Eşim bir gündür bana küs

Çok fazla eşinize ve ilişkiye odaklanmissiniz.
Biraz daha hobilerinize dostlariniza ne bileyim sevdiğiniz etkilnliklere vs vakit ayirsaniz.

Ayrıca rutunimiz iki güne bir demişsiniz.
Bu zaman zaman yorucu olabilir bı taraf yorulabilir sıkılabilir bu çok insanca ve sizin çekici olmadığınız anlamına gelmez.
Eşinizde çok kırıcı şeyler söylememiş birgün konusmamak büyük mesele değil ayrıca.
Gidin siz konuşun olayları çok büyütüp dramatize ediyorsunuz.

Bugün kahvaltıyı birlikte yaptık ufak tefek havadan sudan konuştuk. Sürekli sormak istedim "neden benimle bir gün boyunca konuşmadın? Şimdi hiçbir şey olmamış gibi devam mı edeceksin?" Diye ama yine sorun çıkarak taraf olmak istemiyorum. O yüzden normal bir şekilde sorularına cevap verdim. Bu sefer konunun üzerine giden taraf olmak istemiyorum. Demek ki bir şey varmış ve geçmiş ki bugün dünden bin kat farklı. Dışarı giderken birşey isteyip istemediğimi falan soruyor eskisi gibi. Dün sadece çıkıyorum diyordu.

Eşiniz cinsellik dışında size bir kadın olarak nasıl davranıyor? Yani size olan beğenisini falan hissediyor musunuz ?
Sözel olarak çok aktif biri değil ama sevdiğini beğendiğini belli eder. Sevgi doludur dokunur, sever, düşüncelidir. Düşünceliliği benim duygularıma gelince Köreliyor sadece. Ağlaya ağlaya bana olan merhametini körelttim heralde. Normalde bir yerim Ağrısa kötü olur dayanamaz beni o halde görmeye. Ama o kiyamayan adam ben ağlarken bana kiyiyor nasilsa

Kadınların ota çoka gereksiz yere sık sık ağlaması erkeklerde merhamet duygusu uyandırmaktan çok sinirlendiriyor bence. Oturup konuşup çözülebilecek bişey için saatlerce ağlamak çok saçma yav.

Yaaa cok güldüm bu mesaja

Böyle plan program hazırlık vs nedir yahu, türk dizisi gibi.

Kimi zaman şartlar gerektirir 10 gün ara verilir kimi zaman peş peşe olur. Bu işin düzeni mi var. Araya 3 gün girince niye bu kadar üzüntü

Hayatımda böyle saçma bir ilişki ne gördüm ne duydum ben . Zaman gelir hergün birlikte olunur zamana gelir ki haftada bir kere olur . Çocuğunuz olsa ne yapacaksınız vah 3 gündür sevişmedik diyip kendinizi yerlere mi atacaksınız Of içim şişti

Çok kaprislisiniz. Valla adam iyi dayanıyor. Ben okurken bunaldım. Bu kadar drama queenliğe gerek yok. Boşu boşuna ilişkinizi yıpratırsınız.

Biran düşündüm de ben çok yoğun çalışan biriyim bazen gece 22 de bitiyor mesaim. Eve gidip kocamı yatakta hazır ve nazır görsem gerçekten çok çok soğurdum. 3 günde olmasın 5 günde olsun ne olacak kullanmayınca tarihi mi geçiyor nedir…

Demekki herseye ağlıyorsunuz ve artık bir inandırıcılığı ve değeri kalmamış göz yaşlarınızin.

Konu dışı olacak da biraz fazla mı lüzumsuzca ağlıyoruz?

serentyy kız kardeşiniz, yakınınız, arkadaşınız yok muydu size yardımcı olabilecek? Ağlayıp üzülmenize, endişelenmenize ne gerek var?

Kadınların ota çoka gereksiz yere sık sık ağlaması erkeklerde merhamet duygusu uyandırmaktan çok sinirlendiriyor bence. Oturup konuşup çözülebilecek bişey için saatlerce ağlamak çok saçma yav.
Kendimizi kontrol edebiliriz. Hormonlarımız ve yaratılışımız erkeklere göre daha fazla ağlamaya meyilli ama ağlayacaksak da değsin bari.

Siz ağlarken umursamamiş hata sizde değil boşverin gelip özür dilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…