Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Çiçeğim bu hafta dahil oluyorsun inşallah bı sıkıntı olmazsa
Ben 2 hafta diye hatırladım denemeyi
İnşallah alırsınız bende yarışmak istiyorum benim açımdan bir sıkıntı yok düzenli olarak menülerimi adımlarımı su miktarını falan yazıyorum, umarım kaptanlarım da kabul eder

Bugün kısır yemenin acısını çıkarıyorum süpriz bir sonuçla geleceğim menü adım sayısıyla azmim herkese örnek olur inşallah dün şikayet eden kız bugün yakıyor yediklerini muhtemelen 9.30 gibi sporun biter yazacağım

Hayırla sonuçlanmasını dilerim serabim. Kap şu işi gel. Vize, pasaport işlemleri ne durumda unuttum ben
Hayirli sonuçlandı ablaa. Beni beğendiler fakat dilimi biraz yetersiz buldular. Bende en iyisini yapacağım dedim. Vizeyi hala bekliyorum umarım en kısa sürede çıkar

24 Mayıs Perşembe

Kahvaltı 11.45
2 haşlanmış yumurta 20 Gr beyaz peynir 5 zeytin domates salatalık 2 kara bugday patlağı yeşil çay

Ara 15.00
Sütlü soğuk kahve 1 wasa 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi yarım muz 4 büyük dilim karpuz 4 kaju

Akşam 17.30
250 ml kefir 1 yk chia tohumu 1 tatlı kaşığı sade dondurma

2.5 litre su
5 bin adım

60kiloyum Mthn83 Elhan

Günlük Adım Sayısı : 17137Günlük 3.5 Litre Su
Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu su
1 KERE SPOR
Kahvaltı Saat 11.00
⏺1 Yumurta
⏺4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺Yeşil Çay
3 KERE SPOR
Öğlen Atıştırmalık 14.00
⏺3 Kaşık Bol Yeşillikli Kısır
⏺1 Bardak Bol Mineralli Sade Maden Suyunda Ayran Ve Üstüne Nane
3 KERE SPOR
Akşam Yemeği 18.00
⏺3 Kaşık Pilav
⏺ 3 Tane Yeşil Mercimek Köftesi (Yeşil mercimekleri haşladım, blendırdan soğan ve baharatlarla geçirdim, fırına yağsız şekilde attım)
⏺2 Kaşık Yoğurt

3 KERE SPOR+ 2 kere 30 Dakikalık Adım Videosu
Elhan Cordelia Mthn83

iyi akşamlar kızlarrr

LenaG Elhan Mthn83 Cordelia

24 Mayıs 2024 Cuma

sabah 09.15
2 yulaflı peynirli zeytinli sebzeli poğaça (70 gr)
köz kapya biber, maydanoz

öğlen 13.00
3 köfte
3 yk karabuğday pilavı az yağlı
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
2 yk ev yoğurdu

ara 16.00
3 tk şekersiz fıstık ezmesi
6 yeşil erik

akşam 19.20
8 yk etli mantar yemeği
salata
1 dilim karakılçık tbe
1 çay bardağından az laktozsuz kefir

ara 22.15
1 yk kabak çekirdeği
1 salatalık

1,5 lt su

İnşallah alırsınız bende yarışmak istiyorum benim açımdan bir sıkıntı yok düzenli olarak menülerimi adımlarımı su miktarını falan yazıyorum, umarım kaptanlarım da kabul eder
Korkma bı
Bı selamımı söyle yardımcı olurlar
Cordelia Elhan
Yani çok bişi yok elle tutulur miden nasıl tuttu kendini kız acikmadi mi
Yarın kesin artı
Kısır mercimek köftesi oh afiyet olsun
Afiyet olsun canım
Ben bildirimde bulunmayayım di mi o zaman yoksa bulunayım mı daha 3 gün oldu
Evettt lütfen
Fotolu olsun tartın. Üstüne ufak nick ve tarih ilistir canım.
Cordelia ve Elhan etiketle paylaşırken

Kısır bildiğimiz kısırda, mercimek köftesi farklı ya ueşil mercimeği haşladım sonra soğanla birlikte blendırdan geçirip içine baharat attım sonra fırına verdim yağsız bugün adımlarımı da suyuda çoğalttım kısır yedim diye inşallah buna rağmen + olmaz

Bacım şu 3 kere spor ne demek bi açıkla gözünü seveyim meraktan çatladım

1 haftadir diyetyesin ne güzel... Ben 25 senedir diyetteyim,ara ara bu buhranlar geliyor ama alisiyorsun

Uff aynen bana da yaa. Diyet yapmak zor gelmiyor ama sürekli diyet modunda olmak yıllardır hep bi yediğine içitine dikkat etme modunda olmak yordu gerçekten beni psikolojik olarak.. yiyip yiyip kilo almayan hasta olmayan kızlardan olmak istiyorum ben artık
Aa bu ben millet boş zamanında insta falan takılır benim sosyal medyam yok boş zamanlarımda yemek sitelerinde dolaşıp yemek beğeniyorum sonra yavaşça telefonu elimden bırakıyorum

Bi ara tüm uygulamaları silmiştim Migros duruyor içinde yemek bölümüde var naletin

1. Normal spor, 2. Duvar platesi,3 . Program sporu yani her sporda 20 hareket yapıyorsam, bir sonraki öğüne kadar toplam aralıklı 60 hareket yapmış oluyorum

Hayirli sonuçlandı ablaa. Beni beğendiler fakat dilimi biraz yetersiz buldular. Bende en iyisini yapacağım dedim. Vizeyi hala bekliyorum umarım en kısa sürede çıkar
Almanlarla diyalog yapa yapa gelişir sen yetersiz gibi görme zamana pratiğe ihtiyacın var kuzum. Hayırlı olsun çok sevindim diğer formaliteler de zamanla hallolacak Allah'ın izniyle.

Afiyet olsun canım

Teşekkür ederim Elhancığım. Boğaz ağrısıyla gittim doktora enfeksiyonluymuşum antibiyotik kullanıyorum bugün daha iyiyim. Birkaç güne daha iyi olurum
Çok şükür Allah başka sıkıntı vermesin. Tedavin güzel sonuçlar versin. Antibiyotikle kısa sürede iyileşirsin. Beslenmene dikkat et viraminlerini de doğal yollardan ihmal etme. Geldiğine çok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…