Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bende bundan çok korkuyorum rabbimin bir bildiği olur hep Allah herkese gönlündekini versin inşallah gelecek 7-8 sene çocuk düşünmüyorum şuan ama bu yüzden belki çabuk yaparım

Her gün 10.000 adım atıyorum bazen 7=8 oluyor tabi. Bölgesel egzersiz yapıyorum tatlı zaten en son bayramda bı yedim hiç yememeye çalışıyorum
O kadari yeterli zaten canım artık ben o kadar atamıyorum adım yoruluyorum genelde 6 civarı benim adımlarım o yüzden zumba leslie falan da yapmaya çalışıyorum sen çok iyi gidiyorsun zaten hiç kendini sıkma hastalıklar bizi bulsa da önemli olan Sağlıklı yaşamla onları alt etmek

P

Pcos tamamen mi geçti ay gerçekten mi hiç duymadım ben bunu asla neler yaptın peki
Bende 17-18 yasimda vardi o zaman obezdim tabii.. cevirmeli tablet bi ilac vardi günlük kullandigim... Ben beslenme duzenimi degistirdim kilo verdim spor yaptim falan duzene girdi direk oyl olunca ilacida biraktim gerek kalmamis dedi doktor bi problem yasamadin.. cok cok eskide kaldigindan kafamda net değil
Vucut hayir bunu yeme istemiyorum bana iyi g lmiyor diye konusamiyor onun konusma seklide bu hastaliklar işte...

Oğlumun doğum günü Br dlim pasta yesem mi acaba yada tadına mı bakim sadece
Canım özel günlerde çok kısıtlamamak lazım çünkü vücut onu unutmaz intikamını alır demişti benim diyetisyenim. Bi hafta aklında pasta takılı kalır sonunda gider bi pastayı oturur yersin onun yerine ince bi dilim yiyip onu aklımızdan çıkaralım demişti.
Ye canım doğum günleri özel günler bence orada diyet düşünmek ilerisi için sorunlu bir davranış gibi geliyor bana
Aynen öyle canım diyetisyenim de öyle önermişti bana dediğin gibi
14.30' da dişim cekildi. Kanamasi durmadı. Direkt boğazıma sızıyor tampon yapsam da yutuyorum. Midem bulanıyor ve ben sürekli bir seyler atistiriyorum diyetim mahvoldu.
Önce sağlık ablacım çok geçmiş olsun

Diaformin ama henüz almadım. Sende doktora git herkesin ki farklı olur benim çenemde var vücudumda o kadar aşırı yok ama hormon bozuk olduğu için lazer anca %50etki etti bende
Pco herkeste farklı etki yapıyo işte kiminde hormon kiminde adet düzensizliği kiminde kıllanma vs. Hormon ilaç tedavisiyle de halledilir bence. Benim hormonlarda hiçbir sorun yoktu kıllanma da yok. Adet düzensizliği ve ultrasonda o boncuklu görüntü vardı.
Bende bundan çok korkuyorum rabbimin bir bildiği olur hep Allah herkese gönlündekini versin inşallah gelecek 7-8 sene çocuk düşünmüyorum şuan ama bu yüzden belki çabuk yaparım
Canım pcoda çocuk olmama sebebi adet düzensizliği olduğu için ne zaman yumurtladığını bilmiyosn onu tutturmak zor oluyor. Ya da çok uzun sürede yumurtladığım için kalitesiz yumurta oluyor. Ama mesela tüp bebekte tutma oranı en fazla pcoslularda çünkü yumurta çok bol bol topluyorlar :) bir tanıdığım da pcosluyum benim kesin çocuğum olmaz diye korunmamış ilk geceden hamile kalmıştı :) kişiden kişiye çok farkediyor yani çocuğum olmaz diye düşünme bi bakmışsın ikizlerin olmuş bi anda

Leylacım sen 90 lı kilolardan bu kilolara 19-20 yaşlarında mı düştün yoksa yakın zamana kadar 90 dı yeni mi bu sayıları gördün ben o kısmı anlamadım. Resimlerini gördüm ama hepsinde çok genç ve çok zayıfsın maşallah

Menüyü ve sporu bildirip kaçayım. İki bebem de hasta. Öksürük ateş aldı başını gidiyor.
Kahvaltı
7 adetzeytin
2 parça peynir
1 dilim ekmek
1 rafadan yumurta
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 dilim çikolata
Akşam
Bir buçuk but haslama (bucuga dikkat)
Bolca salata
Şimdi çay içtim.
Bebeleri uyutacağım. Sonrasında ateş nöbeti başlar.
Adım sayım bahçe nobetcisi idim 4000 civarı okulda oldu. 6500 de yürüyerek geldim eve araba eşimde olunca. Toplam sayı 10400.
Elhan Beth18 Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-24-21-44-42-210_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 8
17-20 yaş araliginda kilomu verdim
Hamilelikte 80 e ciktim oglum 2 yasindayken burada zayuflama takimlari vardi o vesileyle yine 55 lere indim kadinlar kulubunde baya eskiyim yani
Sonrasinda gordugum en yuksek kilo 65... 65 i gör geri inlerle geciyor hayat iste yine aynı döngüye girmeyim diye cabaliyorum.. kilo ver kurtul diye birsey yok ömür boyu dikkat edeceksin

Anladım canım. Dediğin gibi hep dikkat etmek lazım bırakınca hemen yukarı doğru gidiyor ibre. Diyet bitse bile koruma programında olmak lazım

Aynen öyle inşallah çok iyi olur herşey. Bende çok yoruluyorum hiç hareket edesim gelmiyor uzanmak istiyorum hep ama mecbur

Evet doğru zaten doktorda böyle dedi inşallah bende yenerim

Bende bütün belirtileri vardi yüzümde tüylenme, kiloda artış, adet düzensizliği (zayıflayınca geçti). Hormonlarimda dengesiz ultrason da 2 yumurtam da boncuklu hepsi var

Bende bütün belirtileri vardi yüzümde tüylenme, kiloda artış, adet düzensizliği (zayıflayınca geçti). Hormonlarimda dengesiz ultrason da 2 yumurtam da boncuklu hepsi var
Kilo vermenle ve sağlıklı beslenme düzeniyle birlikte bence hormonların düzelmiştir yakın zamanda tahlil yaptırdın mı? Yaptırmadıysan bi baktır bence onlar da düzelmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…