Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Canım bende hap kullanıyorum haftada 1 tane, dr verdi. Benim değerim de 7 çıkmıştı en son.
Acaba damla mı hızlı toparlıyor hap mı?
valla 80 lere çıkmak için günde ortalama 200.000-250.000 İU civarında almak gerekiyor. yoksa çıkmıyor. benimki zeytinyağlı bir damla. kaç yıldır onu alıyorum memnunum.

Küçük çocuğu var bi yandan doktora yapıyor çok yoğun muhtemelen zaman ayıramaz buraya. Dostum bu arada dün 97 leri görmüşsün galiba aşşıırııı mutlu oldum ya tebrik ederim gerçekten azmine hayranım. Gözümün önünde eriyosun resmen ben geleli şurda kaç ay oldu 90 lar ligine transfer olmuşsun bu hızla sen bir aya 80 ler ligine geçersin 😍
Sağol canım ben de çok mutluyum önümüzdeki haftaya bir direnç bekliyor diyetisyenim ama inşallah olmaz 🙏

Mavişlerim 💙💙💙 haftanın yarısına geldik 🌺 cumartesiye kadar istikrarı bırakmayalım 💞
lütfen buraya günlük menü yazmayı unutmayalım. yazmayınca diyetten kopmalar olabilir. günlük sıvı alımımızı dengeleyelim. az da olmasın aşırı da olmasın...
canınız çok tatlı isterse veya hamurişi, sağlıklı seçeneklerden porsiyon kontrolüyle seçelim 💙
biraz da hareket edersek harika olur :sampiyon: ilk gün dediğim gibi mis gibi bir hafta geçiririz, hedefimize ulaşırız veeee :sus: kırmızı takımı yenerizzzzzzz :deli:
mavişler hadi bakalım işe koyulalım :halay::halay::halay::KK15:

Menülere beni, Elhan Elhan ve @Mthn83 ı etiketleyin lütfen 💙💙💙🌺

@sara_28
@Azmet5255
@Busra196
@trueliving_
@Lavinia_98
@Asya89
@Lonely single girl
@Papatyamaviss
@Tesnim1903

@HuzuRRR
@serap911
Kızlarıyla da ilgilenirmiş :KK73: :KK73:

İyi geceler canlar pek giremiyorum siteye ama dikkat ediyorum çok şükür
Sabah 7.00 sade kahve iki bardak su
7.40 iki muz çok canm cekti
13.00. 3 cizi 1 avuç leblebi 3 Beypazarı kurusu arkadaş getirmişti dayanamadım
14.00 sade filtre kahve
17.30 1 tavuk ızgara 5 kaşık taze fasulye ince dilim kepek ekmeği
2.5 litre su
24135 adım attım
Elhan Elhan @Cordelia LenaG LenaG
Bu ara iştahım çok açık zor tutuyorum kendimi sizde öyle misiniz Dolunaydan kk acaba
Dolunay da olmasa zafiyetten öleceğiz :ıslık:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:

Afiyet olsun 😘 Gizem de veriyor tercihime bırakıyor oolong çayı,rooibos çayı hiç denemedim aromalılar mı ? Yeşilçay gibi mi tatları ?
canım oolong çayı 2-3 tür. yeşil oolong (%20 kavrulmuş), kırmızı ve siyah oolong çayları (%60-80 arası kavrulmuş) ama tabi yaprak seçenekleri çok fazla. ben Çin'den getirtmiştim. Tayvan oolongları da var bende. ben çok seviyorum. o nedenle çok çeşidini aldım. ama az önce içtiğim siyah oolong. Türkiye de de var. almak istersen sana kaliteli marka önerebilirim. yani yaprak kalitesi yüksek olandan ve lezzetli.
rooibos da iki çeşit. bir yeşil var bir de kırmızı. kırmızı olanı daha tatlı. o yüzden çok kişi onu tercih eder. lezzetli ve faydalı çaylar.
tabi bunlarda ekstra aroma ekleneni almayacaksın. saf olanı tercih et. içine başka bitkiler de konabiliyor. onlar da güzel 🌺

yeşil oolongun tadı yeşil çaya yakın. kırmızı ve siyah oolongun tadı siyah çaya yakın. ama yaprağa göre lezzet değişiyor.
bu iki çay çeşitlerini tavsiye ederim. çok güzeller 💞

canım oolong çayı 2-3 tür. yeşil oolong (%20 kavrulmuş), kırmızı ve siyah oolong çayları (%60-80 arası kavrulmuş) ama tabi yaprak seçenekleri çok fazla. ben Çin'den getirtmiştim. Tayvan oolongları da var bende. ben çok seviyorum. o nedenle çok çeşidini aldım. ama az önce içtiğim siyah oolong. Türkiye de de var. almak istersen sana kaliteli marka önerebilirim. yani yaprak kalitesi yüksek olandan ve lezzetli.
rooibos da iki çeşit. bir yeşil var bir de kırmızı. kırmızı olanı daha tatlı. o yüzden çok kişi onu tercih eder. lezzetli ve faydalı çaylar.
tabi bunlarda ekstra aroma ekleneni almayacaksın. saf olanı tercih et. içine başka bitkiler de konabiliyor. onlar da güzel 🌺

yeşil oolongun tadı yeşil çaya yakın. kırmızı ve siyah oolongun tadı siyah çaya yakın. ama yaprağa göre lezzet değişiyor.
bu iki çay çeşitlerini tavsiye ederim. çok güzeller 💞
ay çok merak ettim hangi marka iyi

Gündeme bakmaktan korkuyorum. 🥺
valla sinirim bozuldu akşam akşam. ben sürekli zaten savaşı takip ediyorum. geçen günkü uçak kazasından sonra sanırım bazı şeyler gündeme geldi bilemiyorum. Rabbim Ya Hafız ismiyle devletimizi, vatanımızı, milletimizi korusun, muhafaza etsin 🤲🏻

Oh oh hep iyi ol bitanemmm ❤️
Sen seç benim perdeler yıkanacak oradan dalgalayabiliriz gibi...cam silmekten üşendigim için her gün erteliyorum :olamaz:
Oo bayram temizliğine erken başlıyoruz demek🤣
Valla ben de sürekli erteliyorum şöyle bi camlardan perdelerden dip köşe dolap içlerinden başlasak iyi olacak gibi 🤨

X