Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Iyi ki vermemissin canim ben inanıyorum sana yaza muthis olacaksin
hazirana kadar 75 olsam o bile şahane olur
evet aslında dikkat etsem birkaç haftada inerim. dediğin gibi ara ara giyemediğimiz kıyafetlere bakmak lazım gaza geliriz.
afiyet olsun kuzum.

Sabah 14.00
2 haşlanmış yumurta
1 küçük portakal
Salatalık
2 çeri domates
1 parmak peynir
Akşam 20.00
Yarım kase domatesli şehriye çorbası
( çok az şehriyeli )
Fırında balık
1 mandalina büyüklüğünde patatesten yaptığım bol yeşillikli patates salatası ( dünden haşlayıp dolapta beklettim böylelikle dirençli nişasta olup daha zor sindiriliyormuş glisemik indeksi düşüyormuş galiba )
Zipzip- Cordelia D Diyettenvzgctm-olmuyo

kız levrekle lahmacun ne alaka
vallahi ben de cozemedim
Şimdi anlatayim
Dunden levrekler kaldi kv. Bunlar kaldi mutlaka bitecek dedi. Kizimda kac gundur lahmacun sayikliyordu ben de kv.ler varken yapayim dedim yarina da yeriz diye cunku yarin aksama kadar isteyim. Lahmacunlar pisince kokusundan durur muyuz hem levregi hem de lahmacunlari yedik ama yarina da kaldi. Ama ben en kucugunu yedim

Afiyet olsun canim

Kahvalti yapmadan bekleyemezsin ki canim 1 e kadar
Beklerim dersen gelincede tartılabilirsin

Ramazanda saatleri degistiririz zaten 2-3 gibi tartılırız
Çalışanlar o saatte tartılamaz ki kuzum. Sorun yok, en az 500 gr oynadığımızı biliriz iftardan hemen önce tartılır ekstra mutlu oluruz falan

İyi akşamlar herkese.

Maalesef 1.639 kalori ile sesleniyorum.

KAHVALTI (ölçüler üç aşağı beş yukarı aynı, diğer günlerdeki gibi)
Beyaz peynir,
zeytin,
lor peyniri,
şekersiz çay,
fıstık ezmesi,
tereyağ,
1 dilim kıymalı börek (113 gram) üşenmedim tarttim
Kapasitem 4 adet (seviyorum çok) ekmegi sevmem pek ama bu böreğe bitiyorum ki bittlm, içim gitti.

ARA
1 dilim çikolatalı Brzilya ... pasta diyeyim ( uzun hikaye bosverin) pişman diilim ama mecbur hissettim, üç lokma kadar da baska pasta neyse geç boza
1 sütlü filtre kahve (orta) kalorisini zor hesapladım ikisinin netten araştırıp.

AKSAM
18:00 gibi kendime ceza verdim.salata ve sulu köfte

Yeşil çay ve kefirler içildi (hem de tarçınlı elmalı) ayy elma demişken ben dün hemen hemen 1,5 elma yedim, unutmusum akılsız kafam.

Suyu mutlaka 3 e tamamlicam

Son iki gün hatalarım yüzünden güçsüz düştüm.

motive m iyi çok şükür.. Başaracağım. Başaracağız.

böreği kesin telafi ettim ama pasta duble gibiydi ve tok bir pastaydi. Onu telafi edemedim, kesinlikle. Tüm günüm kitlendi
Zipzip- Cordelia

Börekten 6 dilime kadar yerim kendime güveniyorum afiyet olsun Bozacan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…