Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

iyi akşamlar bi güncelleme yapmak istedim ilgilenenler için💖 dünden beri sıfır kaçamaksız ilerliyorum günde 40 dakika kol egzersizi, 500 ip ve 6 tane bel ve bacak eriten egzersiz yapıyorum ve sadece bu spor tam 1.30 saatimi alıyor, normal şartlar altında normal beslenen bi insan bu sporu belki de 1 saatte bitirir fakat o kadar halsiz kalıyorum ki spor uzuyor. mesela bugün sporu yaptıktan sonra kolumu hareket ettirecek halim bile kalmadı inanılmaz bi yorgunluk çöktü üstüme ve midem bulanıyor. napacağımı bilmiyorum ama asla bu diyeti bırakmaya ve kaçamak yapmaya niyetim yok çünkü halen bile aynalara bakmak istemiyorum aynaya baktıkça kendimden tiksiniyorum çünkü benim en yüksek kilom 77 idi ve 77'yi en son 5 sene önce görmüştüm ondan sonra bi daha hiç görmedim hep 63-65-69 arası gidip gelmiştim doğal olarak bi anda 18-19 kilo alınca tüm vücudum bi anda değişti ve ayna da gördüğüm görüntü midemi bulandırıyo her yerim yağlı ve kalın.. yorgunluktan ağlamak istiyorum ama zamanım inanılmaz kısıtlı olduğu için devam etmek zorundayım. hislerimi anlatmak istedim çünkü içimi yakınlarıma döktüğümde 'e sende bu kiloya gelene kadar bi dur deseydin kendine, yemeseydin, baktın kilo alıyosun önceden önlemini alsaydın' diyolar çokta haklılar ama bunu bende biliyorum ve bi yakınıma içimi döktüğümde bildiğim şeyleri bana hatırlatmaları beni çok yıpratıyor o sebeple biraz buraya içimi dökmek istedim çünkü sadece buraya yazarak güç buluyorum, umarım zamanla bu yorgunluk biraz azalır ve istediğim hedefe ulaşabilirim son 25 gün..🥺🥲

iyi akşamlar bi güncelleme yapmak istedim ilgilenenler için💖 dünden beri sıfır kaçamaksız ilerliyorum günde 40 dakika kol egzersizi, 500 ip ve 6 tane bel ve bacak eriten egzersiz yapıyorum ve sadece bu spor tam 1.30 saatimi alıyor, normal şartlar altında normal beslenen bi insan bu sporu belki de 1 saatte bitirir fakat o kadar halsiz kalıyorum ki spor uzuyor. mesela bugün sporu yaptıktan sonra kolumu hareket ettirecek halim bile kalmadı inanılmaz bi yorgunluk çöktü üstüme ve midem bulanıyor. napacağımı bilmiyorum ama asla bu diyeti bırakmaya ve kaçamak yapmaya niyetim yok çünkü halen bile aynalara bakmak istemiyorum aynaya baktıkça kendimden tiksiniyorum çünkü benim en yüksek kilom 77 idi ve 77'yi en son 5 sene önce görmüştüm ondan sonra bi daha hiç görmedim hep 63-65-69 arası gidip gelmiştim doğal olarak bi anda 18-19 kilo alınca tüm vücudum bi anda değişti ve ayna da gördüğüm görüntü midemi bulandırıyo her yerim yağlı ve kalın.. yorgunluktan ağlamak istiyorum ama zamanım inanılmaz kısıtlı olduğu için devam etmek zorundayım. hislerimi anlatmak istedim çünkü içimi yakınlarıma döktüğümde 'e sende bu kiloya gelene kadar bi dur deseydin kendine, yemeseydin, baktın kilo alıyosun önceden önlemini alsaydın' diyolar çokta haklılar ama bunu bende biliyorum ve bi yakınıma içimi döktüğümde bildiğim şeyleri bana hatırlatmaları beni çok yıpratıyor o sebeple biraz buraya içimi dökmek istedim çünkü sadece buraya yazarak güç buluyorum, umarım zamanla bu yorgunluk biraz azalır ve istediğim hedefe ulaşabilirim son 25 gün..🥺🥲
sakın pes etme, çok çok güzel gidiyosun 🙏🏻 ve bence spor yapıyosan sadece elmayla beslenme sabah güzel bi kahvaltı yap ondan sonraki öğünlerin elma olsun. sporu da kahvaltıdan önce yap mesela kahvaltıyla kaybettiğin enerjiyi alırsın zaten

sakın pes etme, çok çok güzel gidiyosun 🙏🏻 ve bence spor yapıyosan sadece elmayla beslenme sabah güzel bi kahvaltı yap ondan sonraki öğünlerin elma olsun. sporu da kahvaltıdan önce yap mesela kahvaltıyla kaybettiğin enerjiyi alırsın zaten
çoook teşekkür ederim ağlayan suratım şu an😅 hiç tanımasam da beni destekliyorsun ya iyi ki varsın💘

Bende yarin esim ile birlikte basliyoruz.

Benim baslangic kilom 91.00
Esimin baslangic kilosu 112.00

14 eylulde tatile gidecez ve fazlaliklardam kurtulmak istiyoruz.

Sabah kesinlikle iyi bir kahvalti: 3 yumurta, domates ve salatalik

Her hafta pazar gunu kac kilo verdigimizi paylasicam.

Aşağidaki Öneriyi surekli uygularım gerçekten işe yarıyor.

Kahvaltıdan önce 1 su bardağı su ile güne başlanır. Kahvaltıda 1 fincan şekersiz sütsüz kahve, 1 su bardağı yağsız süt ve 5 kaşık yulaf içine 1 adet yeşil elma rendelenerek tüketilir. Ara öğün olarak 1 fincan yeşil çay ya da elma çayı yanında da 2 adet ceviz ya da fıstık tüketilebilir.

birinci gun 1kilo yesil elma 4bardak yesil cay 3lit su

sabahlari iki dilim esmer ekmek tost olarak birkac tane yesil zeytin liht peynir

ve ondan sonra karnim aciktikca elma yiyorum yani ortalama her iki saat ve sadece birinci gunu zorluk cektim diye bilirim bas agrisi oldu ama ondan sonra super gecti bugune kadar

arkadasim her elmanin yaninda esmer ekmek yemis yavas yiyerek hemen tokluk hisi geliyor ama zaten bir kilo elma gun boyunca tokluk veriyor onun icin ben sadece sabahlari ekmek yedim

googlede bakarsaniz elma diyeti hakinda zayiflatici bir ozeli oldugnu goreceksiniz
burda bir ornek
Elma yiyerek zayıflamak mümkün.Evet yanlış duymadınız bazı bilim adamları elma yiyerek zayıflamanın mümkün olduğunu kanıtlama çalışmalarına başladılar.Hem tok tutması hemde içinde asidik madde bulundurması nedeniyle zayıflamak isteyen kullanıcılarına elmayı tavsiye ediyorum.
Günaydın 🌹

Bugün bu diyete başladım.
Hadi bakalım bir gayret diyorum kendime... Birazdan tostumu yiyeceğim, elmaları yanımda işe götüreceğim. Bugün fullum bir de 😓 Ama olsun...

Günaydın 🌹

İkinci günün sonunda -750 gr daha vermişim. Toplamda 1.700 kg gitti.
İlk gün 2.5 litre, ikinci gün ise 3.25 litre su içtim. Bir de şunu eklemek isterim ki, bağırsakları çok çalıştırıyor. Hani resmen içim temizlendi. Kabızlık şikayeti olan arkadaşlar için birebir sanırım. Bugün üçüncü güne başlıyoruz 🤗

Günaydın 🌹

Üçüncü günün sonunda -400 gr daha vermişim. Toplamda 2.100 kg gitti. Dün toplamda 3.25 litre su içtim. Dördüncü güne başlıyoruz 🤗 Umarım diğer günler gibi yarın sabahta tartıda eksiyi görebilirim.

Merhabalar,

Belki okuyan olur diye güncelleme yapmak istedim. Geçen hafta toplamda 2.100 kg verdim. Dün off günü yaptım. Bir haftadır özlediğim şeylerden tükettim ve ailemle birlikte akşam yemeği yedim. Her hafta mutlaka bir günü diyet yapmadan geçiriyorum ben çünkü başka türlü bir arada hiç yemek yemek yiyemiyoruz çok yoğun çalışıyorum, o yüzden aile gecesi yapıyoruz.

Bu sabah tartıldığımda hiçbir artı rakam yoktu tartıda ve gayet mutlu oldum. Bu demek oluyor ki diyeti hemen bırakınca geri gelen bir sistemi yok. Çok sevindim.

Yeni haftaya bu gün itibariyle başladım. Bakalım bu hafta kaç kilo vereceğim...

Kızlar selam ;
55 kg ile bugün başladım . Sabah yağsız tost yedim ve 1 yumurta sonrası elma ile gidecek umarım . Yazacağım

Merhaba ,
Bugün tartılmadım . Enazından cuma ya kadar tartılmayı düşünmüyorum . Ama çok hafiflemiş uyandım . Dün yağsız tost yedim sonra hep elma . Sadece 4 gibi biraz taze fasülye yedim o kadar😊

X