Popüler Konu Elhan ile MasterFit

o eşler yok mu ahhh

ya benim eşim artık kilo vermeye başlayınca öğrenmişti diyet yaptığımı ve ilk kilo verme dönemlerimde asla akşam yemeği yemiyordum, ve bunu eşim biliyordu, ve beni deli ediyordu annesine yemeğe gidiyorduk ben yemiyordum, eve dönerken sen benim annemin yemeklerinden neden yemiyorsun tiksiniyor musun diye deli saçması tartışmalar çıkarıyordu

ama şimdi gururla anlatıyor herkese beni, çok iyi kilo verdi Yasemin diye, hey yavrumm beee ne çektim bi de ben konuşsam neler anlatırım :KK70:
Benim eşim hem çok destek hem değil ben de şaşırıyorum artık 🤷‍♀️ ne istesem alır diyet için ama yerken de abidik gubidik şeyler yiyorsun der o dediği de karabuğday patlağı ıyk diyor ben yerken
12 kg falan vermesi lazım ama zor yani geçen test yaptırdı kolesterol için ilaç içiyordu normale düşmüş Allaahhh dedi normale dönebilirim artık. pilav yiyecekmiş 🤷‍♀️ hani dedim sevmiştin kepekli olanı ?
Dedim savaş veriyorum ben burda yok pirinç karabuğday pilavı yiyeceğiz neyse ki sevdi :KK70:patlağına gıcık oldu

herkese merhabaaaa :KK200: :KK200: :KK200: agrim yok gibi cok mutluyum rahatladim gunler sonra. ama cok buyuk tramva yasadigimi hissediyorum bu agrim yuzunden :KK43: dis hekimi ile kavga ettim . gun gecmiyor ki biriyle kavga etmiyim
Çok sevindim canım 🙏 hadi geçmiş gitmiş olsun 🥰
Ağrıdan sinirin bozulmuştur.
Dr la ne oldu kavga ettin

Çok sevindim canım 🙏 hadi geçmiş gitmiş olsun 🥰
Ağrıdan sinirin bozulmuştur.
Dr la niye kavga ettin
evet :KK43: hayatimda boyle birsey yasamadim kimsenin yasamasinida asla istemem asla asla cok kotu bir agri. benim disimi yapan doktorla gorustum bana yarin gelmemi ve beni kanal tedavi uzmanina gosterecegini soyledi. bende siz nesiniz dedim dis hekimiyim dedi. hastaneye giderken kanal tedavi uzmani olmasini istedim hekimi getirdiklerinde bana uzman olarak tanittilar ve uzman degil. benden kucuk bir cocuk. bende inanmadim diplomanizi gormek istiyorum dedim tadaaa diploma yokmus orda yarin gostereceklermis :KK70: belki insaat uzmani yapti suan disimi hicbir fikrim yok

evet :KK43: hayatimda boyle birsey yasamadim kimsenin yasamasinida asla istemem asla asla cok kotu bir agri. benim disimi yapan doktorla gorustum bana yarin gelmemi ve beni kanal tedavi uzmanina gosterecegini soyledi. bende siz nesiniz dedim dis hekimiyim dedi. hastaneye giderken kanal tedavi uzmani olmasini istedim hekimi getirdiklerinde bana uzman olarak tanittilar ve uzman degil. benden kucuk bir cocuk. bende inanmadim diplomanizi gormek istiyorum dedim tadaaa diploma yokmus orda yarin gostereceklermis :KK70: belki insaat uzmani yapti suan disimi hicbir fikrim yok
Yeni mezun mu acaba ? Belki yeni işe başlamıştır da ondan yoktur orda diploma diye pozitif bakmaya çalışıyorum şu an
Normalde sorulunca gösteriliyor mu hiç bilmiyorum

Yeni mezun mu acaba ? Belki yeni işe başlamıştır da ondan yoktur orda diploma diye pozitif bakmaya çalışıyorum şu an
Normalde sorulunca gösteriliyor mu hiç bilmiyorum tabi
ve soyle bana recete vermisti ilac icin o recetenin ustundeki kase ve imza aile doktorun adi soy adi ayni degil. ama kendisi atti,. ben gercekten dis agrisindan gicbirseye bakip dusunmedim biran once bitsin gitsin bu agri derdindeydim, yarin simdi baska bir dis hekimine gidicem kesin bana yanlis bir islem yapti eminim, birde saglikci olcam :KK43: hic fark etmedim

aynen öyle, ben yavaş yavaş bırakıyorum, daha bilinçli beslenmeye yönelip ilaçlardan kurtulmaya çalışıyorum dolayısıyla evdekilere de bunu aşılamaya çalışıyorum, uyuyorlar da bana sağolsunlar ama eşim yine de tatmin olmuyor illaki bir vitamin birşey buluyor kendine

yaaaaa ne kaktüsü sen benim rengarenk gerberamsınn :KK60: :KK60:

dipnot: :KK70: gerbera benim en sevdiğim çiçektir, çok neşeli bir görünümleri vardır :KK68:

Eki Görüntüle 3431214
Teşekkürler canım çok mutlu oldum ❤️❤️❤️

o eşler yok mu ahhh

ya benim eşim artık kilo vermeye başlayınca öğrenmişti diyet yaptığımı ve ilk kilo verme dönemlerimde asla akşam yemeği yemiyordum, ve bunu eşim biliyordu, ve beni deli ediyordu annesine yemeğe gidiyorduk ben yemiyordum, eve dönerken sen benim annemin yemeklerinden neden yemiyorsun tiksiniyor musun diye deli saçması tartışmalar çıkarıyordu

ama şimdi gururla anlatıyor herkese beni, çok iyi kilo verdi Yasemin diye, hey yavrumm beee ne çektim bi de ben konuşsam neler anlatırım :KK70:
Ben diyetisyene yazilayim 2000 bin TL demiştim.
Önemli olan 2bin değil demişti. Kaç 2 bin versek boş demişti 🙁 sonra ben 68 i gördüm 😍

Selam kızlar
Menüm
kalkınca limonlu su

Sabah 10.30 1.5 haşlanmış yumurta, 3 ceviz, 1 Tk bal 2 dlm ekmek

Akşam 19.00 1 yumurta lı menemen, yeşillik ,1 kase yoğurt içine 1 tepeleme tatlı kaşığı zahterli baharatlı leblebi tozu

Su 1.5 lt
Spor 15 dk leslie ve 20 dk bölgesel esneme hareketleri

Elhan Elhan
LenaG LenaG
Cordelia Cordelia

herkese merhabaaaa :KK200: :KK200: :KK200: agrim yok gibi cok mutluyum rahatladim gunler sonra. ama cok buyuk tramva yasadigimi hissediyorum bu agrim yuzunden :KK43: dis hekimi ile kavga ettim . gun gecmiyor ki biriyle kavga etmiyim

Benim eşim hem çok destek hem değil ben de şaşırıyorum artık 🤷‍♀️ ne istesem alır diyet için ama yerken de abidik gubidik şeyler yiyorsun der o dediği de karabuğday patlağı ıyk diyor ben yerken
12 kg falan vermesi lazım ama zor yani geçen test yaptırdı kolesterol için ilaç içiyordu normale düşmüş Allaahhh dedi normale dönebilirim artık. pilav yiyecekmiş 🤷‍♀️ hani dedim sevmiştin kepekli olanı ?
Dedim savaş veriyorum ben burda yok pirinç karabuğday pilavı yiyeceğiz neyse ki sevdi :KK70:patlağına gıcık oldu
İyi bari pilavı yemiş. Benimki hayatta yemez öyle anten kunten abidik gubidik şeyler...mecbur yapıyorum ...🤷
Çok geçmiş olsun canım ben de 1 haftadır dişten muzdaribim. Her hastalık zor ama diş sanki daha bir zor ne bileyim.Bugün kendime geldim şükür ama daha da bitmedi kanal tedavisine yeni başladık.
Ben diyetisyene yazilayim 2000 bin TL demiştim.
Önemli olan 2bin değil demişti. Kaç 2 bin versek boş demişti 🙁 sonra ben 68 i gördüm 😍
Sanki sana iyilik yapmış canım gaza gelmişsin. Bol bol kafasına kakarsın artık :KK67:

X