Eşim bir aydir benimle ilişkiye girmiyor

Canim az once yazdim bunu okudun mu bilmiyorum ama ben asil sebebin bu sekilde oldugunu düşünüyorum
Okudum canim cok tesekkur ederim zaman ayirip yazdığın için. Ama gerçekten zaten bu bir aya gelene kadar asla kırıcı davranmadım laf çarpmadım sabırla bekledim ama artık 1 Ay oldu . Şuan yaşadığım şey artık sadece bir patlama ve kızgınlık. Ovulasyon testlerini de çöpe attim . Ciddi bir konuşma zaten yapicam kendisiyle ama duygusal olarak çok uzaklaştım. O yüzden kendimi tamamen geri çekicem çünkü elimde değil.

Okudum canim cok tesekkur ederim zaman ayirip yazdığın için. Ama gerçekten zaten bu bir aya gelene kadar asla kırıcı davranmadım laf çarpmadım sabırla bekledim ama artık 1 Ay oldu . Şuan yaşadığım şey artık sadece bir patlama ve kızgınlık. Ovulasyon testlerini de çöpe attim . Ciddi bir konuşma zaten yapicam kendisiyle ama duygusal olarak çok uzaklaştım. O yüzden kendimi tamamen geri çekicem çünkü elimde değil.
Canim en iyisini sen bilirsin tabiki bu ilişkiyi sen yaşıyorsun ama bence bir sıkıntısı mi var bunu once sor bence

Neden o sizin sevgilinizmis gibi davranıyorsunuz? Hadi o hatalı. Siz haklı mı sanıyorsunuz kendinizi? Asla değilsiniz. İlk aylari-yillari bu kadar keskin gecirirseniz, kendinize ve evliliginize edersiniz. Bir sorun varsa öğreneceksiniz önce. O adamın ne düşündüğünü bile bilmiyorsunuz tutup onu yataktan kovuyorsunuz. Belki bu adam sizi cinsel olarak memnun edemediği için sizin de onu istemediginizi düşünüyor. Belki erkekliğini sorguluyor. En yakın arkadaşım eşime dürüst olacağım kafasıyla zevk almadığı her ilişkiyi eşinin beynine beynine soktu. Neymiş soylesinmis de adam bir sonraki sefere daha fazla ugrassinmis karisini memnun etmek için. sonuç: ilişkimiz seyreklesti, eşim agresiflesti , ben ilişkilerden zevk alamıyorum diye ağlıyor. Ya evliliğin ilk ayları birbirinize ve birbirinizle cinsellige yeni alışıyorsunuz, kendi bedeninizi, en çok zevk aldığınız şeyleri, eşinizin zevklerini bile öğrenmek için zaman lazımken siz ne kadar çabuk başlamışsınız onu suçlamaya. Biraz sabırlı olun ve cinsel konularda sakin eşinizi ezmeyin, kendinize edersiniz. Tam tersi, mutluluğunuzu ve birlikte geçen özel zamanları övün, bakın o zaman ne kadar güzelleşecek hersey, o adam sizi mutlu ettiğini bildikce, daha çok mutlu olun diye neler öğrenecek, neler geliştirecek, neler yapacak...

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Hiç demediniz mi hadi benim canım istedi diye hazırlanıp dile getirmediniz mi 1 ay çok fazla ve erkek için de normal değil

Normal sartlarda bir erkek 1 ay dayanamaz.
Bu mumkun degil.
Hastalik gibi bir durum yoksa veya baska bir kadin yoksa..
Uzgunum ama bu boyle🤷‍♀️
Cocuk yapmama kararinizi tebrik ettim.

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Arkadasim cocuktan sonra bi donem sorun oluyor zaten sizin ki baya sorunluymus cocuktan sonra sizin icin iyice probleme donusebilir. Bi sure cocuk fikrine ara vermeniz iyi olmus

Çocuk düşünmeden önce aranızı, ilişkinizi düzeltmeye çalışın. Açık açık konuşun

Bence haklısınız sorunu söyleyin ama sakince. Düzelmezsen çabalamazsan ilişki istemiyorum.. Tatmin olmuyorum deyin. Ama çok sakin olun düzgün söyleyin tatlı dille sonra işinize bakın. kitap okuyun, film izleyin. Yataktan kovmak falan ona ders vermez. Hatta o kendini haklı görmeye başlar. Çıldırdığınızı vs. belli etmeyin.

Gene önsevişmesiz başlarsa bu bana uygun değil. Böyle rızam yok deyin.Çekilin. Her şeyi söyleyin gerçekten dümdüz ama bakınca kavga eder gibi durmasın. Sakince söyleyince kafaları karışıyor .İyi mi kötü mü anlamıyorlar :KK70:

Eşinde erken boşalma problemi olduğu için cinsellikten soğumuştur erkeklik onuru zedeleniyordur kendine öz güveni kalmamıştır..
Erkeklik gururuna dokunduğu için utanç. İçinde olabilir....

Canim az once yazdim bunu okudun mu bilmiyorum ama ben asil sebebin bu sekilde oldugunu düşünüyorum
Okudum canim cok tesekkur ederim zaman ayirip yazdığın için. Ama gerçekten zaten bu bir aya gelene kadar asla kırıcı davranmadım laf çarpmadım sabırla bekledim ama artık 1 Ay oldu . Şuan yaşadığım şey artık sadece bir patlama ve kızgınlık. Ovulasyon testlerini de çöpe attim . Ciddi bir konuşma zaten yapicam kendisiyle ama duygusal olarak çok uzaklaştım. O yüzden kendimi tamamen geri çekicem çünkü elimde değil
Normal sartlarda bir erkek 1 ay dayanamaz.
Bu mumkun degil.
Hastalik gibi bir durum yoksa veya baska bir kadin yoksa..
Uzgunum ama bu boyle🤷‍♀️
Cocuk yapmama

Bence haklısınız sorunu söyleyin ama sakince. Düzelmezsen çabalamazsan ilişki istemiyorum.. Tatmin olmuyorum deyin. Ama çok sakin olun düzgün söyleyin tatlı dille sonra işinize bakın. kitap okuyun, film izleyin. Yataktan kovmak falan ona ders vermez. Hatta o kendini haklı görmeye başlar. Çıldırdığınızı vs. belli etmeyin.

Gene önsevişmesiz başlarsa bu bana uygun değil. Böyle rızam yok deyin.Çekilin. Her şeyi söyleyin gerçekten dümdüz ama bakınca kavga eder gibi durmasın. Sakince söyleyince kafaları karışıyor .İyi mi kötü mü anlamıyorlar :KK70:
Deneyeceğim canım ama bir sonraki ne zaman olur Allah bilir 😁

Eşinde erken boşalma problemi olduğu için cinsellikten soğumuştur erkeklik onuru zedeleniyordur kendine öz güveni kalmamıştır..
Erkeklik gururuna dokunduğu için utanç. İçinde olabilir....
Haklısın ama onur gurur yapılacak bişey olmamalı

Okudum canim cok tesekkur ederim zaman ayirip yazdığın için. Ama gerçekten zaten bu bir aya gelene kadar asla kırıcı davranmadım laf çarpmadım sabırla bekledim ama artık 1 Ay oldu . Şuan yaşadığım şey artık sadece bir patlama ve kızgınlık. Ovulasyon testlerini de çöpe attim . Ciddi bir konuşma zaten yapicam kendisiyle ama duygusal olarak çok uzaklaştım. O yüzden kendimi tamamen geri çekicem çünkü elimde değil

Deneyeceğim canım ama bir sonraki ne zaman olur Allah bilir 😁
genel durumda da çok sakin hiçbir şey olmamış gibi davranın. Nispet yapmak gibi değil ama

Olmamalı ama ülkemizde erkeklerin nasıl poh pohlandığını hepimiz biliyoruz... Bu bir hastalık gideyim tedavi olayım diye düşünmüyorlar maalesef saklamayı tercih ediyorlar 🤦‍♀️
İlişkide sorunlu olan cifft sayısı o kadar fazlamiski burası sayesinde öğrenmiş olduk

Zaten çoktan soğudum.. görmek dahi istemiyorm . 2 saat sonra eve gelecek icimden yemek yapmak bile gelmiyor..
İşte böyle oluyor sonunda. Bu yaptığı hiç doğru değil eşinizin. Eşini ihmal etmekle vebale girmiş oluyor. İnsani bir ihtiyaç bu evlilik de bunu temin etmenin bir yolu. Yahu bu erkekler ne zaman okuz modundan çıkıp insan moduna geçiş yapacaklar?

İşte böyle oluyor sonunda. Bu yaptığı hiç doğru değil eşinizin. Eşini ihmal etmekle vebale girmiş oluyor. İnsani bir ihtiyaç bu evlilik de bunu temin etmenin bir yolu. Yahu bu erkekler ne zaman okuz modundan çıkıp insan moduna geçiş yapacaklar?

Cevap veriyorum Hiçbir zaman 🤭

Çok haklısın ama üslubun çok net ve sert geldi bana çok yapıcı ifade ve tavrın yok sanki. Adam rahatsız ve öyle herkesle paylaşılabileceek bir şey değil bazıları kendine itiraf etmez senin ki en azından sana söylemiş
Odadan git demek suratına bakmamak bunlar seni sonuca götürmez ki sadece aranıza dağ örer. Ancak konuşarak cozebilirsin ama suçlayıcı bir değil
En azından bir defa doktora gitmeye ikna etmek için elinden geleni yapmalısın gerisi gelecektir zaten.
Onsevismeyi uzun tutamamasının nedeni de erken boşalırım korkusu zaten. Kimbilir o neler yaşıyor içinde
Bence atlatabilirsiniz bunu
Bir de bunu aşsanız da daha yeni evlisiniz doya doya evliliğin tadını çıkarmadan çocuk sahibi olmanı tavsiye etmem

X