Eşim sanaldan aldattı !

Adam aldatma olarak görmüyor ki bunları affettiğini düşünsün zaten benimde onu aklım almıyor genelleme yapıyor bütün erkekler böyle diyerek bende dedim ben senin zihniyetini doyuramam nasıl bir hayal gücün var düşünce yapın var dedim bitti diyorum 4 gün geçti inanın şu an koltukta uyuyor namaza başladı hemen ağladı çok ne biliyim ne denir ki kelime yok
Valla çıldırtırsınız insanı namaza başlayınca ne oluyor sevaplar size mi geliyor

16 yaşımdan beri hep çalıştım sosyal biriydim okurken evlendim eşim memur nafakayı verir kızı için ama ben bu durumları kaldırabilir miyim ailem çok pasif çünkü o yüzden aklımda çok soru var
Neyi kaldıramayacaksın kocasızlığı mı?
Aldatılmayı kaldırabiliyorsun, hastalık kapmayı kaldırabiliyorsun, hatta kanser olma ihtimalini HIV kapma ihtimalini kaldırabiliyorsun, aldatan adamla aynı sofrayı aynı yatağı paylaşmayı kaldırabiliyorsun, gururunu çiğnemesini ve kendinde çiğnemeyi kaldırabiliyorsun, senin kaldıramayacağın daha ne kaldı bacım?

Öğrenciyim şu anda kızım benim aileme gitmiyor kaçıyor onların sevgisine inanmıyor onu nasıl bırakıp çalışabilirim
El kadar çocuk sevgisine inanmıyor ne demek ya yabancılıyor denir ona, birkaç gün geçirince birlikte alışır dedesine anneannesine, kapıdan çocuğu atıp kaçmayacaksınız herhalde
Saçma sapan bahaneler uydurmayın ya

ilk aldatıldığınızda ayrılmamışsın. Belli ki şuanda da ayrılmayacaksınız. bu durumda neden kontrol ediyorsunuz. Kurcalamayın.
Boşuna kurcalayıp öğrenip canınızı sıkıyorsunuz. Gözlerinizi kapatın devam edin.
Asla boşanacağınızı düşünmüyorum ne şimdi ne sonra. Adam aldatmış hiçbir şey yokmuş gibi davranmışsınız.
Bence eşinizden özür dileyin telefonunu karıştırdığınız için.

Ama siz olsanız ne yapardınız
Biz ne yaparsak yapalım sen bu adamdan ayrılmasın o nedenle siz olsanız ne yapardınız deme
tekrar güvenmeyi deniyicem
Aferin bir kere güvenen hep güvenir böyle devam et.Bosanmaya karar verene kadar en az bir on kere daha güvenirsin.Madem ayrilmayacaksin bari kurcalama
Tek düşündüğüm kızım 🥺
Tek düşündüğün kızın falan değil.Gereksiz fedakar anne cümlelerine gerek yok.Bal gibi adamın maddi gücü için susuyorsun.Okulum bitmedi ailemin maddi durumu kötü diyerek.
Madem öyle okulun bitene kadar kurcalama sonra kes faturayı
Ama düşündüğüm kızım deme
O kız sadece senin değil baba düşünmüyor da sen neden boynuzu kabullenip dusunuyorsun kızını?

Beni hamileyken aldatan adami şeyimin kenarina takmam, hayatımda da tutmam. Ne affetmesi?
Affederek kendiniz o yolu vermissiniz zaten simdi hic şaşırmayın.

Çok haklısınız ama eşim o kadar yüzsüz ki aldattığı zaman bile aldatmadım diyen bi insan emin olun bu sanal olayını çok basite almıştır ama ben bir adamla bunları yapsam demeye bile kalmadan sinirleniyor
dediniz mi bunu
inşallah demişsinizdir nasıl dellendi değil mi?

madem affedip duracaksınız karıştırmayın telefon vs
dikkat edin hastalık kapmayın Allah korusun

Çok haklısınız ama eşim o kadar yüzsüz ki aldattığı zaman bile aldatmadım diyen bi insan emin olun bu sanal olayını çok basite almıştır ama ben bir adamla bunları yapsam demeye bile kalmadan sinirleniyor
sadece bahane üretiyorsunuz. Siz de boşanıcak cesaret yok, iki güzel laf söylesin de ben affediyim diye düşünüyorsunuz içten içe. Kurcalamayın ne telefonunu ne başka şeyini

Kızlar merhaba ilk defa yazıyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı kimseye bişey anlatamıyorum. Buraya içimi dökmek istedim. Eşim beni hamileliğimin 8. Ayında aldatmıştı affettim mecbur hamileliğime az kaldı diye sözler verdi falan neyse. Geçen tartıştık ben memlekete gittim kızımı da alıp. O güne kadar hiç bişeyini görmedim gerçekten söz verdiği gibi hep takip ettim hiç bir hata yapmadı. Ama memleketten döndüm 1 hafta sonra uyuyordu. Telefonunu kurcaladım kısa kesiyorum anonim hesaptan bir kadınlar seks konuşmaları yapmış. Ellerim titredi bedenim neyse. Sonra uyandırdım ve konuştum. Sanal olduğunu ben onu bırakıp gittiğim için böyle bişey yaptığından bahsetti. Ama mesajlarda Kıza dediği bi söz aklımdan çıkmıyor. Benim için önemli olan sensin. Benden önce başkasıyla yatmış olmanın bir önemi yok. Seni hayatıma almak istiyorum sevgilim gibisinden. Şimdi iki üç gündür hiç bişey yokmuş gibi davranıyorum. Ama içim içimi yiyor mesajlar hep aklıma geliyor uygulamayı direk sildi. Ama siz olsanız ne yapardınız, tekrar güvenmeyi deniyicem çünkü şu an okuyorum ailemin durumu da iyi değil ve kızım da 1.5 yaşında babasına çok düşkün. Tek düşündüğüm kızım 🥺
Burda bi üye vardı kocasının hanzoluklarına susmuyor sonuna kadar kendini savunuyordu ne oluyordu biliyor musunuz adi herif onu bi güzel dövüyordu. İşin trajik kısmı kadın sonra adam işe gidince evde oturup gelmesini bekliyordu ve bu ilk kez de son kez de olmuyordu.
Siz bu konuya yorum yapsanız ne derdiniz? Heralde gitmeyeceksen dayağa ne gerek var kapa çeneni otur derdiniz.
Bilmiyorum anlatabildim mi?

Zaten artık böyle düşünüyorum güven diye bir şey yok. Sadece aynı evi paylaşıyoruz bu kadar bu durum sanırım iyi bir yere gitmiyicek allah yardımcım olsun

Yok yok korkma, sen bosanmazsin. Adam Sana HPV bulastirmis, doktoruna bile götürmemis daha Hala evli kalip Kari koca hayati yasayabiliyorsun. Merak etme sen, sen bosamazsin bu adami, cok da adamin canini sikarsan bide siddet uygular sussturur. O adamda bunu yapacak kumas, sende de Kabul edecek kumas var cünki

X