Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan
Dunku menum
Sabah 1 yumurtali menemen
2 dilim ekmek

Oglen disaridaydik
1 sandvic ekmegi ile biberli ve salatalikli sandvic

Aksam
4 kasik manti yogurtlu

Biliyorum cok karbonhidratli oldu ama cok yogun bir gundu cocuklarin senligi vardi peslerinde kosmaktn kendime ozel yemek yapamadim

Bugun yarin dengeleyecegim

gezegenfeza gezegenfeza aslinda cok dim atiyorum bak son gunlerdeki adimlarimin fotosunu atayim. Ama aksam saatinden sonra disari cikamam cocuklar evde babalari yok

Gecen carsamadan beri

carsamba 7bin kusur
persembe 9bin kusur
Cuma 7bin kusur
Bir tek cumartesi disqri cikmadim ama evde de oturmadim tel yanimda degildi sadece
Pazar gunu 11binkusur adim atmisim

Boyle... gezegenfeza gezegenfeza

Eklentiler

• Screenshot_20240527-105858_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240527-105858_Samsung Health.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 4
merhabalar gruba giremiyorum belki ilerleyen zamanlarda inşallah çünkü sizn kadar sıkı ilerleyemiyorum :) ama burada çok arkadaş olduğu için bazı kafama takılan soruları sormak istedim elimden geldiğince dikkat etmeye çalıyorum diyelim. soruma gelecek olursam : benim tanıdığım birisi bana dediki yemekten önce ve sonra 1 saat su içmeyeceksiniz bu ne kadar doğru? yani ben günde 2 öğün yemek yiyorsak öncesi ve sonrası toplamda 4 saat su içemiyoruz bu yüzden 3 litre suyumu bitirmekte zorlanıyorum günün yarısı su içmekle yasak neredeyse. bir de diyelim ki yemek yememe mesela 20 dakika var susadım içemeyecek miyim? son sorum yemek esnasında içebiliyor muyuz içecek ve ya su? ay çok soru sordum kusuruma bakmayın ama öğreneceğim çok şey var gerçekten :))

X