Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Afiyet olsun canım Güzel menü
teşekkür ederim caım ama keşke bununla kalsaydım

14.30' da dişim cekildi. Kanamasi durmadı. Direkt boğazıma sızıyor tampon yapsam da yutuyorum. Midem bulanıyor ve ben sürekli bir seyler atistiriyorum diyetim mahvoldu.
çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın var mı ağrın

Ben de ben de ama cikolata yedim malwsef
ben de yedim ya

Sen şimdi bu mu Yemekte duracak mısın
hayır kaptanım ne yazık ki duramadım ve yazmaya da utanıyorum yediklerimi

Günaydın
Dün gece çok kötüydüm
Bacak kemik ağrım vardı ilaç aldım en son dayanamayıp
günaydın canım, çok geçmiş olsun neden oldu ki acaba üşüttün de kemiklerine mi vurdu ağrısı

günaydın biriciiğimm

günaydın kaptanımm

günaydıınnn

Dişlerin huyu da değişmiş. Bu kadar beklemiyordum Lenam. Şu an başım çok ağrıyor. Ağrı kesici alıyorum.
Sorduğun için teşekkür ederim.

Yani alt tarafı domates ama ya benim diyetisyenim domates biber salatalık sınırsız yiyebilirsin diyo mesela. Domates de yerken kilo alacaksam ne yiyelim ki açlıktan mı öleyim anlamadım ki öyle bir kilo da yemedim yani bir domates koydum marul koydum birkaç yaprak bir biber koydum ton balığı koydum yağını iyice süzüp 80 gr sos olarak da limon koydum çok az da zeytinyağı koydum iki üç damla. Öğle akşam yemeği yerine bunu yedim. Bir önceki gün de kabak yemiştim zeytinyağlı bir tabak. Ondan önceki gün de kabak yedim galiba.

Başim çok ağrıyor casminim. Bugün naz günüm olacak sanırım Biraz uzak durayım sizlerden.

Sadece tartı günlerinde tartiliyoruz bana biraksan 2 haftada yada ayda bir tartilirim tartilmayi hic sevmiyorum

Sen kaptansin farkindamisin ben kaptanken cok hirs yapiyorum hadi kalk basla her gecen gun bosa gidiyor

Yürüyüş spor o an yediklerini etkilemiyor malesef.... Vücut şaşırıyor ödem tutuyor vs.. normal duzen dondukten 4. Gün standart kilonu gorebiliyorsun tartida..

Ben yazin armut domates manyağı oluyorum deli gibi yerim diyetisyenimde bir sey demiyordu kilo da veriyordum

Sadece tartı günlerinde tartiliyoruz bana biraksan 2 haftada yada ayda bir tartilirim tartilmayi hic sevmiyorum
Eskiden ben de sevmezdim aklıma da gelmezdi ama şimdi diyet yapınca her gün tartıya başladım bu da bağımlılık sabah uyanınca yapmak istediğim ilk şey tartı oluyo ama haklısın galiba sadece tartı günleri tartılmayı halletmem gerekiyor öteki türlü insan kafayı yiyo 200 gram aldım diye ağlayacaktım sabah nerdeyse

Başim çok ağrıyor casminim. Bugün naz günüm olacak sanırım Biraz uzak durayım sizlerden.
çok geçmiş olsun kuzumm, Allah şifanı versin tez vakitte

gitme bir yerlere bugün de biz seni nazlayalım azıcık, dur yamacımızda

ama başın ağrıyo madem fazla ekrana bakma, sadece bizimle kal

Delilik böyle kafaya takarsan kilon gitmez kendini sal biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…