel menü

Gayet güzel canım.

canım maşallah 9 lu rakamlara çok yaklaşmışsın ne güzel

Canm o misafirim almalıyım doğumu yakın başka zamn da gelemeyecek o yüzden almak zorundaydım sağolsun anlayışli beraber yedik oturduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…