Eşim çok ilgisiz sınırlı hep küfür edip azarlayıp duruyor bıktim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:-)
Konu noktasız virgülsüz ve hatta paragrafsız olmasına rağmen akıcıydı ya :KK70:
Okunmadığını yorumlardan anladım.

Özeti: 21 yaşında 2 çocuklu genç bir kadıncağızın
Gözü dışarda, çapkın, baskıcı ve saygısız eşiyle imtihanı:KK61:
Bu uye arkadaşı eski konusundan biliyorum, uzucu evet ama insanlar yoruluyor okumak için savas verirken, en sonunda pes edip birakiyosun..

Sen bu adamın eski sevgilisini ne diye kiskaniyorsun. Ara eskisini aralarını yap sende kurtulursun. Bu barda çalışan kız degilmiydi. Senin migde geniş benim bir günlük tatilime laf edemezsin deseydinya. Ama bence kocanda birsey yok sorunlu olan sensin. Bunları sana yapmasına izin veren sensin. Yok birde hala seviyorsunya sana Allahtan başka kimse yardım edemez
Nasıl davranacağı mı bilmiyorum işte konuşmuyorum oda hic konuşmuyor telefonla mesajlaşıyor konuşuyorum cevap vermiyor azarlayıp bağırıp kapatıyor şimdi konuştuk bi markete gidip geleyim dedim afedersin kendini yırttı telefonda senin kadar slk bi kadın görmedim diye kaldıramıyorum artık her gün böyle bi adam büyüklere söylüyorum zamanla düzelir kızlarla konusmasinads karışma konus aşkım de o kendiliğinde bırakır diyorlar nasıl bir düşünce bu alalh aşkına deliricem

2cocugun var senin,daha bi adamin yok bakkala inme yok disari cikma demelerini mi dinliyosun? Cocuklarina boyle mi ornek olucaksin,oglum sen de karina bunlari yap ilerde bak baba dedigin boyle yapar... yada kizim,bak erkekler ustun varliklardir onlarin sozunden disari cikamayiz canimiz tehlikeye girer ne isterlerse yapmaliyiz...
Bence yasin da daha genc senin,seviyorum meviyorumla vakit harcama. Zor eve donmesi baglanmasi,cok disarlara kaymis gozu...annen ailen arkandaysa,calisip kendine bebeklerine bakabilecekcen bosan..Ben de istemem bosanmani aslinda,babalari basinda olsun cocuklarinin ama.. hani oluyor mu?koca mi baba mi o evindeki adam?
Ailesi de deli kendi de..
Caresiz degilsindir mutlaka bi cozumu vardir. Dusun ve bul..

Bizden nasıl bir akıl vermemizi istiyorsunuz bilemiyorum.
Ne yazsak,siz yine bildiğinizi yapacaksınız.
Adam sizi iyice eziklemiş,insan daha ne kadar küçülebilir bilmiyorum.
Ben size BOŞANIN derim kısa ve net.
Ama ona da yanaşmayacaksınız,seviyorum diyorsunuz.

2cocugun var senin,daha bi adamin yok bakkala inme yok disari cikma demelerini mi dinliyosun? Cocuklarina boyle mi ornek olucaksin,oglum sen de karina bunlari yap ilerde bak baba dedigin boyle yapar... yada kizim,bak erkekler ustun varliklardir onlarin sozunden disari cikamayiz canimiz tehlikeye girer ne isterlerse yapmaliyiz...
Bence yasin da daha genc senin,seviyorum meviyorumla vakit harcama. Zor eve donmesi baglanmasi,cok disarlara kaymis gozu...annen ailen arkandaysa,calisip kendine bebeklerine bakabilecekcen bosan..Ben de istemem bosanmani aslinda,babalari basinda olsun cocuklarinin ama.. hani oluyor mu?koca mi baba mi o evindeki adam?
Ailesi de deli kendi de..
Caresiz degilsindir mutlaka bi cozumu vardir. Dusun ve bul..
Haklısın bende böyle düşündüm ama bir türlü cesaret edemiyorum boşanmaya bi defa dedim seni öldürürüm dışarısı bu kadar kirliyken insanlar böyle kirliyken ben seni o hayatin içine gönderemem dedi

+1
gercekten yaaa, allah aşkına bir noktalama işareti koyun, hiç mi eğitimini almadınız? cidden inanamıyorum....okumak işkence haline geliyor, ben de okuyamadım....
Hayir egitim aldik aldikta cok mesajlaşmadiğim için telefon ben ne yazsam farklı kelimeye çeviriyor yazana kadar öldüm kusura bakmayın idare edin biraz

Böyle evlilik mi olur yazık gençliğine. .
Adam hayatını yaşıyor sende hapishane hayatı. .
Allah kurtarsin.
Inşallah aydınlığa çıkarsın .
Amin inşallah müslümanın müslümana duası geçermiş dua ederken 10 sn nizi banada ayırın çok memnun olurum o kadar ihtiyacım var ki

Ne saçma sapan hayatlar var anlamak mümkün değil. Siz de hadi akıl yok da annenizde de mi yok da iş yerine iknaya gidiliyor şehzadeyi. Onun ailesine diyecek laf bulamıyorum. Yazık çocuklarınıza.
O zamnlar cahildim annem de benim zorumla gitti şimdi olsa yüzüne tükürürdüm o kadar çok pişmanlığım var ki

Haklısın bende böyle düşündüm ama bir türlü cesaret edemiyorum boşanmaya bi defa dedim seni öldürürüm dışarısı bu kadar kirliyken insanlar böyle kirliyken ben seni o hayatin içine gönderemem dedi
Valla off neler okuyoruz goruyoruz haberlerde.. vahset yaratmasina izin vermemen lazim. Bosancaksan.bidaha hic gorusmemen lazim. Hani barisma cagrisi vs diyip de cagiriyor adamlar.. Evlenmeyi beceriyorsa bosanmayi da becerse ya bu salak tipler.. kocana dedim sana degil. Hic olgun birisi degil..! Sen simdi kendinden cok cocuklarini dusunuyorsundur. Onlari daha cok korumak zorundasin mesela. Adam delirip onlara da zarar verebilir..
Disarisi kotuyse kendi de gezmesin o zaman. Gul gibi karisiyla masum temiz cocuklarinin yaninda dursun. Soyle bunlari asla lafini esirgeme. Zaten.yapabilecegin tek sey konusmak bu aralar konus o halde..
Keske duzelse.. ama nasil olucak ..

Bizden nasıl bir akıl vermemizi istiyorsunuz bilemiyorum.
Ne yazsak,siz yine bildiğinizi yapacaksınız.
Adam sizi iyice eziklemiş,insan daha ne kadar küçülebilir bilmiyorum.
Ben size BOŞANIN derim kısa ve net.
Ama ona da yanaşmayacaksınız,seviyorum diyorsunuz.
Hayır aklım da ki o zaten sevgiyi falan geçtim cesaret gerek bana bosanmak icin korkuyorum aileme yada bana bir şey yapar diye öyle bi adam abimle konuşmuyorlar karşısına çıksa bi kaşık suda boğar küpe takıyor abim diye ama kendisinden daha adam karakterli

Valla off neler okuyoruz goruyoruz haberlerde.. vahset yaratmasina izin vermemen lazim. Bosancaksan.bidaha hic gorusmemen lazim. Hani barisma cagrisi vs diyip de cagiriyor adamlar.. Evlenmeyi beceriyorsa bosanmayi da becerse ya bu salak tipler.. kocana dedim sana degil. Hic olgun birisi degil..! Sen simdi kendinden cok cocuklarini dusunuyorsundur. Onlari daha cok korumak zorundasin mesela. Adam delirip onlara da zarar verebilir..
Disarisi kotuyse kendi de gezmesin o zaman. Gul gibi karisiyla masum temiz cocuklarinin yaninda dursun. Soyle bunlari asla lafini esirgeme. Zaten.yapabilecegin tek sey konusmak bu aralar konus o halde..
Keske duzelse.. ama nasil olucak ..
Ben konuştukça senden nefret ettiriyirsun iyice hic susmuyorsun cezam sin sen benim diyor manyak dışarda ki kadınlara da yaranmaya çalışıyor hep boşansak benim pesimi bırakmaz bundan adım gibi eminim

Adini soyadini sil kardes.
21 yasinda dunya uzerinde cehennemi kendine yasattigin icin tebrik ediyorum seni .
Bosanamazsin cok acik belli cozumun ne onu da bilmiyorum.
Umarim bi yol bulursun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X