Eltim Esimin eski sevgilisinin Resmini begendi

aysem2017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
4
0
41
Merhaba,

Size bir konuda danismadan istiyorum. Ben 37 yanindayim ve 6 aylik evliyim. Bu benim ikinci evliligim ve sükür mutluyum. Esimin ailesi Cok iyi insanlar, beni Cok sicak karsiladilar. Bir saate yakin Facebook da bakinirken, ortak arkadasim oldugundan dolayi, Esimin eski sevgilisi bana arkadas olarak önerildi. Bende meraktan baktim, kim mis ortak arkadasimiz diye. Benim uzakta yasayan, ve bugüne kadar tanismadigim Eltimmis ortak arkadasimiz. Ve bu eski sevgilinin bir kac fotografini begenmis, en son begendigi fotograf 5 gün önce yeni cekilmis bir resim. Hani benden önce olsa rahatsiz olmam, ama kizmakta hakli degilmiyim? Kayninin eski sevgilisinin resmini begenmek normalmi? Siz rahatsiz olmazmiydiniz? Fikirlerinize Cok ihtiyacim var.

melo34

Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
7.100
6.113
Sizin düşünceniz normal mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 353 gün geçti.

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.715
52.933
29
Beni ilgilendirmez ya, ben evlenmişim sonuçta, diğeri de adı üstünde eski sevgili. Elti sizi tanımıyor bile. Eski sevgilisiyle iyi anlaşmış olabilir zamanında. Dediğim gibi ben olsam kafama takmam dıdının dıdısı beğenmiş, bana ne yani.

eszinbb07

minnoslarim var artik
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
1.427
1.087
Belki arkadaş belki akraba belki komsusuydu . Sizinle elti oldu diye ilesimi kesmek zorunda degil ki.. benimde el tim kaynimin eski sevgilisiyle görüştüğüm için benimle görüşmüyor çok saçma el tim yokken o vardı kapi komsumiz çocukluk arkadaşım elti kiskanacak diye çevremden olmam

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
Dertsiz başına dert arıyorsun gülüm sen..
Arkadasidir begenmistir,senin bunu sorgulamanda ki amac ne?eşine de bahsetme sakın bu düşüncelerinden. Benden söylemesi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 425 gün geçti.

saribaykuss

Arafta..
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2016
485
159
25
Eltin onceden buyuk ihtimal o bayanla bi muhabbetligi iletisimi vardi halada devam ediyo olabilir ama sonucta esiniz sizinle evlenmissiniz eski eskide kalmis ve eltiniz sizi hic tanimiyoda belki tanisada begenirdi o bayanla aralari iyiyse ama kotuye yormayin bence

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.515
4.202
Merhaba,

Size bir konuda danismadan istiyorum. Ben 37 yanindayim ve 6 aylik evliyim. Bu benim ikinci evliligim ve sükür mutluyum. Esimin ailesi Cok iyi insanlar, beni Cok sicak karsiladilar. Bir saate yakin Facebook da bakinirken, ortak arkadasim oldugundan dolayi, Esimin eski sevgilisi bana arkadas olarak önerildi. Bende meraktan baktim, kim mis ortak arkadasimiz diye. Benim uzakta yasayan, ve bugüne kadar tanismadigim Eltimmis ortak arkadasimiz. Ve bu eski sevgilinin bir kac fotografini begenmis, en son begendigi fotograf 5 gün önce yeni cekilmis bir resim. Hani benden önce olsa rahatsiz olmam, ama kizmakta hakli degilmiyim? Kayninin eski sevgilisinin resmini begenmek normalmi? Siz rahatsiz olmazmiydiniz? Fikirlerinize Cok ihtiyacim var.

Biraz fazla abartmadiniz mi sizce zaten elti hanımla gorusmuyormussunuz ve belliki sizden oncesindede bi arkadasligi varmis siz evlenip aileye dahil oldunuz diye kendi hayarini mi degistirmesini bekliyorsunuz

Lutfen ama lutfen bu tarz konular acmadan once bi empati yapin

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Eltinizin arkadaşlık ilişkileri sizi ilgilendirmemeli. Eski sevgili ile aralarında nasıl bir ilişki olduğunu bilmiyorsunuz.

Hem hiç görmediğiniz bir kadına arkadaşlıkları hakkında müdahale etme hakkınız var mı sizce? Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Haklısınız nasıl olurdu eşinizin eski sevgisinin fotoğrafını eşinizin kardeşinin karısı beğenir
Size de komik gelmiyor mu?

JustPeace

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
2.838
32.648
Eski sevgilisi fotoğrafları yeni düzenlediyse yeni gibi gözükebilir resim ve eski beğenmeler buda bi ihtimal .
Eski sevgiliyle yakinen arkadastir belki de elti ve gayet dogaldir halen gorusmeleri.
Esiniz sizi seviyor sizle evli elti bi fotoyu begendi diye esinizin kafasi da karisacak değil .

aysem2017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
4
0
41
Yorumlariniz icin öncelikle tsk ediyorum, zaten kimseye birsey demeden size danismak istedim, sadece bu yüzden üye oldum. Acaba abartiyormuyum diye karasiz kaldim. Ama söyle bir ayrintida var. Ikisinin arasinda Cok samimi bir arkadaslik olacagini sanmiyorum, ikiside birbirine pek yakin sehirlerde yasamiyorlar. Ve Esimin de ikinci evliligiyim ben. Ilk Esiyle evliyken, bundan yaklaşık 10 sene önce, bu kadin ile bir beraberlikleri oluyor ve bu olaydan dolayi ayrilma noktasina geliyorlar. Yani bu eski sevgili Esim evliyken onun ile beraber oluyor, ve iliskileri bir süre daha devam edip bitiyor. Aslinda kiskanclik degil, belkide ben eltimden Empati bekliyorum?