Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Çok iyiyim çok şükür kilo hariç
10 kilo aldım birkaç ayda ,veremiyorum da
Az önce evde güzel bir motivasyon konuşması yaptım inşallah bu hafta güzel sonuçlar bekliyorum😁
çok sevindim iyi olduğuna. pasif stres kilo aldırıyor canım. ama sen zor şartlarda bile çok güzel kilo verdin. güveniyorum sana yine verirsin sen :KK200:

İlk defa yulaf tost yedim kızlar diyetisyenim yazmış. Bundan sonra ekmekle yemem. Çok beğendim. Ekmeği çokta aratmıyormuş. Tost severlere tavsiyemdir 🫶🏻

Öğünlerinizde değişiklik yapmak isterseniz aklınızda bulunsun. 4 yk yulaf, 1 yumurta, 1 yk yoğurt ve tuz karıştırın. Tost makinesine serin. Yağlı kağıt kolay çıkıyorsa pişmiş demektir. İçine peynirinizi koyun katlayın. Eriyene kadar kalsın. Afiyetler olsun 🐝
Afiyet olsun 😋 ben de çok severim yulaf piştikten sonra üzerine kahvaltılık sos sürüyorum üstüne peynir ve piliç füme bu şekilde de çok lezzetli oluyor 😘

11 Mayıs beslenme listem ve sporum
Jasminium84 Jasminium84 🌸🫶🏻

12:00
2 karabugday patlagi ustune labne
Ceyrek avokado
1 haş yumurta
Bol yesillik 5 zeytin ve yesilcay

15:00
4 kuru erik,3 ceviz

18:00
Semizotu ustunde 2 yumurtali çılbır
1 tb ekmegi

2 lt su ictim

Arkadaslarla bulusucaz bitki çayı icerim🌸

11 Mayıs Spor puanim 1000 Cordelia Cordelia 🫶🏻🌸

Eki Görüntüle 3425964

Eki Görüntüle 3425965
Canımm afiyet olsun güzel bir menü olmuş 💙🥰

Selam kızlar bugünkü menum 💙
Kahvaltı 2 yumurta bir dilim peynir biber domates bir dilim ekmek iki dilim hindi fume
Akşam bir tabak etli bezelye yemeği 2 yemek kaşığı pilav
Su 2 litre
Spor 40 dk zumba 400 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Canım afiyet olsun güzel bir menü ancak saatleri de yazar mısın bir dahaki sefere 💙😍

Maviş kaptanım hayırlı olsun. Bol eksili güzel bir hafta geçirin inşallah 🙏
Teşekkürler kaptaniçemm, inşallah 🙏🏻🥰💙🫶🏻

Benim bu haftadan beklentilerim çok yüksek hayırlı olsun herkese yeni hafta 🥰🥰
Hadi inşallah canımm 🫶🏻😍

Kendime challenge diye etli patates ve şehriyeli pirinç pilavı yaptım eşime (çok severim)
Ben fırında sebze ve yoğurt yiyeceğim 💪
Afiyet olsun kuşumm ben çok severim fırın sebze hele de yoğurt sarımsaklıysa 🫶🏻🥰

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 11 mayıs menü

Saat 12 kahvaltı 2 tbe ile kaşarlı tost 1 yk acı sos

Ara kahve
Saat 18:00 sade maden suyu

Akşam 19:40 2 adet kıymalı cantık salata 1 bardak kefir 🌸
Su 1,3 litre baya az yatana kadar içmeye devam edeceğim 🥰
Gayet güzel canım, suyu da arttırabilirsen şahane olur 🫶🏻💙🥰

İlk defa yulaf tost yedim kızlar diyetisyenim yazmış. Bundan sonra ekmekle yemem. Çok beğendim. Ekmeği çokta aratmıyormuş. Tost severlere tavsiyemdir 🫶🏻

Öğünlerinizde değişiklik yapmak isterseniz aklınızda bulunsun. 4 yk yulaf, 1 yumurta, 1 yk yoğurt ve tuz karıştırın. Tost makinesine serin. Yağlı kağıt kolay çıkıyorsa pişmiş demektir. İçine peynirinizi koyun katlayın. Eriyene kadar kalsın. Afiyetler olsun 🐝
Bende çok severim yulaflı tostu hemde çok tok tutuyor 😉

İyi akşamlar kızlar
11.05.2024 Cumartesi

Kahvaltı 11:30 2 yumurtadan patatesli ve mantarlı omlet,45 gr kaşar peyniri,6 zeytin,1 domates,şekersiz çay

Ara 16:30 yarım çay bardağı tuzlu fıstık,2 kupa kafeinsiz filtre kahve,1 top fit profiterol (yulaf,ceviz,elma bızztt top yap üzerine şekersiz çikolatayla ganaj)

Akşam 19:30 8 yk karışık fırında sebze (patates yok) 4 yk yoğurt

2.5 lt su
6000 adım

Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia

Aşkitomu almazsam olmazdı 🫶😘

Sağol bademim❤️ sana çikolata vereyim mi şeker kız 😅😅😅😅

Afiyet olsun kuzum ❤️Gayet dengeli güzel menün harikasın😘

Hem de çok yakışacak sarammmm❤️❤️❤️❤️

Mükemmel ❤️Afiyet olsun canım süper🫶

Teşekkürler şeker kaptanım benim ❤️🫶

Aşkitom❤️❤️ :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:

Geçmiş olsun canım 🫶
Menü de karbo çok olmuş tatlım :KK66:Mide sorunu için yazmişsin canım ama ben yine de yorumumu yapayım izninle☺️
Sabah 2 dilim ekmek kuruyemiş akşam pilav yine 2 dilim ekmek 🙁 Bunlar ilerleyen saatlerde seni daha çok acıktıracaktır canım .Bu sebeple menülerine kuruyemiş pilav ekmek koyarken aynı günlere denk getirmemeye özen gösterelim kuşum olur mu? Protein ya da yeşillik miktarını arttırabilirsek tokluk süremizde uzayabilir.
🫶❤️😘
Çok acımmmm Cook kaptanimm 😞❤️

Afiyet olsun 😋 ben de çok severim yulaf piştikten sonra üzerine kahvaltılık sos sürüyorum üstüne peynir ve piliç füme bu şekilde de çok lezzetli oluyor 😘

Ay öyle de deneyeyim sadece yulaf tost demiş netice de istediğimi yaparım 😬

Bende çok severim yulaflı tostu hemde çok tok tutuyor 😉

Aslında çok tok tutmadı ama benim gözüm açtı ondan da olmuş olabilir.

karışımın içine baharat da koyabilirsin canım. mesela karabiber, tatlı toz kırmızı biber ya da acı kırmızı biber, kekik gibi...

Son düzenleme:
X