Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlar.. ben elma dıyetini yapmıştım .. 8 günde 6 kg vermiştim .. hiç ekmek yememiştim.. meğerse tost yiyin diyormuş :) ama önemli olan bu diyeti yaptıktan sonraki süreç.. çünkü eski beslenme duxememi dönüp 6 verip 15 geri almıştım..
diyet bittikten sonra İF beslenmeye başlayacağım.. benimle yarın başlayacak olan var mı ? varsa bekliyorum

merhaba arkadaşlar.. ben elma dıyetini yapmıştım .. 8 günde 6 kg vermiştim .. hiç ekmek yememiştim.. meğerse tost yiyin diyormuş :) ama önemli olan bu diyeti yaptıktan sonraki süreç.. çünkü eski beslenme duxememi dönüp 6 verip 15 geri almıştım..
diyet bittikten sonra İF beslenmeye başlayacağım.. benimle yarın başlayacak olan var mı ? varsa bekliyorum
Yarın başlamak istiyorum ama benim sıkıntım başlamak değil devam ettirememek lütfen birbirimize baskı yapalim ki bende birakmayayim

merhaba arkadaslar

ben okadar diyet yaptimki ama sonunda dayanamayip birkatim bu herkezsin basina gelmistir ve birktim anda 5 verdiysem 10 geri aldim

ama bir arkadasim 130 kg du ve birgun canina tak etti ve elma diyeti yapti

1ayda 19kg verdi spor yapmadan 2 ay 22kg spor yaparak 3ay 16.5kg verdi 4ay 13.7kg verdi ve tam 71.2 kg verdi

ben onu gorunce buyuk bir soka girdim cunku 4 ay kendini eve kapatmisti sonra birgun kapi calinca sok gecirdim 59 kilo bir hatun :uhm::uhm::uhm: ruya sandim

sonra anatti birgun oyle bunalima girdini ve karar verdini elma yiyerek nekadar guzel bir hatun olcani soylemis kendi kendine

ve benimde kilolu oldumu bildi icin ilk bana geldi ve beni acayip gaza getirdi
6gundur bende yapiyorum ve tam 8.100 kg gitti arkadaslar

gunde 1 kilo yesil elma ve yesil cay ve 3 lit su icerek 95kilo basladim 86.9kiloyum suan ve hedefim 28kilo daha vermek ilk ay spor yapma dedi vucut bu besine alisin dedi ikici ay dan sonra vucut hem daha zayif hem daha dinc

bende sizinlen bunu paylasmak istedim eyerki gercekten istersek 130kilo hatun 4 ayda 59 olursa bizde oluruz demi
:teytey:
sabah sağlıklı bir kahvaltı yapıp ondan sonra yeşil elma diyeti yapsak sence bu şekilde etki eder mi

Kızlar elma diyeti de iyi tabi ama ben Kpop diyetleriyle elma diyetini iki katı kilo verdim. Tabi korona da aldım şimdi tekrar başlayacağım. Ilgilenen varsa detaylara girerim. Üstelik meyve de var protein de karbonhidrat da. Sadece miktarlar az

selam kızlar bu foruma sırf bu başlık için üye oldum bu diyete başlayalı 3 gün oldu. 94.300 ile başladım 92.200 ile devam ediyorum. neredeyse aç geziyorum ama herhangi bir sıkıntı yaşamadım. + spor ile de destekliyorum. günde 50 mekik vs. 40 günde hedefim 75e inmek.. umarım başarırım 4 gün sonra görüşmek üzere azminiz sağlam olsun :)

selam kızlar bu foruma sırf bu başlık için üye oldum bu diyete başlayalı 3 gün oldu. 94.300 ile başladım 92.200 ile devam ediyorum. neredeyse aç geziyorum ama herhangi bir sıkıntı yaşamadım. + spor ile de destekliyorum. günde 50 mekik vs. 40 günde hedefim 75e inmek.. umarım başarırım 4 gün sonra görüşmek üzere azminiz sağlam olsun :)
Merhaba diyete devam ettiniz mi?

X