Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

sexybebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
666
149
42
merhaba arkadaslar

ben okadar diyet yaptimki ama sonunda dayanamayip birkatim bu herkezsin basina gelmistir ve birktim anda 5 verdiysem 10 geri aldim

ama bir arkadasim 130 kg du ve birgun canina tak etti ve elma diyeti yapti

1ayda 19kg verdi spor yapmadan 2 ay 22kg spor yaparak 3ay 16.5kg verdi 4ay 13.7kg verdi ve tam 71.2 kg verdi

ben onu gorunce buyuk bir soka girdim cunku 4 ay kendini eve kapatmisti sonra birgun kapi calinca sok gecirdim 59 kilo bir hatun :uhm::uhm::uhm: ruya sandim

sonra anatti birgun oyle bunalima girdini ve karar verdini elma yiyerek nekadar guzel bir hatun olcani soylemis kendi kendine

ve benimde kilolu oldumu bildi icin ilk bana geldi ve beni acayip gaza getirdi
6gundur bende yapiyorum ve tam 8.100 kg gitti arkadaslar

gunde 1 kilo yesil elma ve yesil cay ve 3 lit su icerek 95kilo basladim 86.9kiloyum suan ve hedefim 28kilo daha vermek ilk ay spor yapma dedi vucut bu besine alisin dedi ikici ay dan sonra vucut hem daha zayif hem daha dinc

bende sizinlen bunu paylasmak istedim eyerki gercekten istersek 130kilo hatun 4 ayda 59 olursa bizde oluruz demi
:teytey:

uzun bir yazı olacak gardınızı alınız şakkıdı

kurallar cezalar ıvırlar zıvırlar

eveeeeet saatler saatleri günler günleri kovaladı ve nihayet çattı elma diyeti yarışması :teytey:
karşılıklı 2 grup çıktı meydanee ikiside birbirinden merdane (merdanede ne demekse artık :-) )
YAPILACAKLAR
sabah uyanınca git mutfağa güzel bir kahvaltıyla başla güne ..
güzel dedi diye kaptan abartma hemen ..
2 dilim kepekli ekmek ve yağsız peynirle tost yap..
domates salatalık bir iki zeytinle kahvaltını tamamla ..
(eğer güne ılık suyla başlarsan metabolizman hızlı çalışır bilgin olsun )
2. menü
2 dilim kepekli ekmek ve haşlama yumurta
domates salatalık bir iki zeytinle peynirle.. kahvaltını tamamla
kızlar elmayla ayakta duramam yok vitamin alamam felan diye hayıflananlar için 2. menü haftada en fazla iki kere böyle edilecek kahvaltı ..

kahvaltıdan sonra akşam saat 20 ye kadar her iki saatte bi elma yenilecek
1. gün >>>> 1 kilo ekşi yeşil elma
2. gün>>>> 1.5 kilo
3. gün >>>> 2 kilo
4. gün >>>> 2 kilo
5 gün >>>> 1.5 kilo
6. gün >>>> 1 kilo
7. gün >>>> kilo
bu devran böyle sürer gider kızlar
günlük 4/5 bardak yeşil çay 3 lt de su içilecek :kahve:

kızlar hızlı kilo verecez sarkmalarımız olmasın diye spor yapıcaz lesli ile spor yapılacak

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

bu partları nasıl indireceğinizi ve çalıştıracağınızı sayfa 400 ve 401 de resimli anlattım ..

kızlar malum karşılıklı yarıştayız kim yenerse o iyi
oturduğunuz yerde yatmadan önce uyandıktan hemen sonra mekik çekin mekik acayip karın kaslarını çalıştırıyo ben herkesten burda bu gün 50 mekik çektim 20 mekik çektim msjları okuycam
günlük sorduğumda hemen bilgisayarın yanına yat çektiğin kadarı aha şimdi mekik çektim diye yaz kaydirigubbakcemile2

başlama ve ilk tartılma günü
23 eylül çarşamba başlıyoruz
(kızlar aramızda cuma gruplarında olan arkadaşlar olduğu için mecburen cumaları tartılmak lazım bu hafta cuma tartılamayacağız haftaya cuma kilo bildirimi yapacağız (siyasiler gibi konuştum siz elmayı yeyin biz sizi 49 kilo yapacaaaağız hamilelerde artık şişman kalmayacak onlarıda zayıflatacağııızzzz ) :jeyyar:
2 ekim cuma da ilk kilo bildirimlerimiz olacak inşallah

cezalar
kızlar sanal alemde nasıl ceza verecez ki kendine 10 kere vur 15 dakka tek ayak dur 150 kere ben şişmanım yaz desek ne olcak sanki benneyaptımki
herkes kendinden sorumlu öncelikle arkadaşlarımı değil kendimi kandırırım o yüzden doğruları yalnızca doğruları söyliceme yemin ederim deyin bi
afferim size :1hug:

bireysel cezalar

kızlar mevcut kilosunu elinde tutan ve bide üstüne kilo almış olan varsa (bu diyetle üste nasıl kilo alınırsa artık )
onları hemen hemen bir hafta bitene kadar deşifre edicez
örnek :
yazer
sıla
arda-alya ................... bu zaatı muhteremler bu hafta bu enfes
beşiktaş..................... diyetle kilo veremedilerkii naaanik naaanik

diyeceğiz
ayrıca kendinize ceza verebilirsiniz eğer bu hafta mevcut kilomu korur yada kilo alırsam 10 tl sadaka vericem ihtiyaç sahibine diyin.. niyetlenirsiniz hemde iyi olur ...

grup cezası
kızlar 2 grup var sayılar eşit değil ne yapsam diye çok düşündüm en sonunda şunu buldum ...
iki guruptan en fazla kiloyu vermiş arkadaş kimse o grup o arkadaşın yüzü suyu hürmetine birinci olcak karşı gruptan tebrik alacak .... diyelimki iki grubunda tesadüfya iki kişiside 5 kilo vermiş o zaman bi alt rakama bakacaz yani kısaca ben söylerim kim birinci değil :KK70:
Öneriler
cevizli güllaçlarım günlük tutalım

yarışmaya başladımız gün herkes eline bi defter alcak kızlar üşenmeyin kırtasiyeden o defteri alın sabah neler yediğinizi ne içtiğinizi harfiyen yazacaksınız bu diyet günlüğü değil azap günlüğü olacak ama eğer isterseniz iki üç ay sonra sizi zıplatan günlükde olabilir..
kızlar günlüğümüze hersabah kalkıp yazmaya başlıycaz kaçamak asla ve asla yok ama diyelim bir çubuk kraker yediniz akşam o kaçamağın altını çizeceksiniz ..
diyelim bir hafta doldu herkesler 3 4 vermiş sen bir vermişsin hemen kaçamaklarına bakacaz

ballı lokma tatlılarım bi örnek vereyim
ey günlük efendi merhaba ben seni ete kemiğe bürüyecek insan evladıyım adım hayriye(uydurdum bi isim ) sende azap umarım ismin gibi bana azap etmek yerine kilolardan azad edersin hatta ben sana azad demek istiyorum ..
sabah 09:00 azadcım bir domat bir salatalık dilimledim iki kepekli ekmeğe az yağlı peynirlen tost yaptım bir bardak yeşil çaynan bi güzel götürdüm oohhhh canıma değsin valla
sabah:11 azadcım elmamı götürdüm iki bardakda su içtim
öğlen 13:00 elmamı yedim yeşil çay içtim
öğlen : 15:00 ay bizim üskattaki boyuposudevrilesice komşumuz aşşağıya iki dilim böreklen azda kısır getirdi bir dilim börek az kısır yedim ay ben tutamadım boğazımıı aheeeey ahheeeeey tilililiiiiiiii
saat 17:00 elmalara devam ben sen o üzüntüyle kalk sen 100 mekik 15 dakka da yürüyüş yaptım
..
..
..

bal böcüklerim günlük böyle tutulcak daha ciddi olabilirsin dahada şakacı olabilirsin uslup senindir en sonra bir haftanın değerlendirilmesinde de ben ne kaçamak yaptım sorusuna cevap olacaktır ..
güzel bi olay bu günlük tutma ne yedinizi bilip bu diyetin sizde fayda edip etmediğini göricez..
..
kollar için ağırlık çalışmak isteyen kızlar küçük su şişelerinin içini kum taç çakılla doldurmanız yeterli olacaktır ...

gazamız mübarek olsun kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarr :sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
birinci gun 1kilo yesil elma 4bardak yesil cay 3lit su

sabahlari iki dilim esmer ekmek tost olarak birkac tane yesil zeytin liht peynir

ve ondan sonra karnim aciktikca elma yiyorum yani ortalama her iki saat ve sadece birinci gunu zorluk cektim diye bilirim bas agrisi oldu ama ondan sonra super gecti bugune kadar

arkadasim her elmanin yaninda esmer ekmek yemis yavas yiyerek hemen tokluk hisi geliyor ama zaten bir kilo elma gun boyunca tokluk veriyor onun icin ben sadece sabahlari ekmek yedim

googlede bakarsaniz elma diyeti hakinda zayiflatici bir ozeli oldugnu goreceksiniz
burda bir ornek
Elma yiyerek zayıflamak mümkün.Evet yanlış duymadınız bazı bilim adamları elma yiyerek zayıflamanın mümkün olduğunu kanıtlama çalışmalarına başladılar.Hem tok tutması hemde içinde asidik madde bulundurması nedeniyle zayıflamak isteyen kullanıcılarına elmayı tavsiye ediyorum.

1kilo yesil elma 1.5kilo ve 2 kiloya kadar cikartabilirsiniz arkadaslar ben birinci gunu bir kilo yediysem ikinci gunu 1.5kilo yedim 3 gun 2kilo yedim sonra tekrak bir kilo 1.5kilo 2kilo gercekten zayiflatiyor ve ciltede bir ayri guzelik veriyor

sanmam elma cok saglıklı bir meyvedir gerek lif degeri ile gerek vitamin olarak ve diş etlerini guclendirmesi agzı bakterilerini ve kokusunu gidermesi için tavsiye edilen
tokluk hissi verdiren bi meyve bence mantıklı bende başlıcam yarından itibaren 63 kg suan gelişmeleri paylaşırım tşk ederim cnmmmmm opuyorumnanaktan

bn hiçte sağlıklı değil
yani sadece sabah kahvaltıyla duruyorsunuz ve yeşil çay yeşil elma yiyorsunuz
insan düşüp bayılır

size oyle gelebilir ama bir kilo /2kiloya yiyebilirsiniz valla ben canli ornek gordum 130 kilo hatun bunu yapabilidiyse bizde yapabiliriz tabiki kimse zorla yap diyemem sadece paylastim ve 1/2kg elma gozunuze az geliyorsa ne diyimki ben yaptim ve ellimden geldi kadarda yapacam cunku sadece tarti degil ayna da bana gercekleri gosterdi bu 6 gunun sonunda isteyen yapar istemeyen yapmaz sadece paylasmajk istedim

bencede pek sağlıklı değil ama denemeye değer derim neler yapmadıkki zayıflamak uğruna ben böyle şeyleri güne yayarım ana öğünümü az yiyerek ara öğünlerde elmayla güçlendirerek diyetime devam edebilirim anma şuan elma çok pahalı arkadaşlar 4 tl kilosu

arkadaslar bir not iletmek istiyorum kesinlikle yesil elma olcak cunku asit orani daha yuksek oldugu icin daha doyurucu ve yag yakici kirmizi elma daha tatli daha az asitli ve daha cok sekerli onun icin yesil elma unutmayin :teytey:

illa yesil elmami olmasi sart???
bende versem hic fena olmicakda
yesil cay yesil elma ve 3litre su
sabahlarida kepek tost ekmegi hadi hayirlisi bakalim

gercekten denemeye deger arkadasim.paylasimin icin cok tesekkurler.bugun peynirli borek pisirdim ahhhhhhhhhhh nasil koktu mubarek.kizimin tabagina koyarken sadece derin derin kokladim o kadar.kendi kendime dedim bugune kadar yedin ne kazandin,kilo aliyorum diye uzulmekten baska,yediklerine say.hep birlikte basaracagiz insallah,onun icin buradayiz.

okudugumda cok sasirdim ve bravo dedim arkadasina 71 kilo vermis ya süper demekki neymis hersey beyinde bitiyomus tek sey istemek bide ben arkadasin gibi azimli olabilsem ne ala off basliyorum diyete ertesi gün yine fazla kaciriyorum veya sabahdan süperim az yiorum aksama abur cuburun arkai kesilmiyo bri bana DURRRRR desinnn

6 günde 8 kilo cok ya valla yapabilsem ne süper olurdu ama evdekiler izin vermez neyse aklimda bulunsun birkac hafta sonra birgün yapayim :) detoks niyetine

Son düzenleme:
okudugumda cok sasirdim ve bravo dedim arkadasina 71 kilo vermis ya süper demekki neymis hersey beyinde bitiyomus tek sey istemek bide ben arkadasin gibi azimli olabilsem ne ala off basliyorum diyete ertesi gün yine fazla kaciriyorum veya sabahdan süperim az yiorum aksama abur cuburun arkai kesilmiyo bri bana DURRRRR desinnn

bence dene derim ertesi gunu kendini daha iy hisedersin ve tam gaz devam edersin :1hug::nazar:

6 günde 8 kilo cok ya valla yapabilsem ne süper olurdu ama evdekiler izin vermez neyse aklimda bulunsun birkac hafta sonra yapayim :) detoks niyetine,yesil cay icmesek ne olur ben zaten bol su iciyorm ama normal cay olmak üzere bunlarla aram yok zaten yani icmesem veremem mi acaba

canim eyer icemesen normal cay ic onu da icemesen biraz suyu fazlalastir hem bu havalarda su vucutda energie veriyor :nazar:

Elma diyeti ile zayıflama ve kilo verme

Elma diyeti nedir gerçekten zayıflatır ve yağ yakar mı?
Elma meyvesi, kültürümüzde yer tutmuş güzel bir tadı olan bir meyvedir. Besin olarak tüketiminin yanında meyve suyu ve komposto şeklinde de tüketilmektedir. Elmanın önemli bir özelliği ise kolay zayıflama ve çabuk kilo vermek gibi diyetik amaçlar için kullanılabilmesidir. Elma diyeti de özellikle kalıcı kiloları olan ve bölgesel zayıflama kilo verme hedefi olan bay ve bayanların uygulayacabilecekleri oldukça sağlıklı bir diyettir.

Elma diyeti nedir?
Bir tür zehirden arınma de toksifikasyon diyeti olan elma diyeti, birkaç gün boyunca elma tüketimine dayanan bir diyet türüdür.

Elma diyeti nasıl işler?
ınsanların elma diyetini talep etmelerinin en önemli nedeni sağlıklı zayıflama ve hızlı kilo vermekdir.Elmada yağ ve kolesterol de bulunmaz. Elmada bulunan fiber lifleri midenizi doldurarak açlık hisini engeller ve kendinizi tok hissettirir. Bu nedenle vücut az kalori alarak yağ yakmaya ve hızlı kilo vermeye başlar......

verdiğiniz bukadar kiloyu 2-3 kat geri alırsınız şimdi aman vereyim geri almam diyosunuz biliyorum ama malesefki seneler sonra pişman oluyosunuz hemde nekadar sağlıksız bir diyet hiç vitamin alamıyosun tek besinle beslenmek ne saçma.herşeyden yiyin ama az yiyin zor değilki bu saçma sapan diyetleri yapmak daha zor birde ben gün içinde 10 bardağa yakn sıcak su içiyorum için görün etkisini bişe demiyorum.

kızlar yeşil elma tamam çok sağlıklı arkadaş çok güzel kiloda vermiş ama aylarca sadece yeşil elma, yeşil çay, su ve kepek ekmeği girecek vücudunuza, bence bir doktora danışmadan başlamayın bu tür diyetlere.
herşeyden sık sık ve azar azar yiyin sabah uyanır uyanmaz yarım limonu kaynamış suya karıştırıp bir bardak aç karnına için ara öğünlerinize yeşil elma yiyin, bu tür diyetler her türlü hastlığıda beraberinde getirir hepinizin çocukları güzel yuvaları var. zayıflamak uğruna sağlığınızı göz ardı etmeyin lütfen..........

aslinda ben yapabilecegimi sanmiyorum suanda
guzel bir diyetim var yani saglikli besleniyorum..6 ögün bol su spor..aslinda böyle bir anda verilince hemen alinir diye düsünüyorum ama yapanlarada birsey demiyorum yalniz tek besinle beslenmek iyi degil

X