Erkek İnfertilitesi erkek infertilitesi başarı öykuleri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar bukadar bilgi bulup yazdım tebriketmek yokmu ? şaka şaka ben bu bilgileri sizler gibi siteye girip keçiboynuzu kuru kullanıpta fayda elde edenlerin bilgilenmesi için yaptım eger denediniz bildiniz bir kur ilaç varsa buraya yazınızkı aynı problemde olanlara yol göstermiş olalım .

cnm bunları çok once yazmışsn bi sene olmş nerdeyse ama ii ki yazmşsn nickin gibi umut oldu bana :) çok saol emegine sağlık allah gönülne göre versin inşşşş....

merhaba kızlar bende aranızdan biriydim bundan 3 sene önce bu topikteki başarı öykülerini okuyup hayal kuruyordum bende bir mucizee yaşarmıyım diye geçiryordum.
bizim ilk spermiyogram testinde sayı 10 milyondu mlde hareket nerdeyse 0 dı.
ve 3 ay boyunca keçi boynuzu kuru yaptım sonunda tekrar test yaptık sayı mlde 32 mlyon oldu hareket %80lere çıktı ama morfoloji %2 çıkmıştı ve ben o ay hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim kalbi durmuştu 12 haftada sonra ben morfoloji için havuç suyu verdim eşime her gece içine bir iki damla zeytinyağı damlattım.
sonra 5 ay sonra tekrar hamile kaldım ve şuan 14 aylık dünya tatlısı bir oğlum var .allah herkese nasip etsin herkesin kucağını doldursun.

Yazınızı okuyunca kandime geldim,içim pır pır oldu,paylaşımları iiçin herkese teşekkürler.Allah isyeten ve hakeden herkese nasip etsin.

Arkadaşlar topiklerde dolaşırken rastladım, sare88 adlı arkadaşımızın başarı öyküsü,aynen aktarıyorum,okuyun sizin de umudunuz olsun.:KK9::KK9::KK9::KK9:

sare88 kullanıcısından alıntı
slm kızlar beni hatırlarsınız 18 ekimde eşim spermiogram yaptırmıştı herşey normal fakat sayı sadece 6 milyondu.o hafta benim de çatlama haftamdı.eşime ek gıda takviyesi (ballı polenli arı sütü, keçiboynuzu pekmezi) yapmadan hamile kalamıcam düşüncesi kafama kazındığından bu ay hiççç gün saymadım. bat 4 kasımdı. 5 kasım yani arife günü test yaptım öylesine ve şok şok şok hamileyimmmmmm..hala inanamıyorumm dün doktora gittik ve küçücük keseyi vajinal muayeneden gördük.bugün tam 5+1 günlük hamileyim yani demek istediğim herşey Rabbimin izniyle oluyor..Allah hepinize nasip etsin inşallah..

merhabalar bu bolumu ılkkez gordum ınsallah sızlerde hamıle kalıcaksınız umıdınızı hıc yıtırmeyın cunku bende sızler gıbı umuıtle beklıyordum benımde esımde sorun vardı ılk baslarda bende vardı ploraktın hormonum yuksektı onu dusurmek ıcn hayıt tohumu aslan pencesı ıctım sonra asıl problem esımde ımıs spemrler cok hareketsızdı sayı cok azdı doktor tub bebek dedı bır oglum vardı cok sukur ama ıkıncıyı ısteyınce 10 yıl aradan sonra olmuyordu 3 yıl cok sabrettık kecıboynuzu kuru kullandık ozel macunlar yaptırdık 3 kez trental evıcap kullandık hersey normale donmustu doktor normal yolla olur dedı 6 ayda oyle bekledık fakat en son artık beklemek ıstemıyorduk asılama yaptırdık cok sukur hamıle kaldım ve kızım oldu Allah herkese nasıp etsın ınsallah umıdınızı hıc yıtırmeyın:18:

merhabalar bu bolumu ılkkez gordum ınsallah sızlerde hamıle kalıcaksınız umıdınızı hıc yıtırmeyın cunku bende sızler gıbı umuıtle beklıyordum benımde esımde sorun vardı ılk baslarda bende vardı ploraktın hormonum yuksektı onu dusurmek ıcn hayıt tohumu aslan pencesı ıctım sonra asıl problem esımde ımıs spemrler cok hareketsızdı sayı cok azdı doktor tub bebek dedı bır oglum vardı cok sukur ama ıkıncıyı ısteyınce 10 yıl aradan sonra olmuyordu 3 yıl cok sabrettık kecıboynuzu kuru kullandık ozel macunlar yaptırdık 3 kez trental evıcap kullandık hersey normale donmustu doktor normal yolla olur dedı 6 ayda oyle bekledık fakat en son artık beklemek ıstemıyorduk asılama yaptırdık cok sukur hamıle kaldım ve kızım oldu Allah herkese nasıp etsın ınsallah umıdınızı hıc yıtırmeyın:18:

ay maslalah
saglıklan buyut ınsallah

slm bana yardım edebilirmisiniz ben daha yeniyim ve sizin yazdıklarınızı yeni gördüm yazı geçen seneye ait umarım çocuğunuz olmuştur.bizde aynı dertten yanayız hatta sizinkinden daha kötü diye bilirim horon testlerimiz normal çıktı ama sprem sayısıda hareketlilikde sıfır vermiş olduğunuz macunlar ve yağı denemek istiyorum acaba bende sıfırdan milyonlara çıkarabilirmiyiz

slm bana yardım edebilirmisiniz ben daha yeniyim ve sizin yazdıklarınızı yeni gördüm yazı geçen seneye ait umarım çocuğunuz olmuştur.bizde aynı dertten yanayız hatta sizinkinden daha kötü diye bilirim horon testlerimiz normal çıktı ama sprem sayısıda hareketlilikde sıfır vermiş olduğunuz macunlar ve yağı denemek istiyorum acaba bende sıfırdan milyonlara çıkarabilirmiyiz

canım merhaba bende yeniyim eşim azosperm sayımıs sıfır hormonlar normal.suan sadece keçiboynuzu kürü kullanıoruz yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdıııııııııııııııııııııııııııııııım bekliorum.yoksa kafayı yıceeeeeeem :KK43:

canım merhaba bende yeniyim eşim azosperm sayımıs sıfır hormonlar normal.suan sadece keçiboynuzu kürü kullanıoruz yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdıııııııııııııııııııııııııııııııım bekliorum.yoksa kafayı yıceeeeeeem :KK43:

aynen cnm bende kafayı yicem ya, düşünmekten bişey yapamamaktan, bu değerler nasıl yükselcek, BEN KENDİ BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUM ARTIK::::::KK43:((((

arkadaslar an-ranızda dondo-urlmuş sprem ile hamile kalan yada dondurulmuş embriyo ile hamile kalan varmı?
bilgi verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar topiklerde dolaşırken rastladım, sare88 adlı arkadaşımızın başarı öyküsü,aynen aktarıyorum,okuyun sizin de umudunuz olsun.:KK9::KK9::KK9::KK9:

sare88 kullanıcısından alıntı
slm kızlar beni hatırlarsınız 18 ekimde eşim spermiogram yaptırmıştı herşey normal fakat sayı sadece 6 milyondu.o hafta benim de çatlama haftamdı.eşime ek gıda takviyesi (ballı polenli arı sütü, keçiboynuzu pekmezi) yapmadan hamile kalamıcam düşüncesi kafama kazındığından bu ay hiççç gün saymadım. bat 4 kasımdı. 5 kasım yani arife günü test yaptım öylesine ve şok şok şok hamileyimmmmmm..hala inanamıyorumm dün doktora gittik ve küçücük keseyi vajinal muayeneden gördük.bugün tam 5+1 günlük hamileyim yani demek istediğim herşey Rabbimin izniyle oluyor..Allah hepinize nasip etsin inşallah..
Allah sağ salim dünyaya gelmesini de nasip etsin inş..
bizlerede yaşatsın bu güzel duyguyu...

ccanım eşi azospermi olanlar gelin burda dertleşelim topiği var..
sana orada daha çok yardımcı olan olur..ama ben uyguladığımız seyleri yazabilirim sana..
sabahları aç karna keçiboynuzu tozu(kaan hoca suyundan daha etkili olduğunu söyledi)
arısütü bal polen.
bal tarçın çörekotu karışımı
üzüm cekirdeği tozu.
zeytinyagında bekletilmiş 2 adet incir.
ayrıca dr tavsiyesiyle proxeed,klomen ve endol kullanıyoruz..
bide hergün mutlaka ısırgan cayı içiriyorum eşime.

aynen cnm bende kafayı yicem ya, düşünmekten bişey yapamamaktan, bu değerler nasıl yükselcek, BEN KENDİ BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUM ARTIK::::::KK43:((((
yukarda yazdım kızlar kürleri..canınızı sıkmayın lütfen.
hepimiz aynı durumdayız.
dua etmekten başka elimizden bişey gelmez..
birbirimiz içinde dua edlim lütfen...

sizleri çok iyi anlıyorum ama stres yapmamaya çalısın yoksa sızde bır problem yoksada hormon degerlerınız bozuluyor bende bu sorunlardan çok geçtim doktor bu degerlerle cocugunuz olmaz dedıgınde arkadasımın yanına gıdıpde ogun o kadar cok aglamıstımkı ve daha sonrakı gunler bende cok catlama ıgnesı vuruldum olmuyordu klomenler cok kullandım ama esımde sorun oldugu ıcın sorunu cozmek zorundaydık ve duanın faydası cok buyuk esınızdekı sorun ıcın ben varıkoselde at kestanesı eksrasının meyve suyuna katıp verıyordum kecıboynuzu pekmezı kecı boynuzunu kaynatıp verıyordum mısır carsısında macun yaptırdım isim veriliyormu bilmiyorum ama benım esımın degerlerı cok sukur yaptıgım degerlerle çok yukselmıstı mışmış kuruyemişte yaptırdım ve beykozda anadolu fenerinde şehit baba türbesi var arkadasım tavsiye etti duyar duymaz ınanarak gıttım o ay aşılama ile hamıle kaldım şehit baba ruyalara girermiş çocuk isteyen kadınlar keşke burayada gelse orayı kimse bilmediğinde oraya da gelip dua edilmesini Allahtan istenmesini ruyalarda soylermiş bizde gittik dua ettik çok sukur suan bır kızım var ınsallah sızlerınde olucak umıtlı olun Allah yardımcınız olsun

Arkadaşlar merhaba
ben 8 yıllık evliyim
eşim 1 tese 1 mikro tese oldu hiç sperm bulunamadı
testisler normal
hormonlar normal genetik değil herşey normal sperm yok hemde hiç yok
eşi azo olupta bebeği olanlar lütfen yazın bizlere umut olun
bizlere ışık olun
olumlu şeyler duymaya çok ihtiyacım var yüreğim çok acıyor
ve ben neyapacağım bilmiyorum
ben eşi azospermi olanlar gelin burada dertleşelim topiğinde oluyorum genelde
orda benimgibi onlarca arkadaş var
lütfen azo anneleri
sizin geçtiğiniz yollardan biz geçemiyoruz
bizleride unutmayın lütfen
neler yaptınız hangi dr gittiniz azo sebebiniz neydi bunları yazın ve bizlere ışık olun lütfen....:KK43:((((

merhaba kızlar çoktandır aranızda yoktum yeni basarılar olmuş forumda sizlerde basarınızı bizimle paylaşırmısınız

k. kulubunden alıntı .proxeed den biz sonuç aldık, 3 milyondan 15 milyona çıktı 3 ay sonraki tahlil, toplamda 49 milyona, hızda bayaa artmıştı, ama eşim devam etmedi tadından dolayı.

k. kulubunden alıntı.varikosel ameliyatı oldu. ameliyattan 1 ay sonra arı sütü bal polen çörek otu kullandık. 1.5 ay sonra hamile kaldım ama malesef 7+2 iken düşük sebebi ile 20 aralıkta kürtaj oldum. şimdi 3 aylık süreyi bekliyorum

k.kulubunden alıntı.proxeed kullandık Geçen ağustos ayında 22 milyon sperm çıkmıştı, ağustostan bu yana 5-6 kutu Proxeed Plus kullanmıştık. bu ay yaptırdığımız testte 144 milyon olmuş. üstelik hareketde artmış :)))

k.kulubunden alıntı. proxeed içti hareket %35 iken şimdi %55 oldu. normal yapıdaki sperm %60lara çıktı %40larda falandı. eşim çok düzenli içmedi 8 ayda 5-6 kutu içti (ayda 2 kutu olması lazım düzenli içince)

Sizinde inşallah artar değerleriniz. bu arada ben eşime 2 ay kadar keçiboynuzu kürü yaptım

k.kulubunden alıntı.proxeed kesinlikle çok faydalı bi ilaç.eşimdede varikosel vardı.ameliyat oldu.ameliyatan önce ilkinde 8 milyondu.ikincisinde 36 milyon bu ilacı kullandı + ameliyat oldu sayı 111 milyona çıktı.
--------------------------------------------------------------------------------

k.kulubu alıntı .proxeed ilk günlerde bu ilacın adını duydum araştırdım sizler gibi Eh çok metini duydum. O sıralrda 6 aylık evliyiz. Şu an 10.aydayız. ilk gittiğimiz tüp bebek kliniğindeki doktor bu ilacı ve yanında bir vitamini önerdi. Almadık. Kür yaptırdık dışarda. iki ay onu kullanalım sonra alırız ilacı dedik. İki ay sonra ikinci testimizi yaptık. Sayımız 1 milyon artmış sadece. 8 olan spermimiz 9 , toplam hızımız 29 dan 33 e yükselmiş. ileri hızımız 7 den 22 ye yükselmiş..morfoloji 1..
Artık br başka hasteneye gitmemiz gerektiğine ve ilaçlarla bu işi görmemiz gerektiğine karar verdik. geçen ay gittik. bize verilen tek ilaç proxeed .2.kutumuzdayız. forumda 2 kutudan sonra hamile kalanları okudum. öyle heyecanlanıyorum ki. her gün buraya gelip bu ilaçdan fayda gören sonuç alan varmı diye bakıyorum. Galiba herkez bizim gibi henüz kutularına devam ediyor. 6 kutu yani 3 ay kullanmamızı önerdi doktor. morfoji 1 içinde niyeyse ona takılmayın diyor. çok kafaya takıyorum korkuyorum hiç mi olmayacak yoksa. 3 ay sonunda olmazsa aşılama yapmayı düşünüyorum. Allahım inşallah ben gibi bekleyen herkese sabır versin. En kısa zamanda bebek hasretlerini bitrsin. Amin..

k.kulubunden alıntı. proxeed merhaba kızlar faydalı olduğunu düşündüğüm bir ilaç eşimde kullandı sayı 4 milyondu 1.5 ayın sonunda yani toplamda 3 kutunun sonunda 16 milyon oldu hala kulanmaya devam ediyoruz umarım sizdede işe yarar.

X