Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

Teşekkür ederim canım 😊İftarımı 1 dilim çavdar ekmeği 2 kaşık yemekle felan açsam sonra full elma yesem sahur yapmasam dayanırmıyım

Şu an aktif biri var mı topikte merak ettim. Ben elma diyetinin 4.günündeyim. Cumartesi sabah tartılacağım. Açıkçası gece acıkmaları hariç baya iyi gidiyor.

Şu an aktif biri var mı topikte merak ettim. Ben elma diyetinin 4.günündeyim. Cumartesi sabah tartılacağım. Açıkçası gece acıkmaları hariç baya iyi gidiyor.
Birlikte başlayacağım arkadstan ses çıkmayınca normal diyete başladım. Cmrtsi tartılınca bilgi verirmisiniz bende pazartsi başlamayı düşünüyorum ama gece aç yatamıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum siz yeşil elmamı yiyorsunuz

Birlikte başlayacağım arkadstan ses çıkmayınca normal diyete başladım. Cmrtsi tartılınca bilgi verirmisiniz bende pazartsi başlamayı düşünüyorum ama gece aç yatamıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum siz yeşil elmamı yiyorsunuz
Tabi yazarım kesinlikle Evet yeşil elma yiyorum. Ben de gece çok zorlanıyorum ama yavaş yavaş alışıyor insan gerçekten

Siz sabahları kahvaltı yapıyor musunuz yoksa sadece yeşil alma ve sıvı mı içiyorsunuz
Ben saat 13 te bir dilim lifli tam tahıllı ekmek 1 dilim peynir 1 domates 1 salatalık 1 bardak süt tüketiyorum. Sonra saat 15 te 2 elma, 17 de 2 elma, 19. 30 gibi tekrar iki elma yiyip 20. 00 da yemeyi bırakıyorum. Aralıklı oruç gibi.

Gelir bir güzellik merak etmeyin kaç gün sabretmişsiniz mutlaka vermişsinizdir bence bi 5 kilo
Ay umarım insanlar farkediyor ben de hafif hissediyorum ama çok heycanlıyım. Düğüne kadar 70 bari olsam diyorum en son tartıldığımda 89 küsürattım. Düğün temmuzda olursa umarım bu elma diyetinden umutluyum

Bu diyeti ilk yapanları vs okudum baya haftada 8 kilo veren var. Benim insülin direncim var 8 olmaz gibi geliyor ama daha önce diyetisyene de gittim sağlıklı diyet falan diye haftada 1 kilo 2 kilo vererek yapamıyorum ben bu işi. Hem çabuk sıkılıyorum hem çok sabırsızım.

Bu diyeti ilk yapanları vs okudum baya haftada 8 kilo veren var. Benim insülin direncim var 8 olmaz gibi geliyor ama daha önce diyetisyene de gittim sağlıklı diyet falan diye haftada 1 kilo 2 kilo vererek yapamıyorum ben bu işi. Hem çabuk sıkılıyorum hem çok sabırsızım.
Bendede insülin direnci var ilaç kullanıyorum bu hafta normal diyete başladım kendimi alıştırayım pazartsi size eşlik edicem. Bende yorumları çok okudum baya güzel sonuç alanlar olmuş. Temmuza kadar bence istediğiniz sonucu alırsınız mutlaka

Bendede insülin direnci var ilaç kullanıyorum bu hafta normal diyete başladım kendimi alıştırayım pazartsi size eşlik edicem. Bende yorumları çok okudum baya güzel sonuç alanlar olmuş. Temmuza kadar bence istediğiniz sonucu alırsınız mutlaka
Ay süper o zaman heyecanla bekliyorum birlikte yapmayı. 😁 Ben de öncesinde 1 hafta kadar porsiyon kontrolüyle başladım bir anda cidden zor çünkü

Ay süper o zaman heyecanla bekliyorum birlikte yapmayı. 😁 Ben de öncesinde 1 hafta kadar porsiyon kontrolüyle başladım bir anda cidden zor çünkü
Evet birden çok zor oluyor böyle alıştırıyorum kendimi az yiyerek Pazartesi seninleyim diyette🥰 cumartsi güzel haberlerini bekliyorum

Günaydınnnn... Bu sabah itibariyle 84.8 olmuşum. Bu gidişle cidden 70 leri görecek gibiyim. Bu hafta yüksek protein diyetine geçiyorum duruma göre sonraki hafta elma diyetine devam edeceğim sanırım... 😁😁🍏🍏🍏😍😍

X