Eşim sanaldan aldattı !

Kızlar merhaba ilk defa yazıyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı kimseye bişey anlatamıyorum. Buraya içimi dökmek istedim. Eşim beni hamileliğimin 8. Ayında aldatmıştı affettim mecbur hamileliğime az kaldı diye sözler verdi falan neyse. Geçen tartıştık ben memlekete gittim kızımı da alıp. O güne kadar hiç bişeyini görmedim gerçekten söz verdiği gibi hep takip ettim hiç bir hata yapmadı. Ama memleketten döndüm 1 hafta sonra uyuyordu. Telefonunu kurcaladım kısa kesiyorum anonim hesaptan bir kadınlar seks konuşmaları yapmış. Ellerim titredi bedenim neyse. Sonra uyandırdım ve konuştum. Sanal olduğunu ben onu bırakıp gittiğim için böyle bişey yaptığından bahsetti. Ama mesajlarda Kıza dediği bi söz aklımdan çıkmıyor. Benim için önemli olan sensin. Benden önce başkasıyla yatmış olmanın bir önemi yok. Seni hayatıma almak istiyorum sevgilim gibisinden. Şimdi iki üç gündür hiç bişey yokmuş gibi davranıyorum. Ama içim içimi yiyor mesajlar hep aklıma geliyor uygulamayı direk sildi. Ama siz olsanız ne yapardınız, tekrar güvenmeyi deniyicem çünkü şu an okuyorum ailemin durumu da iyi değil ve kızım da 1.5 yaşında babasına çok düşkün. Tek düşündüğüm kızım 🥺
Dertleşmek için açtınız konuyu muhtemelen çünkü ne yapayım vs gibi çözüm sormuyorsunuz.
Kurcalamayın bari artık telefonunu yüz göz olup iyice arsızlaştırmayın ne diyelim başka?

Kızlar merhaba ilk defa yazıyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı kimseye bişey anlatamıyorum. Buraya içimi dökmek istedim. Eşim beni hamileliğimin 8. Ayında aldatmıştı affettim mecbur hamileliğime az kaldı diye sözler verdi falan neyse. Geçen tartıştık ben memlekete gittim kızımı da alıp. O güne kadar hiç bişeyini görmedim gerçekten söz verdiği gibi hep takip ettim hiç bir hata yapmadı. Ama memleketten döndüm 1 hafta sonra uyuyordu. Telefonunu kurcaladım kısa kesiyorum anonim hesaptan bir kadınlar seks konuşmaları yapmış. Ellerim titredi bedenim neyse. Sonra uyandırdım ve konuştum. Sanal olduğunu ben onu bırakıp gittiğim için böyle bişey yaptığından bahsetti. Ama mesajlarda Kıza dediği bi söz aklımdan çıkmıyor. Benim için önemli olan sensin. Benden önce başkasıyla yatmış olmanın bir önemi yok. Seni hayatıma almak istiyorum sevgilim gibisinden. Şimdi iki üç gündür hiç bişey yokmuş gibi davranıyorum. Ama içim içimi yiyor mesajlar hep aklıma geliyor uygulamayı direk sildi. Ama siz olsanız ne yapardınız, tekrar güvenmeyi deniyicem çünkü şu an okuyorum ailemin durumu da iyi değil ve kızım da 1.5 yaşında babasına çok düşkün. Tek düşündüğüm kızım 🥺
Mahkemeye giderseniz delillerle gidin ,deliller hep elinizde olsun..sadece okuyup bırakmayın..öğrendiğiniz andan itibaren bedelini odetmelisiniz, sizi kaybettiğinden emin olmalı,ama anneme gidiyorum şeklinde olmasın, bu onlar için iyi rahatlık..okuduklarınızi ailesine gösterin ıyice utansın, ailesine deyin ki oğlunuz bu evde durmasın size gelsin diye,ailesini arkanıza alın..sakin giden siz olmayın, hem o yanlış yapacak hem de bunu bebekle siz ödeyeceksiniz öyle mi?önce o gitsin ..yuvasinı kaybettiğini bir düşünsün bakalım ..gerekirse çekişmeli dava açın zaten sonuçlanması yıllar alır ..ne kadar ciddi olduğunuzu anlasın bi..Çok pişman ettikten sonra yani kuzu gibi olduktan sonra kabul ederseniz konuyu kapatırsınız..

O yine aldatır
Adamın belli ki ahlaki değerleri yok
Zaten önceden affetmişsin ondan da yüz bulmuş
Geçmiş olsun sana

Bu senin yakaladığın. Bir de yakalamadiklarini düşün. Bu tarz erkekler dışarıda da beğendikleri bir kadın görünce bakismaya falan başlıyorlar. Hazmederim diyorsan devam et. Hayatımızda hep onlar yoktu, onlarsizken nasıl yaşadıysak şimdi de öyle devam edeceğiz. Kızın için üzülme. Benim annem, babamın ihanetlerini yakaladikca kavga ettikçe daha çok psikolojim bozuluyordu. Sonunda ben ayrılmalarını istedim. İyi ki boşanmışlar

Anne ve baba öfkeli ve mutsuz değil görünürde yanlış anlaşılmasın cahil bir aile değiliz kızım gayette mutlu bir bebek sadece ben kendi içimdeki yaşadıklarımı aktardım buraya
İlk olarak yaşadığınız şey için geçmiş olsun, kimse aldatılmak istemez. Ayrılma konusunda da imkanım yok, okul bitince ayrılacağım diyorsanız siz bilirsiniz ama hayatta "şu olunca/bu olunca" diye çok şeyi geçiştirip hayatımızı daha da zehir edebiliyoruz. Hayatınız, imkanınız nedir bilemem o yüzden boşan/boşanma demiyorum sadece korkup boşanmaktan çekinmenizi istemem çünkü bu adam özür dilemeyi bile bilmiyor, aldattığını bile tamamen kabul etmiyor, cok büyük ihtimalle yine aldatır. Çocuk için de böyle bir evlilik sürdürülmez.

Neyse yazma nedenim şuydu, mesleki gözlemime göre babası annesini aldatmış ve anne babası hala evli olan çok fazla kadın terapiye geliyor ve hepsi de benzer sorunlardan muzdarip, kaygılılar, özsaygı sorunları var, kendilerini değersiz hissediyorlar, öfkelerini yönetmekte zorlanıyorlar, güven sorunu yaşıyorlar. Hepsi bir noktada babalarının annelerini aldattığını kendi kendine anlamış (anlamamak imkansız hale geliyor bir noktada çocuk büyüdükçe) ve bunun yükü altında ezilmişler. Anneme desem ben mi kötü olurum demişler, annelerinin zaten bildiğini fark edince aile algıları yerle bir olmuş, ne anneye ne babaya güven ve saygı duyamamışlar. Anne babası sadakatsizlik yüzünden ayrılanlar durumu daha iyi kaldırıyor bence ayrılmayanlardan. Danışanlarımın hiçbir kimlik bilgisini paylaşmadan bu gözlemimi yazmak istedim, çocuk için ayrılmamak çocuklar için iyi bir şey değil, o çocuklar hep 1 yaşında kalmıyor.

bir kere aldatılmışsınız affetmişsiniz. İkinciyi de affetmişsiniz. siz bu gidişle daha çok affedersiniz bu adamı

Şu bahanelere artık inanmıyorum "çocuğum babasına çok düşkün onu düşünüyorum"

Ya Allah aşkına annesini aldatan adamla hala evli kalan annesine saygı duyacak mı bu çocuk büyüyünce ya da siz ona sürekli "babanın pisliklerine senin yüzünden katlandım" diye manüple mi edeceksiniz? bahanelerin arkasına sğınmayın

Erkekler affedilirse tekrar aldatır. Bu sözü evli adam ne hakla söylemiş😃 benden önce başkasıyla yatmanın önemi yok😃 insan cinsel olarak konuştuğu kişiye bunu der mi? Seni seviyorum geçmişin önemli değil der gibi.. ay ne adamlar var ya cidden. Affediyorsunuz sonra burda üzülüyorsunuz

Uygulamayi sildiyse tamam o zaman.

Boşanmak istemeyenlerin fix bahanesi. Çocuk babaya çok düşkün 😒 Hiç sekmez...

Boşanıcam sadece okulumu bitirip mesleğimi elime almam gerekiyor ailemle iyi anlaşamıyorum arkamda durmuyorlar maalesef
Hep söylerim yeniden söylüyorum. Şak diye adamı boşamayacaksanız lütfen anlık huzurunuzu kaçırmayın. Hemen boşanma niyeti olmuyorsa araştırmayın öğrenmeyin. Bakın şuan boşanamıyorsunuz ee ama öğrendiniz nasıl sinecek bu şimdi? Ya koyun kapının önüne yada çevirin kafanızı başka yere. Bir yapan bir daha yapar

Tabiikide davranmıyorum sadece sessizim bu konu hakkında bişey demiyorum namaza başladı çok ağladı yaptığının çok büyük bir hata olduğunu biliyor bundan sonrası rabbim kalmış inanın hamileyken yaşadığım acı bunun yanında bir hiç kalıyor belki de ondan böyleyimdir acıya alışmışımdır sadece
Bu adamlar niye yakalanınca birden pişman oluyorlar ya🤣🤣 Diğer sanal aldatma konusunda da bunu yazmış konu sahibi. Yakalandımı adamlara bir pişmanlık geliyor. Öncesinde pişman olamamış mı? Yakalandığı için pişman herhalde. Bir dahakine güzel gizlemesi gerekecek pişman olmamak için.

Yahu aldatmıs affetmıssın, ıkıncısınde yıne aldatmıs, eee kızın var dıye affettın dıyelım duracak mı sanıyorsun, sana bosan demıyorum konusmalarından bellı ki bosanmayı dusunmuyorsun ama üzülerek sunu deemek zorundayım, bu kafayla boynuzlanmaya mahkumsun malesef

Nasıl karar veriyorsunuz . Birincisi cogumuz bebek büyüttük, 1 5 yasındki bebek bbasını 3 gun görmeyince yatak döşk yatacak kadar düşkün degil.benim kızım da baba delisi ama o yaslarda babası aylık görevlere gidiyordu gorüşemiyorduk babasızljktan ölmedik. Suan 3 bucuk yasında daha yeni yeni babasız durmamaya basladı babasını işe yollamak istemiyor aglıyor ozluyor duskunlugunu simdi görüyorum. Yani biraz burju surtsun diye ayrı kalsan bebegin duskunlugu bahane. Bebek babaya duskun ama baba pek duskun degil bebegije, bebeginin annesine ihanet edip bebeginden ayrı kalmayı babasız büyütülmesini göze alacak kadar adi. Hiç düşünmüyorlar ben bu kadını aldatıyorumda sonucu ne olur bebegimi alır mı gider mi bırakır mı. Ama siz affedip tekrarlamasına izin verdiniz. Okuma olayıda engel dgil . Ailem rkamda durmuyor diyorsunuz simdi babanızın evine gitseniz baban defol gelme nereye gidersen git mi diyecek bebeginzle . Arkanızda durmuyorsa kendinize bir alan yaratın ya d bir arkadas bir konukevi otelde vs kalın kimse bilmesin on dk sonra pesinize duserler zaten kızımda kızım diye. Esinizde tabi nasılsa baba evindesin diye onun rahatlıgıtla her haltı yiyor. Umarım dogru bir karar alırsın yapacsgını yapmıs artık kimbilir nezamandır konusuyor o kızlarla. Bak bakim ekran grountusu vs galerinin xop kutusuna blki baska sylerde yollayıp almıstır . Aynı evde durmak size kafayı yedirtir en kotu baba evine gidin kendinize bir duzen kurana kadar geldginizi istemiyorlars kimsenin bilmeyecsgi biyere gidebilecginizi söyleyin.

Bu adamlar niye yakalanınca birden pişman oluyorlar ya🤣🤣 Diğer sanal aldatma konusunda da bunu yazmış konu sahibi. Yakalandımı adamlara bir pişmanlık geliyor. Öncesinde pişman olamamış mı? Yakalandığı için pişman herhalde. Bir dahakine güzel gizlemesi gerekecek pişman olmamak için.

Sadece yakalandiklari icin veya karsi taraftan tehtid geldigi icin "pisman" oluyorlar yoksa aldatmaya devam ederler

Evet bencede en iyisi koynuna girmemek şu an hastayım zaten bir de bebeğimle yatıyoruz inanın kendimi övmek istemiyorum ama beni her gören bebek gibisin diyor
Yani? Bebek gibi olunca ne oluyor? Birşey farketmiyor demekki bebek gibi de olsan çirkin de olsan aldatılıyorsun işte.
Adamdan hpv bulaştı diye normal doğum yapamadım diyorsunuz, bir dahakine HIV bulaşırsa ne yapmayı planlıyorsunuz? O zaman bebek ne olacak? Bu da günahsız sabinin mi imtihanı olacak?

EN son riskine bakıldı riskli taşıyor 16 ve 56 ama genç olduğum için geçiştiriyor sürekli kamerayla bakılması gerekiyordu gitmedik ara ara kaşıntım oluyor vajinada geçer diyor umursamıyor pek bu konuyu çünkü yaşı genç olanlarda geçiyor diye okumuş ona takıldı kaldı ortada siğil de olmadığı için
Hey Allah ım sen büyüksün
Herife ne sizin sağlığınızdan, sizi düşünen bunu bulaştırır mı?
Siz ne bekliyorsunuz hastalığınız var umursamıyor diyorsunuz da siz hangi akla hizmet umursamıyorsunuz? Hiç mi umurunuzda değil ya
Bahane ettiğiniz kızınız siz kanser olursanız ne olacak

X