Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Elhan Elhan herhangi bir takıma verdin mi beni cok yazdım ama hıc cevap vermedin
Neyse sorun degıl etiket için soruyorum sadece
Bugun evde kahvaltı hazırlarken anlık sekılde piknik çağrısında bulunuldu oraya gittik
Kahvaltı
Ikı yk Menemen , yumurtalı patates salatası 2 yk , zeytin peynir 1 dilim ekmek
Ara kahve sade lilalif kuruyemişli
Akşam
Mangal 1 tavuk pırzola 4 adet kanat
Salata ve bır ıkı dılım karpuz
Su muhtemelen cok az içtim 1 lt
Harıcınde piknikte 50 ip atlama
Kız uyusun dıye 30 dk yürüyüş

A Asya89 Elhan Elhan @Mthn83

26 Mayıs 2024 Pazar

sabah yok

öğlen 12.00
2 dilim uno çok tahıllı ekmek arası 1 dilim et füme ve 40 gr telli peynir, 1 çk muammara
9 siyah zeytin
domates salatalık kapya biber

ara 15.00
çiğ olarak 5 kaju+ 1 badem
3 erik+ 8 kiraz
kabuk tarçın çayı

ara 16.00
25 minik kayısı çekirdeği
1 hurma
hindiba kahvesi

akşam 18.30
tavada 60 gr soslu hindi göğüs fileto
3 yk basmati pilavı
salata
3/4 çb laktozsuz kefir

ara oolong çayı

1,5 lt den fazla su
Afiyet olsun 🥰

Pazar menüsü
Kahvaltıdan önce sirkeli su

Kahvaltı 11:30
4 YK karışık fırın sebze
Çeyrek simit
1 dilim peynir
2 yk kıymalı yumurta
Domates, salatalık,biber

Ara 16
1 nektari

Ara 17
1 az sütlü filtre kahve

Akşam 18:30
3 yk karışık fırın sebze
3 yk bamya yemeği
2 yk yoğurt

2 lt su
30 dk leslie

Elhan Elhan A Asya89
Afiyet olsun güzel menü 🥰

Çok iyi anlıyorum seni canım. Bende de pcos var en son 7 marta adet oldum. Sonrası yok ağrı sızı şişkinlik. Geçen haftada tam sevindim adet oldum derken yine olmadı. Emzirdiğim için ilaçta alamıyorum
IMG_0505.jpeg
Bende bugün bu küre başladım
Miyom varmış, inşaAllah faydası olur

Kolesterol ilacı kulanmaya başladım canım ilk olarak. Derken insülin direnci için ilaç verildi ama aylar oldu hala düzgün kullanamıyorum… ama canımı en çok sıkan iki dizimde de oluşan toplam 4 kist. Dizlerim ödem topladı, belki 2 ay merdiven çıkamadım, eğilip kalkamadım… yürümeye çalışayım derken nasıl bastıysam bu sefer de topuk dikeni başlıyor galiba, belki 2 haftadır ayak tabanım kırılmış gibi hissediyorum. İş yerim deli gibi yoğun, bir yandan da o zorladı baya bacaklarımı. Bir de çocuğuma yetişmeye çalışıyorum, yaz gelince kursları arttırdım ve tam bir yarış atına döndüm, her dakikamı hesaplıyorum amaaa çok şükür bu günüme :dondurma:
Geçmiş olsun 💐🙏 benim topuk dikeni başlangıcı vardı topuktan kortizon iğne vurdular rahatladı bir de şunlardan kullanıyorum tavsiye ederim 🥰

Eklentiler

• IMG_0792.jpeg
    IMG_0792.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 13
İyi akşamlar 🥰

26.05.2024 Pazar

Sabah 2 kupa sütlü filtre kahve

Kahvaltı 12:30 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 yk fıstık ezmesi,20 adet yaban mersini

Arada sütlü kafeinsiz filtre kahve

Akşam 20:45 4 yk kepekli makarna,90 gr tavuk ızgara,çoban salata,1 çay bardağı kola zero

(resmen eşimin ve benim sakarlık günümüzdü :olamaz: ne güzel kepekli makarna yaptım tam süzdüm tencereye koyacağım elimden kaydı ve yere döküldü ziyan oldu makarna sonra eşim yağdanlığı elinden düşürdü gitti yağ. Onlarla uğraşırken temizle, yeniden yemek yap akşam yemeği geçe kaldı 😕)

Su 2.5 lt
8000 adım

Elhan Elhan A Asya89
Makarna neysede yağ zor temizlenmiştir yav 🤣
Banane güleceğim

Hayalimde canlandirinca o kabusa gülmek geldi içimden .😅 temizliği cabasi olunca da üzüldüm 🤭
Ben temizlemeyeceğim için rahat gülebilirim
Gerçi bende boş durmadım, baya bi silme işlemi yaptım ve dışardaki çöp kovalarının kapaklarını ve posta kutusunun üstünü yıkadım

Diş çıkarıyor sebebi bu birde 2 yaş sendromuna erken girdi heralde 😅🤦🏼‍♀️ eğer saatsiz yemek yersem ucunu kaçırırım diye korkuyorum 🥲 belli bir düzene uymak istiyorum aslında 🥲
Allah kolaylık versin canım, ben yolladım minnoşu, gidişinin şerefine yatacağım dedim, rahatlıktan değil ağrıdan yatıyorum

Kolesterol ilacı kulanmaya başladım canım ilk olarak. Derken insülin direnci için ilaç verildi ama aylar oldu hala düzgün kullanamıyorum… ama canımı en çok sıkan iki dizimde de oluşan toplam 4 kist. Dizlerim ödem topladı, belki 2 ay merdiven çıkamadım, eğilip kalkamadım… yürümeye çalışayım derken nasıl bastıysam bu sefer de topuk dikeni başlıyor galiba, belki 2 haftadır ayak tabanım kırılmış gibi hissediyorum. İş yerim deli gibi yoğun, bir yandan da o zorladı baya bacaklarımı. Bir de çocuğuma yetişmeye çalışıyorum, yaz gelince kursları arttırdım ve tam bir yarış atına döndüm, her dakikamı hesaplıyorum amaaa çok şükür bu günüme :dondurma:
Acil şifalar diliyorum canım, diz çok zor, çok iyi biliyorum 😔

Herkese iyi geceler 🥰🥰
Sabah 8.30 sade kahve iki bardak su
10.00 peynirli yumurta 4 dilim sucuk 1 domates 1 salatalık 7 zeytin 2 dilim kepek ekmeği
14.00 1 avuç fıstık
17.30 1 porsiyon pazı kavurması 2 kaşık yoğurt 1 dilim ekmek
2 litre su ictim
40 dakika yüzdüm havuza yüzme gidip geldim
12012 adım attım
Cordelia Cordelia Elhan Elhan A Asya89

Eklentiler

• 1000083492.jpg
    1000083492.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 9
LenaG LenaG
@Akrrep
@Makaron23
zensim zensim
@tomrs
@60kiloyum
@sara_28
@trueliving_
Elhan Elhan
@FitVenus
@yazarhanim35
@Tesnim1903

Sevgili kızlar bu hafta kemerleri sıkıyoruz
Uçuşa geçiyoruz 🥰
Bol su içiyoruz. Karbonhidrattan elimizden geldiğince uzak duruyoruz olaki biraz kaçırdık egzersizler ile dengeliyoruz. Bol bol eksikler ile kırmızı takımı yeniyoruz😃

Yaza fit giriyoruz. Herkes inşallah güzel sağlıklı bir şekilde hedefine ulaşır

Her iki takıma da başarılar 💙♥️
Hadi İnşallah olacak olacak kaptanım 💃💃💃Nil Karaibrahimgil şarkısı geldi aklima😁😁kilo verme serüveni devamm ediyorr

X