Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Reklamlar cocuuumun aklina giriyor😂😂😂

Eklentiler

• 1000071803.jpg
    1000071803.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 29
merhabalar gruba giremiyorum belki ilerleyen zamanlarda inşallah çünkü sizn kadar sıkı ilerleyemiyorum :) ama burada çok arkadaş olduğu için bazı kafama takılan soruları sormak istedim elimden geldiğince dikkat etmeye çalıyorum diyelim. soruma gelecek olursam : benim tanıdığım birisi bana dediki yemekten önce ve sonra 1 saat su içmeyeceksiniz bu ne kadar doğru? yani ben günde 2 öğün yemek yiyorsak öncesi ve sonrası toplamda 4 saat su içemiyoruz bu yüzden 3 litre suyumu bitirmekte zorlanıyorum günün yarısı su içmekle yasak neredeyse. bir de diyelim ki yemek yememe mesela 20 dakika var susadım içemeyecek miyim? son sorum yemek esnasında içebiliyor muyuz içecek ve ya su? ay çok soru sordum kusuruma bakmayın ama öğreneceğim çok şey var gerçekten :))
Sindirimi zorlar diye diyorlar ama ben hic dikkat etmedim buna... Kilo vermemide etkilemedi hatta yemekten once hep 400-500 ml su icerim doygunluk hissi icin .. herkes biseyler diyor işte sen kendini kesfedeceksin,sana iyi geleni bulacaksin🌸🌸🌸

Sindirimi zorlar diye diyorlar ama ben hic dikkat etmedim buna... Kilo vermemide etkilemedi hatta yemekten once hep 400-500 ml su icerim doygunluk hissi icin .. herkes biseyler diyor işte sen kendini kesfedeceksin,sana iyi geleni bulacaksin🌸🌸🌸
haklısınız ama ben yine de burda diyetisyen arkadaşlarımız da vardır ya da diyetisyene giden de zaten zor veriyoruz kiloları en doğru olanı öğrenmek istiyorum açıkçası :KK17:

haklısınız ama ben yine de burda diyetisyen arkadaşlarımız da vardır ya da diyetisyene giden de zaten zor veriyoruz kiloları en doğru olanı öğrenmek istiyorum açıkçası :KK17:
Diyetisyenim su ile ilgili bir yonlendirme kısıtlama yapmamisti istedigin zaman icebilirsin demisti.

merhabalar gruba giremiyorum belki ilerleyen zamanlarda inşallah çünkü sizn kadar sıkı ilerleyemiyorum :) ama burada çok arkadaş olduğu için bazı kafama takılan soruları sormak istedim elimden geldiğince dikkat etmeye çalıyorum diyelim. soruma gelecek olursam : benim tanıdığım birisi bana dediki yemekten önce ve sonra 1 saat su içmeyeceksiniz bu ne kadar doğru? yani ben günde 2 öğün yemek yiyorsak öncesi ve sonrası toplamda 4 saat su içemiyoruz bu yüzden 3 litre suyumu bitirmekte zorlanıyorum günün yarısı su içmekle yasak neredeyse. bir de diyelim ki yemek yememe mesela 20 dakika var susadım içemeyecek miyim? son sorum yemek esnasında içebiliyor muyuz içecek ve ya su? ay çok soru sordum kusuruma bakmayın ama öğreneceğim çok şey var gerçekten :))
Ben hiç öyle yapmıyorum benim bildiğim yemek yani su içilmez ama ne kadar doğru bilemem

Ben hangi takımdayım acaba Elhan Elhan
Huzurum 25 Mayıs cumartesi bildirimin gelmedi. Haklı bir sebebin olabilir ama haber verebilirsin değil mi🥺Yarışmacı listesini yayimladim her zaman olduğu gibi altına not düştüm listede ismi yazilmayip takımlara seçilmek isteyen varsa mesaj yazsın dedim yine cevap gelmedi.Lavinia senin durumundaydı bildirim yapamayacağım ama pazartesi, salı bildirecegim beni seçmelere alın dedi. Şimdi onu bekliyorum bildirim yarın da gelmezse takımdan çıkarılacak. Bu konuda hassasiyetini ve sorumluluğunu bekliyorum kuzum. :cry:

Merhaba, su konusunda diyetisyenlerin farklı. uygulamaları var. Bir hafta istediğin saatlerde iç , diğer hafta yemekten önce ve sonra dene . Hangisi etkili olursa o şekilde devam et. Ben aklıma geldikçe veya susadikca içiyorum. Yemek yerken susuz duramıyorum denedim olmadı.

@Papatyamaviss Elhan Elhan Kızlar beni hu haftalık sadece izne alabilir misiniz regl öncesi çok sismeye başladım dün gece bir şey yemememe rağmen baya şiştim ve bu birkaç gün böyle gidecek modum da düştü
Beni sadece bu haftalık listeden çıkarabilir misiniz? Cumartesi tekrar başlayayım
Tamam lonely. :rapci:
HuzuRRR HuzuRRR tartı bildirimini yap kuzum boşalan yere seni alalım. :KK5:Gidip kaptanına bakayım kimmiş.☺️

X