Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım

Nasılsın canim
Ayy bu hafta şükür bitiyor canım.kotu şeylerden yedim.vicdan bas bas bağırıyorkendime bugün bir çizelge yaptım.yarindan itibaren inşallah diyete ve spora başlıyorum.sen nasılsın kardeşinle bolca keyif yapmissindir inşallah

Afiyet olsun canım şu dirençli nişasta olayını hiç duymamıştım, teşekkürler

Canım isteyip de başaran insan çok, neden sen de, ben de, biz de onlardan biri olmayalım

Yaa ne guzel canim bende başlasam diyete iyi olacak

Iyiyim bende canim bol bol oturduk yarın da gidecek

Yaa ne guzel canim bende başlasam diyete iyi olacak

Iyiyim bende canim bol bol oturduk yarın da gidecek
Valla erinmeden gün içinde ne yapacaksam yazdım artı eksi diye işaret koyucam.gel bir birimize gün raporu verelim iyi geçti yada kötü geçti diye Allah'a emanet olsun kazasız belasız gitsin

Valla erinmeden gün içinde ne yapacaksam yazdım artı eksi diye işaret koyucam.gel bir birimize gün raporu verelim iyi geçti yada kötü geçti diye Allah'a emanet olsun kazasız belasız gitsin
Tamam o zaman baslayalim yarin canim
Neler yapacaksın bende neler yapacağım düşüneyim
Sagol canim insallah

Menüm
Kahvaltı 12:00
2 dilim tam buğday ekmek
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 domates
1 dilim peynir
1 bardak öay

Ara 15:00 tarçınlı filtre kahve 1 kupa
2 tane meyveli peksimet

Akşam 18:00 5 yemek kaşığı tavuk sote
1 kase yoğurt

Ara 20:00 1 armut

3 litre su
Zipzip- Cordelia s i d e l y a

Eklentiler

• 62477785-2037-4AD8-9577-208762C438DB.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 11
Tamam o zaman baslayalim yarin canim
Neler yapacaksın
Sagol canim insallah
Günde 3 litre su,bitki çayı,daha önce de demiştim bir karışım içiyorum diye onu da ekledim,spor ,ara öğün (pek yapmıyorum ama arada oluyor)diyet yazdım.daha önce oraya işaret koyucam diye dikkat etmiştim o yüzden böyle yaptım canım

Bende de kist var bazı aylarda gözüküyordu bazı aylarda kendiliğinden gidiyordu sıkıntı yapılacak birsey yok canım ilk öğrendiğimde çok canım sıkılmıştı şimdi unutuyorum bile
Merhaba canım, hamilelik nasıl gidiyor? Umarım rahat, mutlu ve huzurlu, en önemlisi de sağlıklı bir hamilelik yaşıyorsundur
Ben de birkaç aya ikinci bebeyi düşünüyoruz da, Allah nasip ederde hamile olursam fazla kilo almamak için yürüyüş yapma ve şu anki gibi beslenmek sorun oluşturur mu diye de düşünüyorum

Allah'ım hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…