Eşim çok ilgisiz sınırlı hep küfür edip azarlayıp duruyor bıktim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küfür olduğu zaman çok sinirleniyorum ben de. Hele ki anneye babaya aileye küfür ediyosa o insan ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bi daha. Erkeklerde de böyle bi saçmalık var en küçük olayda ana avrat küfür.
Buda öyle hemen bana suratını bilmem ne yapım anneni bilmem ne yapım ahlaksızin teki

Evt çocuklar camdan bakıyor parkta karşıda hemen kızım küçükte oğlum 4 yaşında anne park diye ağlayıp duruyor tek göndermiyorsun birlikte gidelim diyorum işin gücün gezmek zaten diyor
yaziklar olsun o adama cocuklari parktan mahrum ediyor her gun 7 de cikarim 9 da donerim sade kizim oynasin diye bana da iyi geliyor hava aliyorum

Evt çocuklar camdan bakıyor parkta karşıda hemen kızım küçükte oğlum 4 yaşında anne park diye ağlayıp duruyor tek göndermiyorsun birlikte gidelim diyorum işin gücün gezmek zaten diyor
yaziklar olsun o adama cocuklari parktan mahrum ediyor her gun 7 de cikarim 9 da donerim sade kizim oynasin diye bana da iyi geliyor hava aliyorum.

+1
gercekten yaaa, allah aşkına bir noktalama işareti koyun, hiç mi eğitimini almadınız? cidden inanamıyorum....okumak işkence haline geliyor, ben de okuyamadım....
Ben okurken sanki noktalama işaretleri varmış gibi oluyorum kolay oluyor. Şöyle ki virgül konulması gereken yerde virgül varmış gibi nokta vs öylesi daha kolay.

Ailem babam çocuklara fazla tahammül edemiyor gitsem rezil olurum 2 ucu pis bir deynek nereden tutsam elime bulaşıyor

Para veriyo mu sana ?
Ama disari cikmaya izin vermeyen para da vermez dimi ?
Bi kac zaman daha katlansan o cocuklar az ele gelse
En azindan maddi olarak iyi hissetsen
Sonra izini kaybettirsen cocuklarinla bilmiyorum ki nasil yaparsin

Allahın cezası herif ya nasıl itici. Karısına koca olamamış disardakilere kendini beğendirmeye çalışsa nolur Allahın öküzü ne diye sende çocuk yaptın böyle birine. Nasıl ilişkiye giriyorsun böyle sigirla. Midem bulandı yemin ederim. Allah yardımcın olsun. Insan değil bu hayvan hiç değil nasıl bir yaratik okadar sinir oluyorumki böylelerine. Sende ona bi küfür etsene şöyle analı bacılı. Caninimi alicak. Kâbus gibi. Ve en aptalca şey ne biliyormusun. Senin bu adamı herşeye rağmen seviyor olman :S

Allahın cezası herif ya nasıl itici. Karısına koca olamamış disardakilere kendini beğendirmeye çalışsa nolur Allahın öküzü ne diye sende çocuk yaptın böyle birine. Nasıl ilişkiye giriyorsun böyle sigirla. Midem bulandı yemin ederim. Allah yardımcın olsun. Insan değil bu hayvan hiç değil nasıl bir yaratik okadar sinir oluyorumki böylelerine. Sende ona bi küfür etsene şöyle analı bacılı. Caninimi alicak. Kâbus gibi. Ve en aptalca şey ne biliyormusun. Senin bu adamı herşeye rağmen seviyor olman :S

Sanki iliskiye girmek icin izin mi aliyor bu kadindan ?
Ama nasil hala sevebiliyor aklim almiyo

Sanki iliskiye girmek icin izin mi aliyor bu kadindan ?
Ama nasil hala sevebiliyor aklim almiyo
Ya ozaman tecabuz ediyor izin almiyorsa tuylerim urperdi yemin ederim böyle bi evlilikmi olur ya. Bosanirim ac kalirim sokakta sürünürüm bu adamin koynuna girmem. Ki okadar guzel yerler var artik ulkemizde siginabilecegi.

Ya ozaman tecabuz ediyor izin almiyorsa tuylerim urperdi yemin ederim böyle bi evlilikmi olur ya. Bosanirim ac kalirim sokakta sürünürüm bu adamin koynuna girmem. Ki okadar guzel yerler var artik ulkemizde siginabilecegi.

Herkesin yetistirilisi farkliymis ben artik bunu anladim .
Kimsenin olaylara verecegi tepki ayni olmuyor .
Beni en cok uzen hep kadinlarin caresiz kalmasi .
Isinin,ailesinin,parasinin,mesleginin olmamasi.
Bosanmasi halinde etrafini saran akbabalar
Ailenin nefes aldirmamasi
Arkasinda dag gibi durmamasi ..
Uffff cok karisik konular

kesinlikle bosan, allah iki cocugunun rizkini verir merak etme, kimler kimler ayriliyorlar da oh be dunya varmis diyorlar, internetten is bulmaya calis, yeni ev bulmaya calis, cocuklarin icin yeni okul ayarlaman lazim, sirasiyla olur hersey yeter ki aklima koyasin.
bir de gunah yahu cocuklara, boyle sadist bir adamla ayni evde olmak onlarin ruhlarina nasil zarar veriyor biliyor musun? sakin bu durumu kabullenme fakat fikrini de bu adama belli etme artik, seviyorum meviyorum falan da yalan yani, senin aklin karismis dunyadan kopmus insanligini unutmussun, o da bunu bildiginden burnunu bile disari cikarttirmiyor iste, yoksa aklin basina gelecek, bunu bildiginden...
bir de sakin anana babana planlarini soyleme, onlarin bu konusa akli olsaydi seni bu psikopatla ayni eve kapatip gitmezlerdi yahu, fesupanallahhh, nasil ana babalar var su memlekette?

İşime gelmiyor diyeceksin o zaman.
Adamın kendi g.tü b.klu olduğu için herkesi kendi gibi sanıyor. Yaptığı eziyetler cabası. Ki bence akıl sağlığı da iyi değil. Bi yolunu bulup kurtulun :KK43:
kaç yaşında evlendin bu arada 21 yaşında 2 çocuğun olmuş bu adamdan?
16 'nin içindeydim haklisiniz dedim işime gelmiyor diye s.g babanın evine o zaman diyor

Para veriyo mu sana ?
Ama disari cikmaya izin vermeyen para da vermez dimi ?
Bi kac zaman daha katlansan o cocuklar az ele gelse
En azindan maddi olarak iyi hissetsen
Sonra izini kaybettirsen cocuklarinla bilmiyorum ki nasil yaparsin
Ne parası arada bin de bir veriyor geride kurusu kuruşuna nerde harcadın diyor hoc bir şey alamıyorum ki evde bile hep aynı şeyleri giyip duruyorum yıkayıp ama bunların hepsini geçtim artık saygısızlık küfür beni bitirdi resmen

Ne parası arada bin de bir veriyor geride kurusu kuruşuna nerde harcadın diyor hoc bir şey alamıyorum ki evde bile hep aynı şeyleri giyip duruyorum yıkayıp ama bunların hepsini geçtim artık saygısızlık küfür beni bitirdi resmen

Yuh onun kalibina ya ne ise yarar ki bu pislik .
Rica ederim 3. Cocugu yapma kendini daha da caresiz hale kipirdayamaz hale getirme .
Bence ailenin yanina gitmek bu psikopatla yasamaktan daha iyidir .
Canina kastetmicekse al cocuklarini cik git o evden .
Seviyorum falan da deme Allah askina bu sevilir mi
Kendini hic mi sevmiyorsun ?

Neden kendinize bu şekilde davranılmasına izin veriyorsunuz anlamıyorum . Ayrıca dünyada bit sürü annesi babası ayrı yaşayan insanlar var . Çocuklarınızın bu şekilde huzursuz bir ortamda büyümesi daha kötü bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X