Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam kızlar
Menüm
kalkınca limonlu su

Sabah 10.30 1.5 haşlanmış yumurta, 3 ceviz, 1 Tk bal 2 dlm ekmek

Akşam 19.00 1 yumurta lı menemen, yeşillik ,1 kase yoğurt içine 1 tepeleme tatlı kaşığı zahterli baharatlı leblebi tozu

Su 1.5 lt
Spor 15 dk leslie ve 20 dk bölgesel esneme hareketleri

Elhan Elhan
LenaG LenaG
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım güzel olmuş 🥰hatta ara öğün bile olabilirdi

Son düzenleme:
Elhan Elhan 60kiloyum 60kiloyum 23 Mayıs menü

Kahvaltı yok
Saat 14:30 misafirlikte mercimekli yeşillikli salata 1 kase 2 çatal kek 2 elmalı kurabiye

Akşam 18:00 tavuk sote 2 servis kaşığı 1 kase semizotlu mevsim salata 4 adet mantı

Su 1,600 içmeye devam edeceğim 🙃

Elhan Elhan 60kiloyum 60kiloyum 23 Mayıs menü

Kahvaltı yok
Saat 14:30 misafirlikte mercimekli yeşillikli salata 1 kase 2 çatal kek 2 elmalı kurabiye

Akşam 18:00 tavuk sote 2 servis kaşığı 1 kase semizotlu mevsim salata 4 adet mantı

Su 1,600 içmeye devam edeceğim 🙃
afiyet olsun canım 💙🌺 elmalı kurabiyeler olmayaydı iyiydi 😬

🚶‍♀️Günlük Adım Sayısı 🚶‍♀️:10092Günlük 2.5 Litre Su 💦✅

⭕Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
❗1 KERE SPOR❗
⭕Sabah Kahvaltısı 11.30
⏺1 Haşlanmış Yumurta
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺Biraz baharatla Haşlanmış Domates
⏺Yeşil Çay
❗3 KERE SPOR ❗
⭕Öğlen Atıştırmalık 14.30
⏺1 Kase Çorba
❗3 KERE SPOR❗
⭕Akşam Yemeği 18.30
⏺ Yeşillikli Nohut Salatası
⏺2 Hurma
❗3 KERE SPOR❗

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Hayırlı akşamlar💕

14.00
2 dili ekmek
Labne 1 yk

16.00
3 bisküvi

18.30
Patlıcan kebabı
Yarım lavaş
2b ayran

2 lt su
20 dk yuruyüş
LenaG LenaG Cordelia Cordelia
Afiyet olsun 🥰 canım ilk öğün ve ara öğün besleyicilik açısından biraz dengesiz olmuş.
Dışarıdan mı sipariş bilmiyorum ama kebap tarzı canın çektiyse tavuk şiş mesela iyi bir alternatif 🥰

LenaG LenaG Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

23 Mayıs 2024 Cuma

sabah 09.20
45 gr hellim peyniri
1/2 domates
40 gr karakılçık tbe, 1/2 wasa fibre

öğlen 12.30
90 gr tavuk göğüs eti
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
2 yk ev yoğurdu
3 yk karabuğday az yağlı

ara 15.15
2 yeni dünya, 5 yeşil erik
1 hurma, 11 kuruyemiş

akşam 19.20
1 yumurtadan bol sebzeli menemen
3 ceviz
köz kapya biber, salatalık
30 gr karakılçık tbe

ara 21.30 da yiyeceğim
1 yk çiğ kabak çekirdeği içi
1 salatalık

1,5 lt su

Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️

LenaG LenaG Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

23 Mayıs 2024 Cuma

sabah 09.20
45 gr hellim peyniri
1/2 domates
40 gr karakılçık tbe, 1/2 wasa fibre

öğlen 12.30
90 gr tavuk göğüs eti
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
2 yk ev yoğurdu
3 yk karabuğday az yağlı

ara 15.15
2 yeni dünya, 5 yeşil erik
1 hurma, 11 kuruyemiş

akşam 19.20
1 yumurtadan bol sebzeli menemen
3 ceviz
köz kapya biber, salatalık
30 gr karakılçık tbe

ara 21.30 da yiyeceğim
1 yk çiğ kabak çekirdeği içi
1 salatalık

1,5 lt su
Afiyet olsun canım 🌸

Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️
kaç kilosun canım?

evet :KK43: hayatimda boyle birsey yasamadim kimsenin yasamasinida asla istemem asla asla cok kotu bir agri. benim disimi yapan doktorla gorustum bana yarin gelmemi ve beni kanal tedavi uzmanina gosterecegini soyledi. bende siz nesiniz dedim dis hekimiyim dedi. hastaneye giderken kanal tedavi uzmani olmasini istedim hekimi getirdiklerinde bana uzman olarak tanittilar ve uzman degil. benden kucuk bir cocuk. bende inanmadim diplomanizi gormek istiyorum dedim tadaaa diploma yokmus orda yarin gostereceklermis :KK70: belki insaat uzmani yapti suan disimi hicbir fikrim yok
ben şok :KK57::KK57::KK57:

istersen diyetisyen yardımı al. motive olursun belki. online diyet olabilir. gitmene de gerek kalmaz.
Sporla yemeklerle dengemi koruyabiliyorum, sadece bazen böyle duygu patlamaları yaşayabiliyorum, hedefime azimle devam , devlet diyetisyenleri ilgilenmiyor, özel ve online diyet de para, malesef eşim o işlere yanaşmıyor o yüzden kendi azmimşd yapmaya çalışıyorum herşeyi, birde burası var işte motive olabileceğim

Bugünkü menüm

Kahvaltı:10.00
1,5 haşlanmış yumurta
1dilim kaşar peyniri
1karabuğday patlağı

16.00
Köfte
Salata
1dilim ekmek

20.00
1avuç çekirdek

21.00
Süzme yoğurt
2 dilim ekmek

Su:2 litre
Elhan Elhan
LenaG LenaG
Canım afiyet olsun 🌸 9 da açlık perileri gelmiş 🥰 yoğurdun içine yarım muz ezip dene istersen biraz da tarçın hem lezzetli hem doyurur (normalde muz da olmaz o saatte ama aşırı acıktıysan diye didim ) veya tuzlu istiyorsan evde karabuğday patlağı bulundurabilirsin al 2 tane biraz labne üzerine mis 😋

Sporla yemeklerle dengemi koruyabiliyorum, sadece bazen böyle duygu patlamaları yaşayabiliyorum, hedefime azimle devam , devlet diyetisyenleri ilgilenmiyor, özel ve online diyet de para, malesef eşim o işlere yanaşmıyor o yüzden kendi azmimşd yapmaya çalışıyorum herşeyi, birde burası var işte motive olabileceğim
anladım canım. burada menülere bakarak da kendine örnek alabilirsin. motive olursun burada

X