Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Teşekkür ederim poğaça olmasa iyiydi ama tutamadım kendimi 🤭
Bir tanecikle kalmışsın nefsini köreltmişsin hiç yemeyeceğiz değil tabi 🥰 ama akşam dengelemek gerekiyor. Benim de mesela ya sabahtır ya ara öğündür kek,tatlı vs akşamına mutlaka et/tavuk + salata oluyor veya sebze yemeği.

canım adını yanlış mı yazdın acaba? çünkü chado da yuzulu yeşil çay diye bir çay türü göremedim.
Üstünde chado monsoon rain diye yazıyor ben yanlış yazmışım içinde zencefil ve portakal falan varmış. Ben onları yuzu sandım 🫣 japonya yazısını görünce ona uydurmuşum kafamda afedersin.

Son düzenleme:
Üstünde chado monsoon rain diye yazıyor ben yanlış yazmışım içinde zencefil ve portakal falan varmış. Ben onları yuzu sandım 🫣 japonya yazısını görünce ona uydurmuşum kafamda afedersin.
biliyorum o çayı canım bende de var. evet çok güzel. özellikle sabah için ideal 🌺

Bir tanecikle kalmışsın nefsini köreltmişsin hiç yemeyeceğiz değil tabi 🥰 ama akşam dengelemek gerekiyor. Benim de mesela ya sabahtır ya ara öğündür kek,tatlı vs akşamına mutlaka et/tavuk + salata oluyor veya sebze yemeği.
Güzel sonuc lar alırız inşallah yoksa benım moralım hemen bozuluyor o zaman hiç olmuyo 🙏😘

Afiyet olsun canım 😘 gayet iyi menü hem erken kapatmışsın hem çok adımın var 🧿
Cumartesi eksini çok merak ediyorum ☺️
Bende çok merak ediyorum bu hafta çok adım attım spor yaptım devamı gelecek tabiki umarım çabalarıma değer çok sağol canim😘😘
Dolunay da olmasa zafiyetten öleceğiz :ıslık:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:
Dimi ama 😂😂 bunlar hep dolunaydan🫣🫣 sağol canım benim 🥰🥰

Mavişlerim 💙💙💙 haftanın yarısına geldik 🌺 cumartesiye kadar istikrarı bırakmayalım 💞
lütfen buraya günlük menü yazmayı unutmayalım. yazmayınca diyetten kopmalar olabilir. günlük sıvı alımımızı dengeleyelim. az da olmasın aşırı da olmasın...
canınız çok tatlı isterse veya hamurişi, sağlıklı seçeneklerden porsiyon kontrolüyle seçelim 💙
biraz da hareket edersek harika olur :sampiyon: ilk gün dediğim gibi mis gibi bir hafta geçiririz, hedefimize ulaşırız veeee :sus: kırmızı takımı yenerizzzzzzz :deli:
mavişler hadi bakalım işe koyulalım :halay::halay::halay::KK15:

Menülere beni, Elhan Elhan ve Mthn83 Mthn83 ı etiketleyin lütfen 💙💙💙🌺

@sara_28
@Azmet5255
@Busra196
@trueliving_
Lavinia_98 Lavinia_98
A Asya89
@Lonely single girl
@Papatyamaviss
@Tesnim1903

@HuzuRRR
@serap911
İl gün hiç dikkat etmedim evde olmadım dengeli beslemedim ama son iki gün güzel gdr inşallah hedefim yok bu hafta 63 ü oturtmaya çalışcm kaptanım 🥹

Mthn83 Mthn83 60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan

22 Mayıs çarşamba menüm

Sabah 1 kahve

11:00

1 haşlanmış yumurta
Peynir
Domates biber mor lahana salatası
Çay (saymadım😂)

Ara öğün
1 kahve
Birazcık sucuklu ceviz( oğlumdan bir lokma kalmıştı tutturdu yemem diye ziyan olmasın diye kendimi ziyan ettim)😂😂

Akşam 15:45 bitti
1 tabak etli sulu patates yemeği
3/4 kaşık pirinç pilavı

20:30
Yürüyüşten sonra
2 kupa şekersiz çay

1.5 litre su
IMG_5085.jpeg

Bugün bir arkadaşımın bebeği olacağını öğrendik akşam onun kutlaması vardı bugün kaçırdım biraz. Kötü menü ama paylaşayım. Düzelicek inşallahh 😬

13.00
3 dilim hindi füme-2 yumurtadan omlet
1 kaşık kahvaltılık sos
3 sıra çeçil peyniri
7 zeytin
2 dilim ekmek

15.50
Buzlu sütlü neskafe

20.45
2 parça et, 4-5 köfte, 2 dilim sucuk (miktarları daha fazla olabilir net hatırlamıyorum ortadan yedik çünkü)
2 kaşık şakşuka
2 dilim ekmek
1.5 bardak kola 🤛🏻
Soğan, domates salata vs

22.00
Sade kahve, sade soda

Şimdi yeşil çay içeceğim. Bi de kimseye artık zayıflama kararım olduğunu söylemedim. Söylesem kola falan da içmezdim ama daha önce çok baltalamaya çalışan oldu bu sefer kendime kalsın.

Bugün bir arkadaşımın bebeği olacağını öğrendik akşam onun kutlaması vardı bugün kaçırdım biraz. Kötü menü ama paylaşayım. Düzelicek inşallahh 😬

13.00
3 dilim hindi füme-2 yumurtadan omlet
1 kaşık kahvaltılık sos
3 sıra çeçil peyniri
7 zeytin
2 dilim ekmek

15.50
Buzlu sütlü neskafe

20.45
2 parça et, 4-5 köfte, 2 dilim sucuk (miktarları daha fazla olabilir net hatırlamıyorum ortadan yedik çünkü)
2 kaşık şakşuka
2 dilim ekmek
1.5 bardak kola 🤛🏻
Soğan, domates salata vs

22.00
Sade kahve, sade soda

Şimdi yeşil çay içeceğim. Bi de kimseye artık zayıflama kararım olduğunu söylemedim. Söylesem kola falan da içmezdim ama daha önce çok baltalamaya çalışan oldu bu sefer kendime kalsın.
Öğlen kahve yanında 1 avuç kuruyemiş de var onu unutmuşum 🤦🏻‍♀️

Günlük Adım Sayısı🚶‍♀️:11039Günlük 2.5 Litre Su 💦✅
⭕Sabah Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su

⭕Sabah Kahvaltısı 11.30
⏺1 Yumurta
⏺1 Dilim Peynir
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺3 Adet Patates Kızartması
⏺Yeşil Çay

❗ 3 KERE SPOR❗

❌Öğlen Atıştırmalık Yok ❌

⭕Akşam Yemeği 18.00
⏺3 Kaşık Bulgur Pilavı
⏺4 Kaşık Haşlanmış Nohut
⏺Biraz Haşlanmış Kırmızı Et
⏺2 Kaşık Yoğurt
⏺Biraz Salata
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
3 kere spor ne? Afiyet olsun canım🥰

Gunaydin🌸😘🫶🏻

22 Mayıs beslenme listem

10:30
9 kaju
Hibiskus çayı
13:30
Yulaflı chiali yogurt ustunde karadut ilaveli
16:00
15 badem 4 cilek yesilcay
18:00
Kabakli tavuk sote 4 yk yogurt 2 karabugday patlagi
1 avuc kabak çekirdeği

21:00
Yarim Karabuğday patlagi ustunde labne ve erik receli (tatli krizimin ustesinden gelemedim bu beni mutlu etti)
1000070479.jpg

22 Mayıs Spor puanim 1200 Cordelia Cordelia 🌸🫶🏻

1000070521.jpg

X