Erkek Çocuğa Nasıl Hamile Kalınır?

nazeninnazen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
946
410
Oda hemen konusmus ya millet konusurz kiz erkek diye ama bence anne hisseder asil ya cinsiyeti tam belli olana kadr sonra doktor gorur cinsiyet belli olunca bakma millet der oyle ins istedigin gibi olur canim benim
Canım şöyle bir durum var dr özelde ve bu dr kardeşimle ameliyata giren dr ben o yüzden gittim yoksa tövbeler olsun kadının inşaAllah maşaAllah ağzından düşmüyorda erkek olsa müjde verir gibi diyecekmiş onu anladım ama sonraki dr um saha iyi oda özelde ve sakin en azından dr gibi dr hissini demiyor benim gibi kaç kişiye dedi bakalım hissini ilk dr ama böyleleri işlerine devam ederler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ayse2325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.654
1.675
Vallahi kız istememe rağmen Rabbim erkek evlat verdi çöl şükür 😊 Evlat ayrımı olmaz tabiki ama işte insanoğlu tatmak istiyor iki duyguyu da 😊 ovi testi kullanıyorsanız yumurtlama ve çatlama gününü değerlendirin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 83 gün geçti.

zelischhh

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
655
250
Canım şöyle bir durum var dr özelde ve bu dr kardeşimle ameliyata giren dr ben o yüzden gittim yoksa tövbeler olsun kadının inşaAllah maşaAllah ağzından düşmüyorda erkek olsa müjde verir gibi diyecekmiş onu anladım ama sonraki dr um saha iyi oda özelde ve sakin en azından dr gibi dr hissini demiyor benim gibi kaç kişiye dedi bakalım hissini ilk dr ama böyleleri işlerine devam ederler
Allah gönlüne gore versin doktorlarda bi degisik bazıları haklisin vala

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

Dnzylkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
1.586
926
Bnde erkek bebek olsun istiyorum hemde çok ama ilk olacak ya aman diyorum olsun da ne olursa olsun ucuze bile raziym🤣🤣🤣

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.563
109.301
30
Tövbe estagfrullah!
Allah neyi nasip ederse, biyolojiniz neyi elverirse o olur.
Bu isin tarifi mi varmis?
Hem niye illa erkek?
Kiz olursa ne olacak?
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
6.669
23.657
Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Cinsiyet secilebilen tup bebek disinda yapabileceginiz bir sey yok

ha bi de soylemeden gecemeyecegim, basliga cevabim:

seviserek 🤣🤣🤣

Son düzenleme:

athena

Goddess of Wisdom
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Ağustos 2013
6.475
25.534
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.
Ve ben Uzuluyorum elimde olmadan.
O dogacak olan belki de kiz olacak
Dusunsene bir hayal kirikligini temsil edecek omur boyu mesela
Ama bundan haberi olmayacak?

nihannn17algi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
10
1
Boş konuşmaayın bnce benm bır kızım var çok şükür ve de bunun için Allah a şükrederim her zmn yasıosam da kızım için nefes alıyorum. Yukarıda özellikle yazdım cocuk düsünen bırı dglm ben kızımın gönlü olsun die cocuk yapıorum yoksa tabıkı hersey Allah a kalmıs Jersey nasıp işi bilmeden konusmayın.

Pinariyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
7
4
32
Ne kadar doğru bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Benim regl günlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testleri yapıyordum. O sabah çift çıktığında tekrar denedik, çok şükür hamile kaldım. Sonuç erkek. Belki rast gelmiştir ama bende tuttu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Bihterin Masali Saci

DARLANDUM
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
3.488
6.648
Benim regl günlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testleri yapıyordum. O sabah çift çıktığında tekrar denedik, çok şükür hamile kaldım. Sonuç erkek. Belki rast gelmiştir ama bende tuttu.
Ben de hamile kalmak için uygulamadan yumurtlama günlerimde iliskiye girmiştim. Ama erkek olsun die değil, hamilelik şansımı arttırmak için.🧐 yumurtlama gününde iliski sonucu cinsiyet erkek olur büyük ihtmal diye ben de duymuştum. Bakalım cıkacak mı🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 79 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu sizi görmek, sizi duymak, size özgü kokuyu tanımak ve sütünüzü tatmak için hazırlanıyor. Bebeğinizin doğumu artık çok uzak değil. Bebeğinizin derisinin, cildinin her santimetre karesinde yaklaşık 110 ter bezi, 15 yağ bezi ve 3300 ısıya duyarlı hücre bulunur. Annelerde bugünlerde tekrar sık idrara çıkma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Bihterin Masali Saci

DARLANDUM
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
3.488
6.648
Bir de sizde çin takvimi tuttu mu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 79 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu sizi görmek, sizi duymak, size özgü kokuyu tanımak ve sütünüzü tatmak için hazırlanıyor. Bebeğinizin doğumu artık çok uzak değil. Bebeğinizin derisinin, cildinin her santimetre karesinde yaklaşık 110 ter bezi, 15 yağ bezi ve 3300 ısıya duyarlı hücre bulunur. Annelerde bugünlerde tekrar sık idrara çıkma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Pinariyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
7
4
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)