Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hala kemik ağrılarım var ama hareket iyi geliyor

Ayy dürtü iyi oluyor
Dün çok ağrım oldu gece bile uyandım
Bugün spora gitmekte kararsızım

Maşallah harikasın canım
Nasil bir agrin var gripmi olacaksin degilsen ic bi agri kesici spora git bak gor iyi gelecek sana enerjik olacaksin spor yaparken endorfin salgilarmis vucut

Eh işte orta karar kilom sabit kaldı canım sıkkın biraz biraz önce fark ettim bu ay regl de olmadım
Aslında vermissindir de regl olmadın ya onun şişkinliği vardır hiç canını sıkma bendede öyle oluyor azmini çok taktir ediyorum ben ve gerçekten çok güzel ilerliyorsun inşallah yaza kadar çıtır bir şekilde giricez

Yürüyerek geldim ve 1 saat sürdü 58 dakikaya vardım okula

Bugunku menumu yazayim
Sabah yok

Ara
Nescafe

Oglen
1 kupa yayla corbasi
2 kasik barbunya
1 tatli kasigi humus
1 tatli kasigi muhammara

Ara
Sutlu kahve

Aksama kadar kahve yesil cay ve kefir icmei planliyorum
Aksama kadar 2 litre su
Ve son olarak yuruyusumu de eklerim

Su 4 kg ida versem rahatlayacagim ama yok veremiyorum

Elhan Mthn83

Selam kızlar

Ciğerimde ki kitle kaybolmuş o kadar sevindim ki şimdi diyete 4 elle sarılabilirim
Çok güzel bir haber gözün aydin
Teşekkür ederim kankişim.
En dipteki dişti ve tutulacak bir yeri yoktu sanırım ondan zor oldu. Hekim bayağı kurcaladi. Daha iyiyim biraz da huysuzum
Huysuzluk etmen gayet doğal iyice nazlan vallahi kolay değil fırsat da bu firsat
Sadece tartı günlerinde tartiliyoruz bana biraksan 2 haftada yada ayda bir tartilirim tartilmayi hic sevmiyorum
Ayyy keşke bende onu yapabilsem hergün sabit tartiliyorum dur ben tartıyı kaldırayım ortadan
Bende ayca kayadan duymuştum domatesde bile şeker var ölçülü yemek diye herkes farklı farklı söylüyor
Bu ilk öğünümdü
Yesilcay esliginde...
Eki Görüntüle 3419185

13:00 gibi cikacagim. Cikmadan öğlen öğünü mü yaparim hazirlayip tanima aldım şöyle bir menü
Eki Görüntüle 3419186
Afiyetler olsun canım
Diyetisyenden ciktim oleyyy
2 kilo vermisim
1300 yag 500 gr odem vermisim
Obezite araligindan ciktim cok sukur buna cok takiliyordum
Süper çok güzel tebrikler canım

Lezzetli az kalorili kabak tarihiniz var mı?
Sana özel mi aileye olacak şekilde mi
Ben buna bayılırım. Kalori dediğin şeyleri istediğin ölçüde değiştir. Sabah akşam yesem bikmam.
Bide fırında kabak mücver var o da güzel. Hatta istersen yağsız tavada yap

minerva1988

Canım hiç kendine kızma kendinle barışık ol. Ben dikkat ediyorum Burdaki kızların çoğu otokontrolü olan özdüzenlemesi yüksek insanlar sende buna dahil. Yani iradeli kendine hakim olabilen kişileriz ve sen kesinlikle onlardan birisin. Arada tabiki kontrolü kaybettiğimiz günler haftalar olabilir bu çok normal ama toparlıyoruz da önemli olan bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…