Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Mavişlerim 💙💙💙 haftanın yarısına geldik 🌺 cumartesiye kadar istikrarı bırakmayalım 💞
lütfen buraya günlük menü yazmayı unutmayalım. yazmayınca diyetten kopmalar olabilir. günlük sıvı alımımızı dengeleyelim. az da olmasın aşırı da olmasın...
canınız çok tatlı isterse veya hamurişi, sağlıklı seçeneklerden porsiyon kontrolüyle seçelim 💙
biraz da hareket edersek harika olur :sampiyon: ilk gün dediğim gibi mis gibi bir hafta geçiririz, hedefimize ulaşırız veeee :sus: kırmızı takımı yenerizzzzzzz :deli:
mavişler hadi bakalım işe koyulalım :halay::halay::halay::KK15:

Menülere beni, Elhan Elhan ve Mthn83 Mthn83 ı etiketleyin lütfen 💙💙💙🌺

sara_28 sara_28
Azmet5255 Azmet5255
Busra196 Busra196
trueliving_ trueliving_
Lavinia_98 Lavinia_98
A Asya89
Lonely single girl Lonely single girl
P Papatyamaviss
Tesnim1903 Tesnim1903

HuzuRRR HuzuRRR
serap911 serap911

22.05.2024 Çarşamba

Kahvaltı 10:30 2 yumurtadan omlet,6 zeyt,45 gr süzük peynir,koyu çay şekersiz 🥴( dilim damağım kamaştı) ,1 dilim tbe

Ara 16:30 3 yk yoğurt,1yk chia tohumu ,3 yk yulaf,1 muz,1 tk fıstık ezmesi ( kendim yaptım ama bu sefer tutmadı)

Akşam 19:30 6 yk patates yemeği,domates salatalık söğüş,3 yk yoğurt

2.5 lt su
Şimdilik 6000 adım gün bitmeden 9 bine tamamlayacağım 🙏

Elhan Elhan 60kiloyum 60kiloyum Cordelia Cordelia
afiyet olsun canım 🌺🌺🌺

Bu arada kızlar naçizane tavsiyem yemeklerde sıvı kullanımını bırakırsanız etkisini görürsünüz yemeğin yanında çay ayran su içmek midenin genişlemesine sebep oluyormuş su içtikten en az 15 dk sonra yemeğe başlamalı, yemek yedikten en az yarım saat sonra sıvı tüketmeye başlanmalıymış

Selam kızlar nasılsınız bayadır yoktum kimse de yokluğumu farketmemiş 😂😂 geçen hafta akrabalara gitmiştik yatılı. Öyle bi ziyaret ettik geldik tabi diyet spor biraz aksadı ama 3 gündür düzenli devam ediyorum. Gruplara katılamadım o gün tartılamamıştım. Geçmiş sayfaları da okuyamadım inşallah herkes iyidir. İnşallah bol bol kilolar veriliyordur.
Benim bi arkadaşım vardı 68 kilo(ama boyu kısa baya kilolu duruyodu) depresyon eşiğindeydi kilo vermek istiyodu bi türlü veremiyordu. Bayramdan sonra ikna etmiştim onu baya motive edici konuşmalar yaptım( çoğunu burdan edindiğim 🤣) neyse bu arkadaş 15 nisanda başlamıştı diyet ve spora şu an 62 kilo 6 kilo vermiş ama normalde zor kilo veren biri yani bu kilo onun için mucize çok mutluydu onun mutluluğunu görünce ben de mutlu oldum. Diyet spor kilo verme süreci zor bi süreç gerçekten tek başına olmuyor böyle birbirimize destek olmamız çook güzel 🍀🌸🫶🏻

afiyet olsun 😩 akşam acıkırsan birkaç kaşık tarçınlı yoğurt yersin canım. yarın bence tatlı ihtiyacın için 1 hurma veya kuru kayısı falan tüketebilirsin. hurma arası şekersiz fıstık ezmesi süper oluyor. müthiş tatmin ediyor aklında olsun. yeşil çay içine kabuk tarçınlı çay çok iyi oluyor bir de.
mavişim cumartesiye kadar eksi de kalalım pleaseeee 💙🌺
Ay kesinlikle haklısın evde bitmişti bugün sipariş verdim çok istersem ağzıma 1 tatlı kaşığı atarım dedim en kötü 🫣 yarın telafi edeceğim 🌸

Selam kızlar nasılsınız bayadır yoktum kimse de yokluğumu farketmemiş 😂😂 geçen hafta akrabalara gitmiştik yatılı. Öyle bi ziyaret ettik geldik tabi diyet spor biraz aksadı ama 3 gündür düzenli devam ediyorum. Gruplara katılamadım o gün tartılamamıştım. Geçmiş sayfaları da okuyamadım inşallah herkes iyidir. İnşallah bol bol kilolar veriliyordur.
Benim bi arkadaşım vardı 68 kilo(ama boyu kısa baya kilolu duruyodu) depresyon eşiğindeydi kilo vermek istiyodu bi türlü veremiyordu. Bayramdan sonra ikna etmiştim onu baya motive edici konuşmalar yaptım( çoğunu burdan edindiğim 🤣) neyse bu arkadaş 15 nisanda başlamıştı diyet ve spora şu an 62 kilo 6 kilo vermiş ama normalde zor kilo veren biri yani bu kilo onun için mucize çok mutluydu onun mutluluğunu görünce ben de mutlu oldum. Diyet spor kilo verme süreci zor bi süreç gerçekten tek başına olmuyor böyle birbirimize destek olmamız çook güzel 🍀🌸🫶🏻
Hoşgeldin canım 🤗
arkadaşın adına çok sevindim ne iyi yapmışsın yüreklendirerek,motive ederek🥰 aramıza katılsın oda 🙏

İyi geceler canlar pek giremiyorum siteye ama dikkat ediyorum çok şükür
Sabah 7.00 sade kahve iki bardak su
7.40 iki muz çok canm cekti
13.00. 3 cizi 1 avuç leblebi 3 Beypazarı kurusu arkadaş getirmişti dayanamadım
14.00 sade filtre kahve
17.30 1 tavuk ızgara 5 kaşık taze fasulye ince dilim kepek ekmeği
2.5 litre su
24135 adım attım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Bu ara iştahım çok açık zor tutuyorum kendimi sizde öyle misiniz Dolunaydan kk acaba

Eklentiler

• 1000082497.jpg
    1000082497.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 6
LenaG LenaG Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

22 Mayıs 2024 Çarşamba 💙💙💙:KK39:

sabah 09.30
45 gr peynir (keçi peyniri+hellim)
1/2 domates
2,5 wasa fibre

öğlen 13.00
100 gr haşlanmış tavuk eti airfry da biraz kızarttım.
6 yk airfryda sebze (zeytinyağlı)
2 yk ev yoğurdu

ara 16.00
7 yeşil erik, 2 yeni dünya
10 badem- fındık- kaju

akşam 19.10
2 köfte
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
biraz soğanlı domatesli semiz otu salatası
2 yk ev yoğurdu

ara 21.30
1 parmak uzunluğunda havuç
1 küçük yk kabak çekirdeği içi
1 kupa oolong çayı

1,5 lt su

10.000 den fazla adım.

Hoşgeldin canım 🤗
arkadaşın adına çok sevindim ne iyi yapmışsın yüreklendirerek,motive ederek🥰 aramıza katılsın oda 🙏
Küçük çocuğu var bi yandan doktora yapıyor çok yoğun muhtemelen zaman ayıramaz buraya. Dostum bu arada dün 97 leri görmüşsün galiba aşşıırııı mutlu oldum ya tebrik ederim gerçekten azmine hayranım. Gözümün önünde eriyosun resmen ben geleli şurda kaç ay oldu 90 lar ligine transfer olmuşsun bu hızla sen bir aya 80 ler ligine geçersin 😍

benim ekimden sonra D vitaminim düşmeye başlar. o nedenle kasımdan itibaren 1000 İU luk damla kullanırım. hemen hemen hergün. 8-10 damla falan içiyorum. hazirana kadar içerim. ancak toparlıyor. hatta şimdi şişenin sonu geliyor. bitince bırakıcam kasıma kadar.
Canım bende hap kullanıyorum haftada 1 tane, dr verdi. Benim değerim de 7 çıkmıştı en son.
Acaba damla mı hızlı toparlıyor hap mı?

İyi geceler canlar pek giremiyorum siteye ama dikkat ediyorum çok şükür
Sabah 7.00 sade kahve iki bardak su
7.40 iki muz çok canm cekti
13.00. 3 cizi 1 avuç leblebi 3 Beypazarı kurusu arkadaş getirmişti dayanamadım
14.00 sade filtre kahve
17.30 1 tavuk ızgara 5 kaşık taze fasulye ince dilim kepek ekmeği
2.5 litre su
24135 adım attım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Bu ara iştahım çok açık zor tutuyorum kendimi sizde öyle misiniz Dolunaydan kk acaba
Afiyet olsun canım 😘 gayet iyi menü hem erken kapatmışsın hem çok adımın var 🧿
Cumartesi eksini çok merak ediyorum ☺️

LenaG LenaG Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

22 Mayıs 2024 Çarşamba 💙💙💙:KK39:

sabah 09.30
45 gr peynir (keçi peyniri+hellim)
1/2 domates
2,5 wasa fibre

öğlen 13.00
100 gr haşlanmış tavuk eti airfry da biraz kızarttım.
6 yk airfryda sebze (zeytinyağlı)
2 yk ev yoğurdu

ara 16.00
7 yeşil erik, 2 yeni dünya
10 badem- fındık- kaju

akşam 19.10
2 köfte
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
biraz soğanlı domatesli semiz otu salatası
2 yk ev yoğurdu

ara 21.30
1 parmak uzunluğunda havuç
1 küçük yk kabak çekirdeği içi
1 kupa oolong çayı

1,5 lt su

10.000 den fazla adım.
Afiyet olsun 😘 Gizem de veriyor tercihime bırakıyor oolong çayı,rooibos çayı hiç denemedim aromalılar mı ? Yeşilçay gibi mi tatları ?

X